Anaconada Night Warrior - wybór ¶piwora

/ 4 odpowiedzi
Panowie jak w tytule. Chciałbym sobie sprawić jaki¶ ¶piworek bo zmarzluch jestem i nawet ciepła bielizna termo + kombinezon seafoxa mi czasem nie wystarczaj± żeby komfortowo się kimn±ć. Zwróciłem uwagę na ¶piwór anacondy :

http://allegro.pl/cieply-spiwor-sanger-anaconda-nw-4-wyprzedaz-max-i5662460085.html

Kto¶ używa, zna itd ? Zależy mi przede wszystkim żeby był ciepły no i wiadomo solidny ale akurat o to się w przypadku anacondy nie obawiam.Ogólnie jak się sprawuje ? Ewentualnie jakich¶ innych propozycji chętnie wysłucham, chociaż nie ukrywam że na ten zwróciłem uwagę głównie ze względu na obecn± cenę a tak jak przegl±dałem sklepy to wszystko godne uwagi już sporo drożej stoi.
MarkHunter

Witaj już od trzech lat jestem szczę¶liwym posiadaczem ¶piwora firmy ANACONDA.Troche kosztuje ale napewno mniej niż póżniejsze leczenie nerek, każdemu karpiarzowi napewno bym go polecał.Więcej informacji możesz uzyskać na naszej stronie KARP MAX w zakładce klamoty.Pozdrawiam (2016/01/05 13:25)

Haryyy5

Witaj już od trzech lat jestem szczę¶liwym posiadaczem ¶piwora firmy ANACONDA.Troche kosztuje ale napewno mniej niż póżniejsze leczenie nerek, każdemu karpiarzowi napewno bym go polecał.Więcej informacji możesz uzyskać na naszej stronie KARP MAX w zakładce klamoty.Pozdrawiam

A mógłby¶ podrzucić jaki¶ link ? Bo szukam szukam i nie mogę znaleĽć. (2016/01/05 16:24)

MarkHunter

Wejdż na strone Carp Team Sport Forum. (2016/01/05 21:22)

Haryyy5

Ok, kupiłem ostatecznie Anaconda night warrior III. Trochę większy od IV, zapłaciłem w promocji 304zł z przesyłk±. Z t± wielko¶ci± trochę przesadziłem, naprawdę wielki ¶piwór, mniej więcej wielko¶ci rozłożonej kanapy, trzeba będzie uważać żeby się nie walał po ziemi.  Wykonanie bardzo porz±dne (jak to anaconda). Reszta okaże się nad wod±.  (2016/01/14 11:01)