Zaloguj się do konta

Antyterroryści

utworzono: 2014/05/15 21:43
cierpliwy2

Tak sobie oglądałem zdjecia Społecznej Straży Rybackiej z Wrocławia i mnie zatkało goście latają w kominiarkach na komtrole. Co wy na to?
[2014-05-15 21:43]

założyli sobie do foci dla jaj i od razu panikujesz [2014-05-15 21:47]

Artur z Ketrzyna

Na pewno jak by mnie kontrolowali czuł bym się nie swojo.
No i czy tak mogą? :-0

[2014-05-15 21:51]

terelaczek

Dla niektórych strażnicy to wróg więc może i dobrze że sobie założyli. oby strażników było jak najwięcej:)

[2014-05-15 21:53]

cierpliwy2

przepraszam nie umiem tu zdjęcia wrzucić jeszcze jednego zaraz coś wykombinuje
[2014-05-15 22:09]

pakul1206

Ale żenada, BURAKI chyba chcieli poczuć się jak SWAT. [2014-05-15 22:20]

berthold

ale pewnie na ukrainie więcej by zrobili niż te ich sieroty
[2014-05-16 07:52]

barrakuda81

Zaden funkcjonariusz publiczny za wyłączeniem specjalnych formacji - jednostek nie powinien zakrywać twarzy podczas wykonywania swojej roboty a juz napewno nie strażnik SSR.T o z pewnością poza do zdjęcia ale nie pozwoliłbym się skontrolowac gdyby chciał to zrobić taki "zielony ludzik".Ostatnio zwłaszcza takie nakrycie głowy nie kojarzy mi się najlepiej;-) [2014-05-16 08:30]

MASTINO

Zaden funkcjonariusz publiczny za wyłączeniem specjalnych formacji - jednostek nie powinien zakrywać twarzy podczas wykonywania swojej roboty a juz napewno nie strażnik SSR.T o z pewnością poza do zdjęcia ale nie pozwoliłbym się skontrolowac gdyby chciał to zrobić taki "zielony ludzik".Ostatnio zwłaszcza takie nakrycie głowy nie kojarzy mi się najlepiej;-)




 Skąd żeś człowieku wytrzasnął tę sensacyjną teorię :) 


[2014-05-16 14:41]

krisbeer

A kto z Was poddałby się kontroli przebierańców. Strażnicy SSR zobowiązani są do przedstawienia legitymacji SSR (chyba że na legitymacji ma zdjęcie w kominiarce). Strażnicy, kontrole TAK ( i to oby jak najwięcej), przebierańcy NIE
[2014-05-16 15:09]

JKarp

"Otóż mam złą wiadomość dla wszystkich pracowników ochrony zakrywających twarz w trakcie służby. Zgodnie z ustawą deregulacyjną, a dokładnie artykułem 9, który dotyczy branży ochrony osób i mienia w punkcie 6 jest zapisane iż:
art. 9 pkt 6) w art. 21 dodaje się ust. 3 w brzmieniu: „3. Pracownik ochrony nie może zakrywać twarzy w celu uniemożliwienia lub istotnego utrudnienia jego identyfikacji.”
Co świadczy o tym, iż ustawodawca do ustawy o ochronie osób mienia z dnia 22 sierpnia 1997 roku w art. 21 dodaje ust. 3 informujący o zakazie stosowania m.in. kominiarek do zakrywania twarzy. Zakaz dotyczy oczywiście również innych nakryć głowy. Przepis ten wchodzi w życie od 1 stycznia 2014 roku." http://securityguard.pl/index.php/kategorie/ochrona-fizyczna/70-pracownik-ochrony-nie-moze-zakrywac-twarzy Pracownik ochrony jest pracownikiem etatowym i też mu nie wolno a cóż za całym szacunkiem Społeczna Straż Rybacka - a jak bym sam zasłonił twarz w czasie kontroli ? W necie często pada zdanie, że służby mają identyfikatory, legitymacje itd - chyba, że na tej plakietce jest zdjęcie w kominiarce h eh ;-)
JK
[2014-05-16 15:21]

barrakuda81

Zaden funkcjonariusz publiczny za wyłączeniem specjalnych formacji - jednostek nie powinien zakrywać twarzy podczas wykonywania swojej roboty a juz napewno nie strażnik SSR.T o z pewnością poza do zdjęcia ale nie pozwoliłbym się skontrolowac gdyby chciał to zrobić taki "zielony ludzik".Ostatnio zwłaszcza takie nakrycie głowy nie kojarzy mi się najlepiej;-)




 Skąd żeś człowieku wytrzasnął tę sensacyjną teorię :) 

Już wiesz?




[2014-05-16 15:46]

Diablo

Pałętają się tacy "bohaterzy" w kominiarkach z pitbulem na smyczy i jeszcze gazowiec za paskiem. Żona leje po pustym łbie to się w terenie dowartościuje i jakiegoś dzieciaka nastraszy.
[2014-05-16 17:26]

pakul1206

Pałętają się tacy "bohaterzy" w kominiarkach z pitbulem na smyczy i jeszcze gazowiec za paskiem. Żona leje po pustym łbie to się w terenie dowartościuje i jakiegoś dzieciaka nastraszy.

A łeb pusty jak bęben,echo dopierdziela aż ptaki sie płoszą :) hehe [2014-05-16 22:57]

Iras1975

Pałętają się tacy "bohaterzy" w kominiarkach z pitbulem na smyczy i jeszcze gazowiec za paskiem. Żona leje po pustym łbie to się w terenie dowartościuje i jakiegoś dzieciaka nastraszy.

A łeb pusty jak bęben,echo dopierdziela aż ptaki sie płoszą :) hehe


Kwiaty można posadzić. ;)
[2014-05-17 11:22]

ryukon1975


Niektórzy zaś od kominiarki. Jest taka droga na skróty. Bilet kosztuje 12,99 PLN.

http://allegro.pl/hit-kominiarka-termoaktywna-produkcja-polska-m-i4167261894.html


:)

[2014-05-17 11:31]

darek-salamon

Nic nie kumacie,to tylko ochrona przed kleszczami,ryzyko zawodowe:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) jestem islamistą powitam ich w burce:-) :-) :-) ja mam do tego prawo oni nie:-) :-) :-) :-)  [2014-05-17 12:06]

cierpliwy2

mnie oni kontrolowali i się przestraszyłem   :(
[2014-05-30 14:09]

SVT

Robicie z tego parodie, możliwe że robili nagonkę na kłusowników i się kryli za krzakami. Kłusowników co siatami zagarniają. [2014-05-30 17:11]

Bernard51

Robicie z tego parodie, możliwe że robili nagonkę na kłusowników i się kryli za krzakami. Kłusowników co siatami zagarniają.

Może masz rację, ale żeby za krzaczkami się kryć nie potrzebna jest kominiarka ?
Po prostu młodzi ludzie (może nawet nie strażnicy) zechcieli sobie zrobić takie zdjęcie dla siebie na pamiątkę, tylko nie potrzebnie puścili to w internet, a inni to wychwycili i mają ubaw.
[2014-05-30 20:21]

Jack14

Ale dlaczego robicie z tego parodię.
ps
Zarejestrował się kolejny raz jakiś "burak" a my wy wszyscy się "kłaniamy"
Pewnie ma z tego niezły "polew".
Cóż żegnam kolego :-( [2014-05-30 21:55]