Anaconda Virgin Runner BC 12000

/ 6 odpowiedzi
Witam Czy ktoś miał styczność z tym kołowrotekiem i czy może coś o nim powiedzieć?? Jak pracuje i czy się sprawdza :) Z góry dziękuję za wypowiedzi. Pozdrawiam
pauew

Witam, Na dniach będę prawdopodobnie zamawiał tego kręcioła z braku Magic Br. Dam znać co i jak po pierwszej zasiadce. (2017/05/26 22:42)

pauew

Witam, Na dniach będę prawdopodobnie zamawiał tego kręcioła z braku Magic Br. Dam znać co i jak po pierwszej zasiadce. (2017/05/26 22:42)

barrakuda81

Anaconda "dziewiczy biegacz" - :-)))) Przepraszam nie mogłem się powstrzymać:-) Nazwa wyjątkowo debilna ale ten post jest totalnie niemerytoryczny i nijak ma się do jakości sprzętu.Poprostu mnie rozłożyli swoją "kreatywnością"... (2017/05/26 23:15)

pauew

Wczoraj przyszły kołowrotki. Na sucho sprawiają dobre wrażenie i budzą zaufanie. Na minus na pewno to, ze już powoli zaczyna schodzić nadrukowana na szpuli pojemność. W związku z czym jak w bliżniaczych modelach, najlepiej to sobie spisać/zrobić zdjęcie. Kołowrotki są spore pracują gładko, przedni hamulec reguluje się zdecydowanie krótszym obrotem niż w starszych modelach. Na razie tyle.  (2017/06/01 13:25)

pauew

Dzisiaj nawinąłem żyłkę.  Po kilku obrotach kręcioł pod oporem zaczął pracować równo i gładko. Załączam zdjęcie. (2017/06/05 16:56)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.