Zaloguj się do konta

Ankieta na forum ZG PZW

utworzono: 2013/12/17 13:22
JakubUrsynow

Koleżanki i koledzy- na forum ZG PZW pojawiła się ankieta nt. usunięcia rybaków. Może warto wyrazić swoje zdanie?
[2013-12-17 13:22]

JKarp

Wiemy i wiadomo jak zagłosowałem :-)JK [2013-12-17 14:34]

Artur z Ketrzyna

Warto bo inaczej powiedzą że nie było głosów przeciw rybakom...
Już głosuję!
Tylko daj link do tej ankiety, bo coś jej znaleźć nie mogę.
[2013-12-17 14:38]

ryukon1975

Niesamowicie wspaniała i podstępna ankieta, działa na wędkarzy jak czerwona płachta na byka. Nie oddałem głosu bo aby to zrobić trzeba tam założyć konto a chyba tylko o to chodzi o ściągnięcie członków. :) [2013-12-17 15:11]

kucus22

Też oddałem swój głos. A niby czemu miałbym tego nie zrobic :)
[2013-12-17 15:33]

Zanim założę tam konto to zadam pytanie.Kto wymyślił tą ankietę??Ktoś z PZW czy jakiś członek forum(wędkarz)??
[2013-12-17 16:32]

ryukon1975

Zanim założę tam konto to zadam pytanie.Kto wymyślił tą ankietę??Ktoś z PZW czy jakiś członek forum(wędkarz)??

O tym właśnie pisałem. Nie będę zakładał konta gdzieś na nieznanym mi portalu tylko po to by wziąć udział w ankiecie w szczerość której wierzę tak jak i w premiera. :)

[2013-12-17 16:37]

marciin 2424

I tu się z tobą zgadzam kolego ryukon 1975. Wystarczy, że składkę opłacam a i tak wiadomo gdzie kasa idzie,bo nad wodą jakoś tej kasy nie widzę. [2013-12-17 17:06]

ryukon1975

Prawda jest taka że nigdy o nic wędkarzy nie pytali, sumienie ich ruszyło ? Nie. Wiedzą że to drażliwy temat, wiedzą czego oczekują wędkarze więc niech nie rżną głupa tylko zakończą rybactwo na wodach PZW a nie udają że zajmują się tematem rybactwa. [2013-12-17 17:14]

Choć bym i u samego diabła miał się logować zrobię wszystko aby wypędzić to tatałajstwo z naszych wód. A tak w ogóle może by PZW jako masowa organizacja złożył by wniosek do sejmu
o podjęcie bardziej restrykcyjnej uchwały w stosunku do podmiotów gospodarczych starających się o dzierżawę Państwowych wód.Bo jak to wygląda wszyscy od lat to widzimy np. na Mazurach.
Julian
[2013-12-17 17:59]

jojeslaw

Kolego ja jestem autorem tej ankiety i zapewniam Cię że jestem szeregowym członkiem PZW i sam dziwię się że pozwolono na publikację takiej ankiety na forum. ZG nie chce pozbyć się rybaków ze swych wód a podejrzewam że większość członków by tego chciała. Nich Polski Związek będzie tylko Wędkarski. [2013-12-17 21:57]

jojeslaw

Sorki post tyczył się tych wątpiących [2013-12-17 21:59]

Choć bym i u samego diabła miał się logować zrobię wszystko aby wypędzić to tatałajstwo z naszych wód. A tak w ogóle może by PZW jako masowa organizacja złożył by wniosek do sejmu
o podjęcie bardziej restrykcyjnej uchwały w stosunku do podmiotów gospodarczych starających się o dzierżawę Państwowych wód.Bo jak to wygląda wszyscy od lat to widzimy np. na Mazurach.
Julian

Otóż to!
[2013-12-17 22:20]

Julian

Z tego co ostatnio gdzieś czytałem stała się rzecz zupełnie odwrotna.Podmiot gospodarczy,który dzierżawi jakieś jezioro w tym momencie,po wygaśnięciu umowy będzie mógł ją samemu przedłużyć.To dopiero absurd.
[2013-12-17 22:40]

Artur z Ketrzyna

http://www.pzw.org.pl/forum/index.php?topic=3136.0

No i ja oddałem głos. Dzięki za link.
[2013-12-17 23:02]

Artur z Ketrzyna

O tym właśnie pisałem. Nie będę zakładał konta gdzieś na nieznanym mi portalu tylko po to by wziąć udział w ankiecie w szczerość której wierzę tak jak i w premiera. :)

To jest oficjalny portal PZW, i tam warto, choć by po to by powiedzieć nie nie zgadzam się z tym i tym....
Bo tak powołują się a ankietę gdzie nie nie oddałeś swego głosu...
[2013-12-17 23:09]

Artur z Ketrzyna

Julian

Otóż to!

A wiesz chociaż jakie są przepisy. Co jest brane pod uwagę za co dostaje się punkty przy składaniu oferty?
Np;
 wykształcenie rolnicze lub rybackie.
Straż jako uprawniony.
Itd.
I teraz nowy podmiot który by bardziej zadbał o wodę, jest na straconej pozycji bo nie a stażu, itd....
[2013-12-17 23:14]

ryukon1975

Kolego ja jestem autorem tej ankiety i zapewniam Cię że jestem szeregowym członkiem PZW i sam dziwię się że pozwolono na publikację takiej ankiety na forum. ZG nie chce pozbyć się rybaków ze swych wód a podejrzewam że większość członków by tego chciała. Nich Polski Związek będzie tylko Wędkarski.

Twoje słowa tylko potwierdzają to co napisałem wyżej. Nigdy wędkarzy o nic nie pytali i nie zapytają. Pozwolili na publikację ankiety tylko po to by stworzyć pozory że interesują się tematem. Mają niezły ubaw patrząc jak się tam nowi logują by oddać nic nie znaczący głos.

Nawet nie są autorami tej ankiety bo ich g... obchodzi Twoje czy moje zdanie na ten temat.

[2013-12-18 02:10]

arbie2

Zaglosowalem bo zawsze warto powalczyc o lepsze jutro.
[2013-12-18 02:46]

pawelz

Julian

Nie wiem jak to wyglada na Mazurach, ale wiem jak wyglada np u mnie. I oby nikt nie napisal czegos co proponujesz ale w stosunku do PZW. Bo zeby pisac takie petycje czy skladac takie wnioski trzeba by byc samemu w porzadku. A PZW ma sobie wiele do zarzucenia, wiec lepiej niech siedzi cicho, bo za pare lat moze okazac sie, ze zostalo mu 10% z tego czym "gospodaruje" (smieszne slowo w brzmieniu jesli chodzi o PZW) obecnie. Juz kilka niezlych wod stracil i jesli bedzie postepowac tak dalej to straci wiele wiecej. I szczerze mowiac, bedzie mnie to cieszyc.
[2013-12-18 09:29]

Artur z Ketrzyna

Zaglosowalem bo zawsze warto powalczyc o lepsze jutro.

A jak uważacie inaczej, to daje wam link;
http://www.pzw.org.pl/zgpzw/wiadomosci/88072/60/pierwsze_posiedzenie_zg_pzw_spotkanie_z_prezesami_zo

Widzicie, inni w waszym imieniu walczą. Ale bez waszego wsparcia, jest im trudno osiągnąć cel...

[2013-12-18 14:50]

ryukon1975

Myślisz Artur że klikanie w jakiej durnoankiecie można nazwać walką ? Według mnie raczej kabaretem. [2013-12-18 15:25]

Artur z Ketrzyna

Myślisz Artur że klikanie w jakiej durnoankiecie można nazwać walką ? Według mnie raczej kabaretem.

Nie.
 Kliknięcie w takiej ankiecie jest oddaniem swego głosu za lub przeciw. Opowiedzenie się po jednej ze stron.
Zaś osoby które walczą mogą się tym wesprzeć, taką ankietą. Pokazując ją. I mówiąc; Nie tylko my tak chcemy. Chcą tego i inni. Zobaczcie ilu oddało głos i czego chcą. Nie jesteśmy sami.
Ci co żądzą dzięki takiej ankiecie widzą co chcą Ci w których imieniu rządzą. Dzięki którym są na tych stołkach, i dla których tam są.

Co mam Ci powiedzieć.
Byś choć tak się wysilił. Jeśli nie chcesz chodzić na zebranie i tam poruszać problemy które Cie nurtują. Bo szkoda Ci na to czasu. To możesz siedząc w domu przed kompem, oddać głos w słusznej sprawie. Ile ci to zajmie? Tak dużo Cię ten wysiłek będzie kosztował? Czy nie tego chcesz co jest w tej ankiecie?

Obecnie w tej ankiecie oddało swój głos 45 osób wyniki masz takie;

Czy jesteś za usunięciem rybaków z wód PZW ?

Nie - 0 (0%)
Tak - 42 (93,3%)
Jest mi obojętne - 3 (6.7%)
A ilu wędkarzy, na wszystkich forach o tym głośno mówi. Przepędzić ich. itd. A teraz co milczą?
[2013-12-18 16:01]

JKarp

"Obecnie w tej ankiecie oddało swój głos 45 osób wyniki masz takie;Czy jesteś za usunięciem rybaków z wód PZW ?Nie - 0 (0%)Tak - 42 (93,3%)Jest mi obojętne - 3 (6.7%)A ilu wędkarzy, na wszystkich forach o tym głośno mówi. Przepędzić ich. itd. A teraz co milczą?"
STOP RYBAKOM na Zalewie Zegrzyńskim - przez rok 600 głosów :-((((http://forum.wedkuje.pl/f,stop-legalnym-klusolom,629318,0.htmlhttp://www.petycjeonline.com/stop_legalnym_klusolom#form
JK [2013-12-18 16:14]

Mietusik

"A ilu wędkarzy, na wszystkich forach o tym głośno mówi. Przepędzić ich. itd. A teraz co milczą?"

Może i milczą, bo nie warto wdawać się w pyskówki.

Kiedyś próbowałem wytłumaczyć, jakim złem są siaty w naszych wodach i żadna siata nie jest legalna, nawet rybaka z pozwoleniem na rybactwo... Skończyło się zmianą konta...

Teraz milczę, ale wspieram każdą akcję walki z kłusolami i walczę we własnym zakresie.

Pozdrawiam.

[2013-12-18 16:19]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia