Akcja "Zgarnij dużą kasę w Typerze Premier League"

/ 12 odpowiedzi
Ciekawy jestem jaka jest Wasza opinia na temat tej akcji. Czy waszym zdaniem portal o tematyce wędkarskiej powinien dorabiać sobie na programach partnerskich z bukmacherem? Według mnie jest to jawne namawianie do hazardu (nawet jak to formalnie jest reklama typera, a nie samych zakładów), a do tego (a może przede wszystkim) łamanie ustawy anty hazardowej. Pomijam już, że domena wedkuje.pl zarejestrowana jest w Polsce i z tego tytułu portal może mieć spore nieprzyjemności. Jako były właściciel strony o tematyce bukmacherskiej wiem akurat o czym pisze, bo mi akcja Tuska przyblokowała bardzo dobrze rozwijającą się stronkę. 
89krzysztof


Jakie namawianie? To zwykła reklama, nikt nie każe Ci tam wchodzić, nikt nie każe Ci grać. ComeOn nie jest zarejestrowany w naszym chorym kraju i jest całkowicie legalny, czyż nie?
Strony typu weszło.com reklamują bukmacherów już od kilku lat i jakoś nieprzyjemności nie mają. (2014/09/12 21:08)

SuperGrover


Twierdzisz czy zgadujesz? Weszło może mieć zarejestrowaną domenę za granicą tak jak i serwer na którym siedzą może być nie nasz. Może też mieć stronę zarejestrowaną na słupa - np. obcokrajowca. To, że mnie nikt nie zmusza żebym tam wchodził nie oznacza, że to co robią jest legalne. Jak pornografię będą reklamować to też nic w tym złego w tym nie będzie, bo inni też tak robią i nikt mi nie każe tam wchodzić? W każdym razie dziękuję za opinie.  (2014/09/12 22:50)

SuperGrover


ComeOn nie jest legalnym bukiem w Polsce. (2014/09/12 23:13)

89krzysztof


Nie zgaduję, nie twierdzę, tylko wiem.
Nie interesowalem się come on, bo u nich nie gram, w każdym bądź razie gdyby coś było niezgodne z prawem, to śmiem twierdzić, że wedkuje nie pozwoliłby sobie na reklamowanie tego. (2014/09/13 21:28)

SuperGrover


Poczytaj trochę, bo pojęcia nie masz o czym piszesz Rafał.

http://www.eporady24.pl/ustawa_hazardowa_co_zrobic_skoro_ustawa_hazardowa_zabrania_reklamy_zakladow_bukmacherskich,pytania,17,107,2146.html
Może o tym nie wiesz, ale granie u internetowego buka też jest nielegalne. Nie chce mi się w każdym razie wchodzić głębiej w dyskusję na ten temat. W temacie chciałem zaakcentować, że mi się nie podoba ta reklama i poznać opinię pozostałych osób. Tyle.  (2014/09/13 22:22)

grisza-78


I ja założyłem wątek na ten temat, tu w hydeparku. Nie wiem dokąd zmierza portal, rozumiem, że reklamy, sponsorzy itd... , ale mimo wszystko dla mnie jest to niesmaczne i tyle. (2014/09/13 23:54)

u?ytkownik26223


Grisza .Niewiem skąd twoje zdziwienie??Trzeba sobie uświadomić że Portal Wedkuje tak jak i Poluje,Galopuje,Żegluje i inne został założony nie przez hobbystów a przez firme która zarabia w ten sposób kase .Dla firmy Jest wszystko jedno co reklamuje ,byle interes sie kręcił.

Osobiście też jestem przeciwny tematyce "nie wędkarskiej" na portalu ale wiem ze firmie chodzi tyko o kase i zbytnio nie zdziwie się jeśli jutro zobacze na portalu reklame Prezerwatyw,wiatrówek czy innych towarów. (2014/09/14 00:16)

nizgor


Moje założenie nie jest takie żeby kogoś urazić ale Panowie czy wy myślicie, że panowie w koszulach, którzy kręcą lody na tym choć przez milisekundę przejmą się waszym protestem, niezadowoleniem? Ludzie Internet to jedna wielka reklama! Obudźcie się w końcu.  (2014/09/14 14:56)

anakin421


Próbował ktoś obstawiać na sportingbet.com? Całkiem dobry serwis bukmacherski. Są bonusy do wygranych. Gdzieś tu na forum dzielicie się przemyśleniami dotyczącymi typowań? Może jakaś burza mózgów dotycząca wyników meczów piłkarskich pomogłaby nam coś zarobić? (2014/12/18 10:08)

Jakub Woś


Ostatnio sporo o tych zakładach internetowychw telewizji i internecie. Podobno mają namierzone kilkadziesiąt tysięcy użytkowników i bedą ich ścigać. (2014/12/18 11:49)

u?ytkownik26223


Komunikat dla uczestników gier hazardowych w sieci

Bernard51


Apel do potencjalnych uczestników zagranicznych gier hazardowych
Służba Celna apeluje do użytkowników Internetu, by korzystali wyłącznie ze stron internetowych oferujących legalne gry hazardowe, a więc należących do podmiotów, którym Minister Finansów udzielił zezwolenia na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet.

List ma charakter wyłącznie informacyjny, co oznacza, że nie jest źródłem praw i obowiązków.

 To jest tylko bicie piany bez konsekwencji prawnych.

Mnie też się nie podoba gdy oglądam TV-24 lub Discovery i wskakuje reklama prostamolu lub do znudzenia różnego rodzaju lekarstw.

(2014/12/18 15:57)