Zaloguj się do konta

Anaconada Night Warrior - wybór śpiwora

utworzono: 2016/01/05 12:22
Haryyy5

Panowie jak w tytule. Chciałbym sobie sprawić jakiś śpiworek bo zmarzluch jestem i nawet ciepła bielizna termo + kombinezon seafoxa mi czasem nie wystarczają żeby komfortowo się kimnąć. Zwróciłem uwagę na śpiwór anacondy :

http://allegro.pl/cieply-spiwor-sanger-anaconda-nw-4-wyprzedaz-max-i5662460085.html


Ktoś używa, zna itd ? Zależy mi przede wszystkim żeby był ciepły no i wiadomo solidny ale akurat o to się w przypadku anacondy nie obawiam.Ogólnie jak się sprawuje ? Ewentualnie jakichś innych propozycji chętnie wysłucham, chociaż nie ukrywam że na ten zwróciłem uwagę głównie ze względu na obecną cenę a tak jak przeglądałem sklepy to wszystko godne uwagi już sporo drożej stoi. [2016-01-05 12:22]

MarkHunter

Witaj już od trzech lat jestem szczęśliwym posiadaczem śpiwora firmy ANACONDA.Troche kosztuje ale napewno mniej niż póżniejsze leczenie nerek, każdemu karpiarzowi napewno bym go polecał.Więcej informacji możesz uzyskać na naszej stronie KARP MAX w zakładce klamoty.Pozdrawiam [2016-01-05 13:25]

Haryyy5

Witaj już od trzech lat jestem szczęśliwym posiadaczem śpiwora firmy ANACONDA.Troche kosztuje ale napewno mniej niż póżniejsze leczenie nerek, każdemu karpiarzowi napewno bym go polecał.Więcej informacji możesz uzyskać na naszej stronie KARP MAX w zakładce klamoty.Pozdrawiam





A mógłbyś podrzucić jakiś link ? Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć. [2016-01-05 16:24]

MarkHunter

 Wejdż na strone Carp Team Sport Forum. [2016-01-05 21:22]

Haryyy5

Ok, kupiłem ostatecznie Anaconda night warrior III. Trochę większy od IV, zapłaciłem w promocji 304zł z przesyłką. Z tą wielkością trochę przesadziłem, naprawdę wielki śpiwór, mniej więcej wielkości rozłożonej kanapy, trzeba będzie uważać żeby się nie walał po ziemi.  Wykonanie bardzo porządne (jak to anaconda). Reszta okaże się nad wodą.  [2016-01-14 11:01]