Bernard51


Ale na tym forum byli wszyscy prawie sprzatajacy po sobie tylko inni byli be!

Przy obstrukcji i takie rzeczy trzeba na ryby zabierac?

kibel

(2012/05/01 18:36)

okonek1235


Witaj wiadomo stolica po co płacić za sprzątanie odpowiednim służbą jak lepiej dolożyc sobie do pensji w stolicy życie jest drogie myśleli że popłnie samo do morza. (2012/05/01 18:54)

kamil11269


trzeba z tym jakoś skończyć, bo za niedługo tak będą wyglądały wszystkie nasze łowiska!!!! (2012/05/01 19:26)

JOPEK1971


trzeba z tym jakoś skończyć, bo za niedługo tak będą wyglądały wszystkie nasze łowiska!!!!
Ja te "moje" bajorko chętnie bym posprzątał ale nie miałbym jak śmieci zabrac,tak jest tego dużo.Najlepiej nie zostawiajmy różnych śmieci a będzie troszeczkę czyściej,i nie namierzy naszej ciężko zdobytej miejscówki jakiś "tropiciel" Ktoś już na tym forum wspomniał o tym że śmieci wędkarskie są wskazówką gdzie zarzucic wędkę."Czytanie wody" to chyba przeszłośc,będę bardziej zwracał uwagę na śmieci niż na wodę jak płynie,pewnie będę miał lepsze wyniki. ;-)
(2012/05/01 22:15)

Jack14


Jaki syf przecież to już norma.

Wszyscy "kochamy" śmieci lubimy w nich siedzieć i pływać :-(

Wczoraj byłem na "rekonesansie" i nie miałem takich dużych worków.

Poszukam inne miejscówki.

Nara

(2012/05/02 16:39)

mario1973


Może to nowy model siedziska karpiowego? (2012/05/02 17:08)

piotras1237


I w czym my łowimy.Brak komentarza. (2012/05/02 20:07)

RadosnyRabarbar


Może to nowy model siedziska karpiowego?

Na 100% bo puszkę po kuku w tle. Ostatnio w WW widziałem "TOALETE OUTDOROWĄ" (artykuł o karpiach) to ze śmiechu padłem. (2012/05/02 21:20)

BRZANA1971


już przerobiłem kilka takich postów na naszym forum i podobnych niema śmieciarzy, śmieciarze to kretyni niepotrafiący czytać, pisać bez dostępu do netu za to potrafią śmiecić i lubią w nich siedzieć (2012/05/02 21:21)

xxxczokxxx


co za syf święty boże to jest tragednia , a w związku z tym uważam że każdy członek PZW powinien mieć 3 obowiązkowe jednodniowe czyszczenie naszych łowisk brzegów lub 50 zł na ochrone ... zbieralibyśmy się wędkarze do kupy 3 razy w roku conajmniej z workami i zbieralibyśmy to co inni wyżucili innego wyjścia nie ma naucz krowy żeby nie srała bo sama  w to wdepnie to tak jak z niektórymi wędkarzami wyżucić i tyle spokuj ale ja zawsze mówie żucaj aż sam w nich zatonież (2012/05/03 12:50)

Bernard51


Może to nowy model siedziska karpiowego?

Jak na w-3 zobaczysz to daj znac posadzimy tam prezesa!!
(2012/05/05 09:34)

mariuszxxl4


FAJNIE MÓWISZ TYLKO NALEŻAŁO BY ZACZĄĆ OD GÓRY.BO JEŚLI CHODZI O STRAŻ WODNĄ CZY JAK ONA SIĘ NAZYWA,NIECH KUPIĄ WORKI I PRZY KONTROLACH ROZDADZĄ MYŚLĘ ŻE JEŚLI BY DALI PRZYKŁAD TO KAŻDY BY BYŁ ZADOWOLONY.JEŚLI CHODZI O ZALEW MOKRZEC TO JEST INNA SPRAWA PONIEWAŻ TO JEST CO ROKU TAK JAK ROŻNÓW.ALE PRZYNAJMNIEJ NA STAWACH,ONI CHCĄ PORZĄDEK A CO Z DOJAZDEM NIKT NIE MÓWI O WJECHANIU DO STAWU.REASUMUJĄC TO WSZYSTKO   PŁACISZ-SPRZĄTASZ-2 KM DOCHODZISZ DO ZBIORNIKA BO BYŚ AUTO UTOPIŁ-I OGLĄDASZ CHORE RYBY  TO TYLKO W POLSKIM USTROJU.NA PRAWDĘ CO SIĘ Z TYM NARODEM DZIEJE.NIECH ŻYJE UNIA I OCHRONA ŚRODOWISKA.DZIĘKUJE.
(2012/05/07 19:22)

szczawik1984


nie będę tego komentował ale podam przykład jak ja to załatwiłem a pewnym panem który wiedział gdzie jest wejście na moj pomost
kiedyś go przyłapałem jak schodził z niego i oczywiście zostały smieci
nawet paczka po papierosach
kulturalnie poprosiłem o posprzątanie niestety nie dotarło i odparł że co mnie to obchodzi

ja smieci pozbierałem we wiaderko i wrzuciłem mu je razem z wodą na przednie siedzenie malucha ktory sie nie zamykał
też mu powiedziałem co mnie to obchodzi
do dnia dzisiejszego mam spokój a jak sie to powtórzy to nauczę go pływania. (2012/05/07 19:38)

kogutw68


co za syf święty boże to jest tragednia , a w związku z tym uważam że każdy członek PZW powinien mieć 3 obowiązkowe jednodniowe czyszczenie naszych łowisk brzegów lub 50 zł na ochrone ... zbieralibyśmy się wędkarze do kupy 3 razy w roku conajmniej z workami i zbieralibyśmy to co inni wyżucili innego wyjścia nie ma naucz krowy żeby nie srała bo sama  w to wdepnie to tak jak z niektórymi wędkarzami wyżucić i tyle spokuj ale ja zawsze mówie żucaj aż sam w nich zatonież


Boże widzisz i nie grzmisz, przecież każdy kto tam śmieci to z PZW więc niech każdy sprząta tylko po sobie i będzie czysto. 50 zł ja bym dał każdemu 500 zł pod warunkiem że się przyzna do śmieci albo się mu udowodni, nie rozumiem twojego myślenia nie dośc że i tak sprzątam nie tylko po sobie to jeszcze mam miec obowiązkowe sprzątanie albo kasę na PZW płacic, myślisz że za mało płacimy za pozwolenia?

(2012/05/07 19:56)

u?ytkownik104372


nie będę tego komentował ale podam przykład jak ja to załatwiłem a pewnym panem który wiedział gdzie jest wejście na moj pomost
kiedyś go przyłapałem jak schodził z niego i oczywiście zostały smieci
nawet paczka po papierosach
kulturalnie poprosiłem o posprzątanie niestety nie dotarło i odparł że co mnie to obchodzi

ja smieci pozbierałem we wiaderko i wrzuciłem mu je razem z wodą na przednie siedzenie malucha ktory sie nie zamykał
też mu powiedziałem co mnie to obchodzi
do dnia dzisiejszego mam spokój a jak sie to powtórzy to nauczę go pływania.


He he fajnie to zalatwiles. Trzeba tak z kazdym smieciarzem postepowac wtedy moze sie czegos naucza:) (2012/05/07 20:11)

przemek1221


no tak i to wszystko dla tego że wędkarzom sie nie chce zabrać fioliowego worka po zanęcie i go wyrzucić w domu (2012/05/07 20:43)

sezam


Nie ma co ukrywać, to norma nad rzekami i ogólnodostępnymi zbiornikami. A zdecydowanie najgorzej jest na Wisłą, mieszkam w okolicy Sandomierza więc nie takie rzeczy już widziałem... Prawdą jest że nie wszystkie śmieci o których mówię pozostawili wędkarze. W dużej mierze to zasługa powodzi, jednak nie zmienia to faktu że nie ma kto tego posprzątać.

P.S. A podobno w Polsce bezrobocie na ponad 13%... I tu wtrącam swoje 5gr." kur*a nie obdarowywać zasiłkami dla bezrobotnych za friko, tylko prace zaoferować!" (2012/05/07 21:01)

tomczyk001


Ale syf to dziwne ze rybki nie zdychaja ;< (2012/05/09 17:01)

Jack14


Już kolejny raz proponuję:

Za 3-cią wędkę wręczyć woreczek taki ze 100 litrów i puścić brzegiem?

Bez pełnego ma nie wracać.

Dobra kara?

(2012/05/09 17:10)

Folik


Ja zacytuję jeden punkt z Regulaminu amatorskiego połowu ryb - który mamy obowiązek wszyscy przestrzegać: "6. Wędkarz zobowiązany jest utrzymać w czystości stanowisko wędkarskie w
promieniu minimum 5 metrów, bez względu na stan, jaki zastał przed rozpoczęciem
połowu
." Czyli nie zbieramy tylko po sobie ale wszystko co zastaliśmy! Ilu z nas to robi? to doskonale pokazał film! (2012/05/09 19:06)

Jack14


@Folik a ty to robisz zawsze?

(2012/05/09 19:12)

alibaba23


tak być powinno że albo wysoki mandat albo sprzątanie , ale czy taki wielki to wysiłek zapakować po sobie smieci i wywalić do kosza ???

(2012/05/09 19:28)