Antoninek 20-06-2009

/ 10 odpowiedzi
Może troche za wcześnie ale mam tylko jedno pytanie. A więc na stawie w którym maja rozegrać się zawody gruntowe obowiązuje zakaz nęcenia. Nie łowiłem jeszcze tam dlatego moje pytanie brzmi czy będzie można zanęcać zanętą umieszczoną w koszyczku zanętowym? (bo zakładam, że zanęcanie zanętą ciężką przed łowieniem nie odbędzie się z w/w powodów.) Pozdrawiam:)
Jaś

Marcinie,można będzie zanęcać w trakcie zawodów zanętą umieszczoną w koszyczku lub sprężynie.Prawdopodobnie będzie możliwość 5 minut przed rozpoczęciem zawodów zanęcić ręcznie,ale to zależy od gospodarza łowiska.Pozdrawiam i powodzenia na zawodach............. (2009/05/25 20:19)

Marcinolczak

Dziękuje za odp i nie dziekuję za powodzenie:D Choć również go życze. Do zobaczenia na zawodach. (2009/05/25 21:48)

SuperDario

Ot i tyle na temat zanęcanie na Antoninku. A tak przy okazji o ile się nie mylę to ty mi pożyczyłeś marker na zawodach na Trzaskowie więc chcę podziękować. Od razu lepiej widziałem spławiczek. (2009/05/26 09:41)

Marcinolczak

Żaden problem:D Trzeba sobie pomagać ;) Ja zmieniłem potem spławik z żółtą antenka i słoneczko sie showało i lipa była. Zobaczymy co teraz uda się zrobic na zawodach bo chce wygrac wkońcu jakiś puchar:P starczy mi jeden i potem moge byc ostatni heh. Pozdrawiam (2009/05/27 20:39)

TomekD

Jeden Ci wystarczy? Apetyt rośnie, będziesz chciał więcej i będziesz chciał być jak najwyżej w rankingu :D (2009/05/28 15:44)

Marcinolczak

Nie jestem zachłanny:D Fakt, że fajnie być wysokiej klasy wędkarzem i wygrywać wszystko ale znów co to za radość. A tak jeden wygram i bedę zadowolony, że wśród tylu dobrych zawodników udało mi się wywalczyć puchar. (2009/05/28 16:30)

Marcinolczak

A jeszcze jedno:D Sprzedam siatkę wedkarską firymy JAXON http://sklep.insel.pl/product_info.php/cPath/175_177/products_id/2275 Cena 90zł kilka razy nad wodą. Super siatka ale dla mnie nie poręczna. Moge zamienić się na coś w tym stylu http://www.allegro.pl/item641635820_wyprzedaz_trabucco_siatka_300cm_promocja_tanio.html w dobrym stanie. (2009/05/28 16:39)

TomekD

;D Marcin Ty sprzedajesz siatkę a my zmieniliśmy pojemniki do wagi po Twoim zapytaniu o te pojemniki ;D (2009/06/02 15:50)

Marcinolczak

Mam cały arsenał siatek więć spokojnie:P Siatki to moje hobby chyba hehe. A co do tych zawodów na Antoniku to wjazd jest tam koło hotelu? przez taką rzecze przy kamienicy starej takiej? Bo po raz pierwszy będę tam autem:D (2009/06/02 18:15)

SuperDario

Nie przy hotelu tylko na przeciwko. Wygląda to jak byś wjeżdżał bambrowi na posesje w taką murowaną bramę. Jak nie trafisz będziesz d... . (2009/06/02 18:50)