Andaluzyjskie karpie

/ 3 odpowiedzi
ja wlasnie wybieram sie na karpie w okolice huelvy w andaluzji, choc zrobienie licecji wetkarskiej w andaluzji nie nalezy do najlatwiejszych znalazlem jedno przepiekne lowisko na ktorym mozna spokojnie lowic bez licecii i innych zbednych pozwolen, a najbardziej ucieszylo mnie ze jest to zbiornik typowo karpiowy, w tym zbiorniku zyja tylko 3 gatunki ryb wspaniale andaluzujskie pelnouskie, barbo jak nazywaja je w hiszpanii a w polsce to (brzana beryjska) i black bass. ryby w tych rejonach nie znaja kulek protejnowych, glowie sa lapane na kukurydze i czerwonego robaka, choc zdazaja sie ludzie ktorzy lowia na ziemniaka, karpi jast tak duzo ze niezbedne jest zakladanie duzych przynet choc i z duzymi te male radza sobie bardzo dobrze, ja stosuje kulki tandem baits i wlasnego wyrobu oczywiscie kulki przywiozlem z polski poniewaz tu kupic kulki graniczy z codem, najleprze smaki wszystki sa dobre ale niajbardziej sprawdzaja sie te wlasnego wyrobu choc na jeden smak TB tez mam swietne wyniki a w polsce przez pare lat nic na nie nie zlowilem, zycze milych wyjazdow na karpie do hiszpanii
swiezy


Witaj loko9099 jeśli łowisz na tak wspaniałych łowiskach w Hiszpanii to może wrzucisz dla kolegów z Opoczna kilka swoich fotek  z rybkami z tych łowisk .A może jakiś wpis z połowów ?Chętnie poczytamy i pooglądamy .... (2011/02/09 21:35)

Waldi Fish


Właśnie! Ciekawi jesteśmy relacji z takie wyprawy. (2011/02/12 13:56)

swiezy


No faktycznie na profilu Na NK masz kilka fotek nawet z karpiem .Łowiąc w tak ciekawych miejscach i tak egzotyczne ryby mógłbyś wrzucić kilka fotek (2011/02/14 19:29)