Ale syf!

/ 33 odpowiedzi
Folik

Zawsze! I zawsze mam ze sobą worki na śmieci (posiadanie worków na śmieci powinno być obowiązkowe!)  Wnioskuję że Ty niestety nie. Ale takie dyskusje i filmy "otwierają oczy" więc liczę na poprawę wielu Wędkarzy :-) Ostatnio byłem na Wiśle. Jaki tam był syf! Dwa pełne wory zebrałem. Ale widziałem że Wędkarz na stanowisku obok też pozbierał nieswoje śmieci. Brawo! Pamiętajmy że jest to naszym obowiązkiem! (2012/05/09 19:32)

Jack14

@Folik już luzik?

Spokojna twoja nie musisz kogoś ......

(2012/05/09 19:40)

Folik

Jeśli moje wnioski były niewłaściwe to Cię bardzo przeprasza :-) (2012/05/09 19:47)

xxxczokxxx

co za syf święty boże to jest tragednia , a w związku z tym uważam że każdy członek PZW powinien mieć 3 obowiązkowe jednodniowe czyszczenie naszych łowisk brzegów lub 50 zł na ochrone ... zbieralibyśmy się wędkarze do kupy 3 razy w roku conajmniej z workami i zbieralibyśmy to co inni wyżucili innego wyjścia nie ma naucz krowy żeby nie srała bo sama  w to wdepnie to tak jak z niektórymi wędkarzami wyżucić i tyle spokuj ale ja zawsze mówie żucaj aż sam w nich zatonież

Boże widzisz i nie grzmisz, przecież każdy kto tam śmieci to z PZW więc niech każdy sprząta tylko po sobie i będzie czysto. 50 zł ja bym dał każdemu 500 zł pod warunkiem że się przyzna do śmieci albo się mu udowodni, nie rozumiem twojego myślenia nie dośc że i tak sprzątam nie tylko po sobie to jeszcze mam miec obowiązkowe sprzątanie albo kasę na PZW płacic, myślisz że za mało płacimy za pozwolenia?

nie myśle że za mało ale 50 do 50 jak kogoś stać to już jest na dzien służby stażnikom i juz mniej smieca bo sie boja  a obowiazkowe sprzatanie jak juz pisałem wymienne na 50 zł na ochrone wód mam racje ? (2012/05/11 11:32)

Jack14

@Folik kolego jak nie musiał bym zbierać śmieci po poprzednikach to nie potrzebował bym zabierać (mieć przy sobie) worków na odpadki. Skoro ktoś potrafi donieść nad brzeg pełną torbę jedzenia, picia, zanenty itp. to dlaczego ma problem z zabraniem już pustych opakowań po tych artykułach?

Pytanie oczywiście retoryczne.

(2012/05/11 16:12)

szczawik1984

bo niestety są ludzie i parapety
kim jestem a kim ty jesteś odpowiedz sobie sam (2012/06/02 00:14)

JOPEK1971

bo niestety są ludzie i parapety
kim jestem a kim ty jesteś odpowiedz sobie sam 
Dzisiaj byłem na leśnym spacerku zobaczyc czy rosną grzybki które mnie interesują.Grzybków nie było.ale byli ludzie bezdomni którzy chyba koczują w tym zagajniku.Przywitałem się i dałem znac że nie na miejscu jest zostawiac po sobie syfu.Też wspomniałem bezosobowo że lepiej składowac śmieci w jedno miejsce by łatwiej je zebrac niż zostawiac gdzie popadnie.Myślę że podziałało.
(2012/06/02 00:27)

max2015

Ale na tym forum byli wszyscy prawie sprzatajacy po sobie tylko inni byli be!

Przy obstrukcji i takie rzeczy trzeba na ryby zabierac?

kibel

Ktoś jak widzę siedzisko zostawil :( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a te torebki po zanętach też żenada. Fajnie , nie ma co. (2012/06/14 12:13)