Akwarium

/ 5 odpowiedzi
Witajcie. Mam takie małe pytanko :)Czy ma ktoś może na zbyciu akwarium? Bo chętnie bym przyjął lub tanio kupił. 
użytkownik105460

Maćku,

Polecam Ci sklep internetowy McTEN - osoby, które go prowadzą doradzą Ci z pewnością co sensownego możesz kupić. Tu masz stronę: mcten.pl

Druga możliwość - poczytaj na forach akwarystycznych, czasem ktoś likwiduje baniak i chętnie odda go za symboliczną złotówkę.

Ewentualnie napisz jak sumę chcesz przeznaczyć, postaram się podpowiedzieć co możesz mieć w tej cenie.

pozdr. (2013/02/07 14:34)

użytkownik39933

Maćku,

Polecam Ci sklep internetowy McTEN - osoby, które go prowadzą doradzą Ci z pewnością co sensownego możesz kupić. Tu masz stronę: mcten.pl

Druga możliwość - poczytaj na forach akwarystycznych, czasem ktoś likwiduje baniak i chętnie odda go za symboliczną złotówkę.

Ewentualnie napisz jak sumę chcesz przeznaczyć, postaram się podpowiedzieć co możesz mieć w tej cenie.

pozdr.

ale Maciek by chciał najlepiej za free (2013/02/07 14:44)

pstrag222

Poczytaj posty na forach akwarystycznych z Twojej okolicy czasami ktoś oddaje lub chce śmieszne pieniądze"
A jaka pojemność cie interesuje? (2013/02/07 14:49)

mistrzu53

Mam dwa akwaria, niestety oba uszkodzone. Jedno wymaga uszczelnienia, w drugim mam pęknięte dno. Jeśli jesteś chętny to daj znać
(2013/02/07 21:15)