Amur na wiosnę

/ 7 odpowiedzi
wiem ze na pewno były już posty tego typu ale nic konkretnego nie moglem znaleźć
matiuss


Na wiosnę warto wybrać się na karpie. Łowię wtedy głownie na rosówki, które są zarówno dobre na karpie, leszcze, jak i drapieżniki. (2011/02/27 12:36)

matiuss


Szukać w okolicach przybrzeżnych, gdzie woda się szybciej nagrzewa. (2011/02/27 12:38)

rolo81


ja zaczynam nęcić pod koniec marca i po tygodniu zaczynam łowić polecam kuku i do nęcenia i łowienia  ale nie można liczyć na obfitość brań tak wcześnie trzeba uzbroić się w cierpliwość (2011/02/27 15:00)

Bilis1090


Zaczynajac łowic wiosna zaczyna od konca marca neceniem sama kukurydza z puszki pozniej kuku gotowana do tego mozesz dodawac pellet smierdziuchy :D trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i szukac tych ryb w plytkich naslonecznionych zatoczkach jeziora :D oczywiscie warto zakladac rosowki i wszelakie przynety zwiezece bo o tej porze roku nie ma jeszcze roslinnonsci wodnej:D pozdrawiam (2011/02/27 17:32)

karoljucha


probowalem lowic na psie chrupki na wiosne w tamtym roku i efekt byl niezly (2011/03/20 20:27)

karoljucha


na zbiorniku w ktorym lowie jest sporo amurow i to duzych ale nie bardzo chca brac haczyka w pyszczek (2011/03/20 20:31)

pokemon0225


ja łowie na małym prywatnym stawie u mojego wujka  w którym pływają karpie,amury (amury nie przekraczają 1 kg)  i karasie.w tamtym roku ( w wakacje ) nęciłem z kolegą parzoną pszenicą i efekty były dobre ,a  na haczyk zakładaliśmy gotowanego kartofla . w tym roku od 1 kwietnia zacznę nęcić sobie miejsce w trzcinach  :) niestety pływa tam dużo drobnicy,trzeba skądś załatwić szczupaka żeby ta rybka lepiej rosła .
pozdro. (2011/03/24 20:19)