Zaloguj się do konta

Amerykański bass w Polsce

utworzono: 2013/02/02 23:16
berthold

Zmieniłoby to, że w "swojej" wodzie nie złowiłbyś już "swojej" rybki.


No sęk w tym że w swojej Odrze akurat tu gdzie mieszkam nie ma innych ryb poza kleniami i uklejkami , no może ciut małego suma , od kilku lat nikt tu normalnej ryby nie złowił , leszcza na oczy nikt od 10-ciu lat nie widział podobnie płoci nie wspominając o szczupaku czy sandaczu , więc ja bym tym basem nie pogardził a on by sobie poradził z tym miliardem trylionów mikrokleni [2018-02-17 11:23]

MARCIN CK

Co tak panowie o tym basie ,jak ktoś chętny to niech sobie do oczka wpuści za swoją kasę [2018-02-17 13:14]

Julian

Oddajcie Irlandię Irlandczykom. Zadbajmy o Nasze Szczupaki , Okonie ,Sandacze  nie pozwólmy aby wymordowali je do cna mięsiarze  i siatkarze wszelakiej maści ( legalni  i nielegalni )  . Nie łapmy  ryb w czasie tarła  i tuż przed nim . Posługujmy się kalendarzem  fenologicznym  a nie astronomicznym.   A Bass niech sobie pływa w Stanach i Kanadzie.  [2018-02-17 14:28]

Jędrula

Oddajcie Irlandię Irlandczykom. Zadbajmy o Nasze Szczupaki , Okonie ,Sandacze  nie pozwólmy aby wymordowali je do cna mięsiarze  i siatkarze wszelakiej maści ( legalni  i nielegalni )  . Nie łapmy  ryb w czasie tarła  i tuż przed nim . Posługujmy się kalendarzem  fenologicznym  a nie astronomicznym.   A Bass niech sobie pływa w Stanach i Kanadzie. 


Amen 

  [2018-02-17 16:23]

karol-lolak

Tak ja spotkałem tę rybę na kompielisku nad jeziorem Głebokim w szczecinie .
[2018-08-21 23:13]

citipunk

Tak ja spotkałem tę rybę na kompielisku nad jeziorem Głebokim w szczecinie .
Â
A to przypadkiem nie była trawianka? coś co nie powinno wrócić spowrotem do wody tylko trafić najwyżej do akwarium?
[2018-08-26 20:24]