Amur na stawie na co?

/ 9 odpowiedzi
witam zastanawiam sie na co złapać amura wiem że często bierze starszy pan siedzący 10 metrów od mojego stanowiska nad stawem dorwał ładną sztukę lecz nie chce zdradzić na co ciągle próbuje lecz nic nie bierze dużo kuku ale nic nece i nece kuku i tez lipa na co jeszcze moge spróbować ? Dodam że łowie na drgającą szczytówkę picker 10 30 g dzięki z góry
u?ytkownik39933


witam zastanawiam sie na co złapać amura wiem że często bierze starszy pan siedzący 10 metrów od mojego stanowiska nad stawem dorwał ładną sztukę lecz nie chce zdradzić na co ciągle próbuje lecz nic nie bierze dużo kuku ale nic nece i nece kuku i tez lipa na co jeszcze moge spróbować ? Dodam że łowie na drgającą szczytówkę picker 10 30 g dzięki z góry

łow na 3-4 ziarka kukurydzy na włosie ub na kulki ,najlepsze smaki na amura to scopex,ananas,śliwka ,truskawka.jesli znajdziesz dobre miejsce i zanecisz odpowiednio to jesli bedzie żerował to nie ma bata zebys nie złowił. (2012/04/25 23:35)

u?ytkownik39933


no i oczywiscie musisz miec dobrze skonstruowane zestawy (2012/04/25 23:37)

11malpiszon


Szukaj na wypłyceniach często tam siedza nęć przez 3-4 dni kuku co dzien o tej samej godz i na 5 dzien zajdz i petara w to samo miejsce a na haczyk daj 3-4 ziarnka kukurydzy :) Zawsze możesz nęcić proteina na duzego amura ale na kukurydze tez moze się skłusić duzy amur :) (2012/04/26 14:11)

kick


nęć sobie kukurydzą i grochem przez kilka dni w "odludnym miejscu" tak by groch zanjdował się 10 metrów od kukurydzy i przyjdz po kilkudniowym nęceniu i na  włos 3 ziarna grochu najedej wędce a na drugiej 2 ziarna kuku na włosie i jazdaaaa ale pamiętaj o popuszczonych kołowrotkach.powodzenia i połamania.pozdrawiam (2012/04/27 14:41)

krucyemen


nęć sobie kukurydzą i grochem przez kilka dni w "odludnym miejscu" tak by groch zanjdował się 10 metrów od kukurydzy i przyjdz po kilkudniowym nęceniu i na  włos 3 ziarna grochu najedej wędce a na drugiej 2 ziarna kuku na włosie i jazdaaaa ale pamiętaj o popuszczonych kołowrotkach.powodzenia i połamania.pozdrawiam


Jak trzeba ugotować ten groch  (2012/05/04 21:19)

kick


nęć sobie kukurydzą i grochem przez kilka dni w "odludnym miejscu" tak by groch zanjdował się 10 metrów od kukurydzy i przyjdz po kilkudniowym nęceniu i na  włos 3 ziarna grochu najedej wędce a na drugiej 2 ziarna kuku na włosie i jazdaaaa ale pamiętaj o popuszczonych kołowrotkach.powodzenia i połamania.pozdrawiam


Jak trzeba ugotować ten groch 


moczysz go przez noc i w tej samej wodzie go gotujesz na wolnym ogniu do stopnia pół twardości.woda musi być osolona.pozdrawiam (2012/05/12 09:17)

tomczyk001


Spróbuj tego amura złapać na gotowanego ziemniaka, lub korzonek świeżej trzciny (kawałeczek), jeśli nie zadziała podaj mu kulkę proteinową na włosie o jednym z wyżej podanych  ulubionych smaków amura. Dziwne, że nie che brać na kukurydze może masz źle skonstruowany zestaw? łowisz na spławik czy grunt? (2012/05/13 09:54)

krystianoronaldo14


eheh. 3 dni temu blem na lowisku i teraz wrucilem( w sobote ) nastawilem sie na bardzo dużego amura i byl i to mnie ucieszylo zlowilem lacznie pzrez te 3 dni12 amurów 8 zlowilem na kulke 2 na trzcine i 2 na kukurydze pozdro !! :D (2013/08/10 15:05)