Ankieta na forum ZG PZW

/ 34 odpowiedzi
użytkownik146431

Rybacy będą do puki będzie się to opłacać.
ZG PZW chyba nawet nie ma w ogóle nic do gadania w tym temacie,bo o tym decydują samodzielnie okręgi i one mają kasę z licencji.Dlatego trzeba wybierać normalnych prezesów kół,a oni niech wybierają normalnych prezesów i zarząd okręgu.Klikanie nic nie da. (2013/12/18 19:08)

ryukon1975

Zgadza się niektóre Okręgi poradziły sobie z rybactwem, chyba to nie jest dla nikogo tajemnicą.

Inne zaś pomimo nie ma na nich rybactwa tracą ryby na rzecz rybaków w innych Okręgach, mam na myśli np. gatunki wędrowne w rzekach. U mnie ich rybacy nie wyłowią ale do Wisły mają wbrew pozorom bardzo krótką drogę. Czy z niej wrócą ? Czy dadzą radę wpłynąć z Wisły w jej dopływy na tarło ? Dopływy znajdujące się już w innych Okręgach oczywiście. Dlatego za "czesanie" sieciami takich kluczowych wód jak Wisła płacą wszyscy nie tylkoOkręg na terenie którego się rybaczy.

(2013/12/18 19:20)

użytkownik146431

ZG PZW jedynie włada najbardziej dochodowym GR Suwałki.I na razie się to nie zmieni.
A przy małej presji wędkarskiej było by tam eldorado. (2013/12/18 19:49)

Zibi60

Ilu ludzi wie o tej ankiecie ? ilu jest zalogowanych na forum PZW ? Gdyby podobna ankieta ukazała się na naszym forum, przypuszczam, że biorących udział byłoby nieporównywalnie więcej. Wiem, że Redakcja ma "wejście" do ZG PZW, więc może pokusi się o monit w tej sprawie. Wydaje mi się, że jesteśmy na tyle poważnym i reprezentatywnym partnerem (można "postraszyć" ilością członków) do dyskusji, iż powinni wziąć pod uwagę nasze głosowanie. (2013/12/18 20:29)

JKarp

Zbyszek dłuuugi czas starałem się utrzymać na " górze " mój wątek o rybakach na Zalewie Zegrzyńskim. Wczoraj były 603 podpisy i to bynajmniej nie tylko z okolic Warszawy. Przez rok 603 :-(((
Petycja, którą można wydrukować, są dane ( lub nie bo jest taka opcja żeby utajnić swoje dane ), którą można zanieść ( wysłać ) gdzie trzeba - i nic. To, że ktoś sobie tu kliknie, że nie chce rybaków nie znaczy dokładnie nic oprócz tego, że można powiedzieć  - a nie mówiliśmy, że nie chcemy rybaków. Nikt nic z tym nie zrobi, bo już w Olsztynie " "Uchwała, którą poprzedziła wnikliwa dyskusja, dotyczyła stanowiska ZG wobec wniosku delegatów Okręgu PZW w Olsztynie (złożonego na XXX KZD PZW, a następnie wyrażonego w piśmie skierowanym do biura ZG) w sprawie przekazania temu okręgowi w gospodarowanie kilku dużych jezior z areału wód użytkowanych przez Gospodarstwo Rybackie PZW w Suwałkach. ZG nie przychylił się do tej prośby, popierając w tym względzie stanowisko Prezydium ZG. Następnie ZG zatwierdził uchwały nr 1-10 podjęte przez Prezydium ZG, a także terminarz i tematykę posiedzeń Prezydium oraz ZG w I półroczu 2014 r""
http://forum.wedkuje.pl/f,obrady-nowego-zgpzw,709695,0.html

Mają jednym słowem wędkarzy dokładnie tam, gdzie pannie Mani kończą się plecy a zaczyna dupa...

JK (2013/12/18 21:16)

użytkownik146431

Mają jednym słowem wędkarzy dokładnie tam, gdzie pannie Mani kończą się plecy a zaczyna dupa...

Ale jak zobaczą ankietę to na pewno im łezka poleci i od razu oddadzą jeziora...ludzie tam liczy się kasa.
(2013/12/19 20:45)

Iras1975

Ilu ludzi wie o tej ankiecie ? ilu jest zalogowanych na forum PZW ? Gdyby podobna ankieta ukazała się na naszym forum, przypuszczam, że biorących udział byłoby nieporównywalnie więcej. Wiem, że Redakcja ma "wejście" do ZG PZW, więc może pokusi się o monit w tej sprawie. Wydaje mi się, że jesteśmy na tyle poważnym i reprezentatywnym partnerem (można "postraszyć" ilością członków) do dyskusji, iż powinni wziąć pod uwagę nasze głosowanie.

:) (2013/12/19 22:03)

grzegorz not

Można by i zagłosować ale z tym logowaniem to lekka przesada.

Dlatego też odpuszczam.

(2013/12/19 22:13)

Artur z Ketrzyna

Można by i zagłosować ale z tym logowaniem to lekka przesada.

Dlatego też odpuszczam.

To fakt z tym logowaniem to jakiś psikus. I podejrzewam że te utrudnienie wynika z tego że właśnie ZG Warszawa ma nad tym portalem pieczę.

Janek. Oki decyzja ZG jest negatywna. Ale można się od niej odwołać. I nie tylko wewnątrz PZW... Narazie teraz musi do okręgu dotrzeć ta odpowiedź...
Ja też się podpisuję pod pomysłem by taką ankietę redakcja umieściła ma łamach Wedkuje.pl

(2013/12/20 14:58)