Akcja 'Łowiska no kill -w każdym kole, każdym okrę

Witajcie!

W imieniu Złotej Rybki i osób skupionych wokół tego projektu (a więc Method Feeder Polska i SiG) - chcemy Was prosić o wzięcie udziału w akcji ‘Łowiska no kill w każdym kole, każdym okręgu’.

http://splawikigrunt.pl/wpis/akcja-lowiska-no-kill-w-kazdym-kole-kazdym-okregu 

Przede wszystkim - jest to akcja uświadamiająca, której celem jest propagowanie zakładania takich zbiorników w Polskim Związku Wędkarskim. Oprócz samego tekstu - którego autorem jest nasz kolega Michał, możecie się zapoznać z ulotką. Jeżeli wybieracie się na zebranie zbiorcze w waszych kołach, to możecie wydrukowac coś takiego i rozdać wędkarzom, tak aby mogli się zaznajomić z zagadnieniem. Głównie chodzi nam o to, aby temat łowisk sportowych wrył się na trwałe w świadomość wędkarzy z całej Polski. Nawet jeżeli wnioski o założenie ich będą upadać - czy to w tym roku czy następnym, to już jest wielka szansa, że za dwa lub trzy lata taka woda w waszych kołach powstanie.

Ulotka: https://goo.gl/7BdLcV


Wkrótce powstaną grafiki odnoszące się do tej akcji, stale też będziemy o niej informować na Złotej Rybce. DLatego zależy nam, abyście udostępnili profil ZR i tej akcji u siebie, tak aby dotarło to do jak największej ilości osób. 

Pomóżcie nam w tej akcji, wesprzyjcie nas i poinformujcie kogo możecie  Jeśli są jakieś pytania, uwagi lub wskazówki, to chętnie ich wysłuchamy.

Z pozdrowieniami
 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.