Zaloguj się do konta

Allegro brak kontaktu ze sprzedającym po wpłacie

utworzono: 2012/08/01 17:24
Fix

Witam, zakupiłem kołowrotek na aukcji mistrala za 46zl + przesylka cały czas rozmawiałem z tym Panem na mailu, jaka wysylka itd, na wiadomości odpowiadał odrazu, w końcu mu wysłałem pieniążki, następnie wysłałem potw. przelewu na maila po czym jest zero kontaktu echo, ten Pan sprzedaje teraz kask, zrobiłem nowe konto pocztowe i napisałem mu maila w sprawie kasku, odpisał odrazu, co mam teraz zrobic? na pewno nie odpuszczę tego w koncu 60zl piechotą nie chodzi, na telefony także nie odpowiada, dodam jeszcze że ma same pozytywne komentarze. [2012-08-01 17:24]

JKarp

CześćZgłoś do Allegro i opisz całą sytuację lub napisz, że po kask przyjedziesz osobiście nie wspominając nic o kołowrotku. Może poda Ci adres.JK [2012-08-01 17:28]

Fix

Przed chwilą mi napisał że paczka została wysłana, chodz i tak mi się on nie podoba, obstawiam że nie dojdzie no ale zobaczymy.Adres mam bo wygrałem aukcje to się pojawia, narazie poczekam parę dni. [2012-08-01 17:33]

mikku

Jaki nick allegro tego sprzedającego?  [2012-08-01 17:33]

ryukon1975

Też się ostatnio naciąłem na allegro,pierwszy raz od kiedy cokolwiek tam kupowałem.
Po wpłacie sprzedawca wystawił mi pozytywny komentarz i na tym sprawa sprzedaży została zamknięta.
Ne była to duża kwota około 47 zł więc nie chce mi się biegać na Policję składać wniosek i pisać do allegro o pieniądze a niestety tak dość skomplikowanie  wygląda procedura.
[2012-08-01 17:34]

Morciaty

Ja wniosek o niedostarczenie towaru na allegro.pl składałem przy kwocie 17zł. Tu nie chodzi o wielkość kwoty tylko o zwykłą wymianą na linii sprzedawca - odbiorca. Jeśli ktoś nie dostarcza towaru a wpłacił pieniążki i ma dowód wpłaty to niech upomni się o swoje. Ja w przypadku takiego incydentu najpierw piszę mail do osoboy u której kupuję towar, z informacja, że zgłaszam sprawę do serwisu, a następnego dnia zakładam spór i tyle. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem a sporów już kilka miałem bo bardzo dużo rzeczy kupuję na allegro.pl i tacy delikwenci na szczęście są rzadkością.
[2012-08-01 17:39]

Fix

Nie będę sypac na forum loginami bo nie wypada, a jeszcze nie wiadomo czy to na 100% oszust,jeśli mi nie wyślę to ja nie odpuszczę bo kokosów nie dostaje na sprzęt, zresztą jak ja odpuszczę to on tak będzie robił aż mu się znudzi. [2012-08-01 17:40]

mikku

A kiedy aukcja się skończyła i wpłaciłes pieniądze? [2012-08-01 17:44]

Fix

Aukcja sie skonczyla w czwartek ale tak jak wczesniej pisalem, kontakt sie urwal po wyslaniu potw przelewu, a ze z innego konta napisalem to odpisal odrazu, nie dziwne? to mnie martwi, pozostaje mi czekac ;) [2012-08-01 18:38]

ryukon1975

Aukcja sie skonczyla w czwartek ale tak jak wczesniej pisalem, kontakt sie urwal po wyslaniu potw przelewu, a ze z innego konta napisalem to odpisal odrazu, nie dziwne? to mnie martwi, pozostaje mi czekac ;)




To jeszcze niedługo czekasz bo ja od dwudziestego czerwca.:)
Następnym razem kupię w sklepie internetowym mam kilka sprawdzonych i pewnych a allegro pójdzie póki co w odstawkę.
[2012-08-01 18:48]

Carol73

Chyba za szybko się zmartwiłeś od czwartku to dopiero tydzień w tym sobota i niedziela poza tym napisałeś że ma same pozytywne opinie [2012-08-01 19:02]

Fix

mnie tylko martwi to, ze nie odpisuje, a na inny mail odpisuje, dziwne troszke. [2012-08-01 19:19]

ryukon1975

mnie tylko martwi to, ze nie odpisuje, a na inny mail odpisuje, dziwne troszke.




Dlatego że teraz potrzebuje czasu by sprowadzić towar z hurtowni i Ci go wysłać,więc co by miał do Ciebie pisać?
Gdyby ten kołowrotek miał fizycznie w swoim sklepie to już byś go miał, niestety wielu sprzedawców na allegro sprzedaje przedmioty których nie ma a ten sprzedawca niewątpliwie jest jednym z nich.
[2012-08-01 19:26]

JKarp

CześćKrzysztof to był używany kołowrotek.JK [2012-08-01 19:46]

Fix

kolowrotek kupilem uzywany, wiec nie ma mowy o zadnych hurtowniach [2012-08-01 19:46]

ryukon1975

kolowrotek kupilem uzywany, wiec nie ma mowy o zadnych hurtowniach





Jeśli kołowrotek był używany to jedynym powodem z jakiego go nie masz jest lenistwo sprzedawcy bo gdyby go wysłał w piątek to już by doszedł.
[2012-08-01 19:56]

domin77

może nie chce mu się drzec na pocztę z jedną paczką,będzie miał parę zamówien to wyślę [2012-08-01 20:18]

Roxola

mnie tylko martwi to, ze nie odpisuje, a na inny mail odpisuje, dziwne troszke.



Piszesz, że wcześniej wymieniliście się wiadomościami. To o czym ma jeszcze z Tobą pisać ?Jest sprzedawcą i przypuszczam, że wszystkich informacji Ci już udzielił.Prywatna poczta to nie forum, gdzie można zadawać w kółko te same pytania.Piszesz, że aukcję wygrałeś, a przed licytacją też miałeś pytania do wystawiającego ?Jeżeli to nie jest problem, to podaj proszę link do aukcji.
[2012-08-01 21:01]

Fix

nasza rozmowa skończyła się na tym, że ja się zapytalem czy jest mozliwosc wyslania kolowrotka, np. na dzień jutrzejszy, po dostarczeniu potw. przelewu, ( bo przelew z poczty idzie pare dni, a czasami dłużej) a więc nie wiedziałem czy wyślę, czy czeka czy co.
a łapta
http://allegro.pl/show_item.php?item=2518653614 [2012-08-01 21:11]

Roxola

Minęło dopiero sześć dni, Adrian to nie jest powód, aby rzucać na sprzedawcę podejrzenia,że jest nieuczciwy.To, że Ty chcesz mieć kołowrotek JUŻ teraz to nie znaczy, że On musi się do tego dostosować.Cierpliwości...
   [2012-08-01 21:21]

Fix

Ja się chciałem tylko poradzic, to wy chcieliście linki, i login, ja się chciałem właśnie tylko poradzic, i proszę zrozumiec ze nie chodzi mi o to że chce ten kolowrotek na już, ale że gdy wyslalem potw przelewu kontakt znikł, a gdy napisałem z innego maila, odpisał odrazu. [2012-08-01 21:29]

domin77

trochę cierpliwości on tą rzecz uznaje za sprzedaną i dlatego nie odpisuje,handel sie kręci i ma inne sprawy nna głowie,jeśli dużo rzeczy sprzedaje  raczej nie ma zamiaru przekręcić Cię na 40 dyszki.cierpliwosci [2012-08-01 21:40]

domin77

trochę cierpliwości on tą rzecz uznaje za sprzedaną i dlatego nie odpisuje,handel sie kręci i ma inne sprawy nna głowie,jeśli dużo rzeczy sprzedaje  raczej nie ma zamiaru przekręcić Cię na 40 dyszki.cierpliwosci [2012-08-01 21:40]

Fix

Okej, zakończmy ten temat, dam znac za pare dni jak daleko sprawa, aktualnie sprzedaje 1 rzecz ;) i nie na 40zl a na 60zl [2012-08-01 21:41]

Roxola

Spokojnie, przecież napisałam Ci żebyś jeszcze zaczekał. Niepotrzebnie się złościsz.Pamiętam wątki na forum, w których obrażano sprzedawcę, a później okazywało się,że zamówiony towar jednak doszedł.Powiem Ci, ze również wiele rzeczy sprzedałam przez Allegro i to nie jest tak, że osobasprzedająca musi się godzić na wysyłkę przed otrzymaniem zapłaty.Mogę Cię zapytać, dlaczego nie zapłaciłeś w banku ? Wówczas czas byłby krótszy....A wszyscy wiemy jak to czasem bywa z pocztą...
[2012-08-01 21:42]

Fix

z calym szacunkiem ale Pani mówi jak zaprogramowany robot, nie złoszczę się tylko normalnie rozmawiam czy piszę, ja chciałem uzyskac poradę a wg. Pani ja jestem niecierpliwy, on nie musi sie zgadzac na wysylanie przed zaplata, itd. ja caly czas powtarzam ze mi chodzi o to ze nie ma z nim kontaktu, oczywiscie mogl napisac ze poczeka az przelew dojdzie i nie byloby problemu. Nie zaplacilem w banku jakos tak z przyzwyczajenia do poczty polskiej... naprawde zakonczmy to ;)dam znac za pare dni co i jak. [2012-08-01 21:56]