Zaloguj się do konta

Antygaleria zdjęć na forum .

utworzono: 2011/06/24 00:18

Witam. Wiecie co, koledzy? Natchniony wieloma dyskusjami na temat nieestetycznych i mało humanitarnych zdjęć oraz towarzyszącymi im prowokacjami i zarzutami postanowiłem, że możemy stworzyć portalową antygalerię. Jak to działa? To proste! Każdy z nas, kiedy tylko natknie się na nieodpowiednie zdjęcie, niech wstawi tutaj do niego link. Ułatwi to znacznie ich usuwanie redakcji, czy moderom, bez zbędnych dyskusji. Pozdrawiam i zachęcam do pomocy-pomocy naszemu Portalowi, który przez takie zdjęcia traci swój urok... [2011-06-24 00:18]

FriQ

Omg.. Skończcie już ! Z tymi galeriami, nie podoba się to nie oglądaj... Proste, a nie jakieś anty galerie będzie stwarzał. Do roboty idź, na ryby jedź jak ma za dużo czasu wolnego.
[2011-06-24 05:55]

maciek1974

idz do lekarza wsioku i to szybko,antygaleri mu sie zachcialo,psychicznie chory jestes i tyle pedale [2011-06-24 06:54]

idz do lekarza wsioku i to szybko,antygaleri mu sie zachcialo,psychicznie chory jestes i tyle pedale

Dostajesz ostrzeżenie za słownictwo! [2011-06-24 07:30]

tstaros

A ja uważam pomysł za niegłupi.

Na naszym portalu na pewno wiele razy natknęliśmy się na zdjęcia - przykładowo - 50 cm sumików w wannie. Takie coś trzeba piętnować i pomysł kolegi pajacyka na pewno nie jest zły. Pytanie, czy komukolwiek będzie chciało się w to angażować.

A co do poziomu wypowiedzi kolegów friQ I maciek 1974, to nawet nie chcę się odnosić....

[2011-06-24 12:07]

wonski

faktynie pomysł nie jest z zły, myłe że to ułatwiłoby pracę moderatorom a nasz portal zyskałby na estetyczności [2011-06-24 12:16]

perwer

idz do lekarza wsioku i to szybko,antygaleri mu sie zachcialo,psychicznie chory jestes i tyle pedale

Kolego ty nie jesteś na meczu piłkarskim, a założyciel tematu to nie sędzia.Nie podoba Ci sie temat to możesz napisać że twoim zdaniem głupie to jest, ale nie robić z siebie debila i obrażać na dzień dobry innych.
[2011-06-24 12:22]

pawelz

Choc jestem przeciwnikiem zdjec powiedzmy to malo estetycznych, to jestem tez przeciwnikiem takiej antygalerii.
Bo niby kto i na jakiej podstawie ma decydowac czy dane zdjecie ma tam wyladowac czy nie.
Mamy gwiazdki i komentarze pod zdjeciami i to powinno wystarczyc. Co najwyzej przydaloby sie jakies wyszukiwanie zdjec na portalu w ktorym parametrem bylaby srednia ocen.
Byloby to o wiele elastyczniejsze narzedzie niz taka antygaleria (i bardziej sprawiedliwe).
[2011-06-24 12:32]

kargul

Dostajesz ostrzeżenie za słownictwo!

NO I CO MU po ostrzezeniu wiem wiem....niby to OSTRZEZENIE ale ja bym za obrazanie portaklowiczow usował konto [2011-06-24 12:47]

Redakcja już odpowiednio zareagowała, a moder musi zacząć od ostrzeżenia. [2011-06-24 12:51]

Choc jestem przeciwnikiem zdjec powiedzmy to malo estetycznych, to jestem tez przeciwnikiem takiej antygalerii.
Bo niby kto i na jakiej podstawie ma decydowac czy dane zdjecie ma tam wyladowac czy nie.
Mamy gwiazdki i komentarze pod zdjeciami i to powinno wystarczyc. Co najwyzej przydaloby sie jakies wyszukiwanie zdjec na portalu w ktorym parametrem bylaby srednia ocen.
Byloby to o wiele elastyczniejsze narzedzie niz taka antygaleria (i bardziej sprawiedliwe).

I to jest wypowiedź na poziomie. Bez sensu tworzyć jakąś anty galerię skoro są od tego gwiazdki a poza tym jak komuś zdjęcie się nie podoba to niech go nie ogląda. A nawet gdyby takie "CUŚ" powstało to niby kto miałby być inkwizytorem-cenzorem i na jakiej podstawie mógłby stwierdzać czy dane zdjęcie mieści się w powszechnie przyjętych ramach tzw. "dobrego smaku"? Pytanie jest oczywiście retoryczne ponieważ każdy ma inne gusta i poczucie smaku. Dla mnie propozycja co najmniej nie przemyślana i bez racji bytu.
[2011-06-24 16:10]

OMG! Czytając tą wypowiedź przetarłem kilkakrotnie oczy ze zdziwienia. Na początku nie mogłem nawet uwierzyć w to, że takie wypowiedzi mogą znaleźć się na publicznym forum. Kolega nie wie, co to znaczy kulturalna wypowiedź?! Zrozumiała, czytelna, bez wulgaryzmów.
Żadnej antygaleri nie stworzyłem, dałem pomysł do przedyskutowania. 

Brawo, naprawdę brawo. To się nazywa kulturalnie wyrażona opinia. Na poziomie bez żadnych wyzwisk, oskarżeń. Jestem pełen podziwu dla takich kolegów, jak pawelz. Serdecznie pozdrawiam ;)

[2011-06-24 16:30]

erykom

dla mnie bez sensu jakas antygaleria tylko redakcja powinna ostrzegac o obraźliwych wpisach a drugi raz taka osoba powinna miec likwidowane konto...to forum jest dla ludzi a nie dla bydla! [2011-06-24 16:30]

erykom

kolego pajacyk widzisz ze bydlo na tym forum tez niestety siedzi :) [2011-06-24 16:32]

kolego pajacyk widzisz ze bydlo na tym forum tez niestety siedzi :)

Ehh, normalnie szkoda gadać... [2011-06-24 16:37]

JaroDaw

Witam. Wiecie co, koledzy? Natchniony wieloma dyskusjami na temat nieestetycznych i mało humanitarnych zdjęć oraz towarzyszącymi im prowokacjami i zarzutami postanowiłem, że możemy stworzyć portalową antygalerię. Jak to działa? To proste! Każdy z nas, kiedy tylko natknie się na nieodpowiednie zdjęcie, niech wstawi tutaj do niego link. Ułatwi to znacznie ich usuwanie redakcji, czy moderom, bez zbędnych dyskusji. Pozdrawiam i zachęcam do pomocy-pomocy naszemu Portalowi, który przez takie zdjęcia traci swój urok...

Szukacie kolejnego pretekstu do sprzeczek i zatargów, do zbędnych dyskusji i oszczerstw. Po co taka " antygaleria" ? skoro pod każdym zdjęciem jest przycisk "ZGŁOŚ NARUSZENIE". No chyba że chcecie wprowadzać nowy wyznacznik estetyki na fotografiach ;) Dajcie sobie spokój i idźcie na ryby. [2011-06-24 16:45]

erykom

wlasnie wrocilem z ryb :) [2011-06-24 16:46]

JaroDaw

wlasnie wrocilem z ryb :)

;) ja zaraz jadę  [2011-06-24 16:51]

perwer

ja też tak chce ,ja też ,ja też...

Brawo ,brawo hm hm no no...

Pajacyk a moja powyżej  to nie kulturalnie wyrażona opinia?
[2011-06-24 19:04]

Oczywiście, że kulturalna. Ale w czym problem? ;) Pozdrawiam. [2011-06-24 22:05]

michal0210

Witam! Moim zdaniem nie jest potrzebna "antygaleria" ponieważ jak jakiś użytkownik wstawi nieestetyczne zdjęcie to świadczy tylko o nim a nie o całym portalu. To również byśmy mogli utworzyć "antywpisy" gdzie byśmy wklejali "niepodobające nam się czyjeś wypowiedzi".
[2011-06-24 22:46]

Witam! Moim zdaniem nie jest potrzebna "antygaleria" ponieważ jak jakiś użytkownik wstawi nieestetyczne zdjęcie to świadczy tylko o nim a nie o całym portalu. To również byśmy mogli utworzyć "antywpisy" gdzie byśmy wklejali "niepodobające nam się czyjeś wypowiedzi".

Oczywiście szanuję Twoją opinię, jak każdą inną zresztą, ale sam zobacz. Jeśli na nasz portal wejdzie nowy użytkownik i zobaczy takie zdjęcie, to kolega myśli, że on zniechęci się do osoby, która takie zdjęcie umieściła?! Otóż nie, zniechęci się do całego portalu...
I według mnie powinna właśnie powstać taka antygaleria, aby pomóc moderom w szybszej interwencji. Zaznaczam przy tym, że jest to tylko moje zdanie, a pomysł pozostawiam do przedyskutowania. Pozdrawiam ;) [2011-06-24 22:53]

JaroDaw

Oczywiście szanuję Twoją opinię, jak każdą inną zresztą, ale sam zobacz. Jeśli na nasz portal wejdzie nowy użytkownik i zobaczy takie zdjęcie, to kolega myśli, że on zniechęci się do osoby, która takie zdjęcie umieściła?! Otóż nie, zniechęci się do całego portalu...
I według mnie powinna właśnie powstać taka antygaleria, aby pomóc moderom w szybszej interwencji. Zaznaczam przy tym, że jest to tylko moje zdanie, a pomysł pozostawiam do przedyskutowania. Pozdrawiam ;)

Właśnie to jest najlepszy sposób na promowanie zdjęć ;)Większości z tych "nieetycznych" nigdy bym nie ujrzał, gdyby nie fakt że ktoś na nie zwrócił uwagę ;)
[2011-06-25 10:59]

perwer

Oczywiście, że kulturalna. Ale w czym problem? ;) Pozdrawiam.

Tak sie nabijam....

[2011-06-25 11:20]

Miczaart

uważam, że to bardzo dobry pomysł. ja uznaję zasadę NO KILL ! przez to, że ludzie wyłapują 30 cm karpie i wszystko co ma równy wymiar juz biorą na patelnie nasze wody robią się puste, ile razy widziałem zdjęcia 30 cm karpi po kilka w domu leżące.. bez sensu a potem jest marudzenie, że nie ma ryby. [2011-06-25 11:22]

JaroDaw

uważam, że to bardzo dobry pomysł. ja uznaję zasadę NO KILL ! przez to, że ludzie wyłapują 30 cm karpie i wszystko co ma równy wymiar juz biorą na patelnie nasze wody robią się puste, ile razy widziałem zdjęcia 30 cm karpi po kilka w domu leżące.. bez sensu a potem jest marudzenie, że nie ma ryby.

A nie mówiłem ;)WTF [2011-06-25 11:32]