Akcesoria wędkarskie

/ 9 odpowiedzi
co myslicie o auckji allegro o numerze: 1526021241
warto kupic ?
dziekuje za odpowiedzi.
p.s co to jest kolowrotem z wolnym biegiem ?
u?ytkownik997


Ja bym tego szajsu nie kupował,za te pieniądze kupisz w miare normalny kij z kołowrotkiem,jeden ale konkretny (2011/04/03 21:26)

diakon88


a jaki bys polecil kij i kolowrotek ? (2011/04/03 21:29)

wyko2


"sprzęt" jak z wiejskiego bazaru

(2011/04/03 21:45)

mlotek2222


Witam jak dla mnie szkoda kasy na taki sprzęt lepjej kupić jeden konkretny kij i kołowrotek zamiast takiego badziewia które wytrzyma jeden sezon.Pozdrawiam (2011/04/04 08:47)

mar83


Przyjaciele ze wschodu na bazarze mają lepszy sprzęt. Szkoda 2 setek na to badziewie , no chyba,że będą stały jako ozdoba ale raczej też wątpliwa. (2011/04/04 13:58)

Romuald55


Jeszcze ok 15 lat temu,taki sprzęt był luksusem.Wbrew temu co niektórzy koledzy mówią,włókno szklane jest bardziej wytrzymałe od węglowego.Dlatego twierdzenie,że posłuży jeden sezon świadczy o braku wiedzy na ten temat.Każdy mądrze myślący wędkarz wśród swojego sprzętu na pewno posiada wędki z włókna szklanego których używa podczas burzy,zwłaszcza na jeziorach łowiąc z łodzi.Możesz kupić trzy wędki wydając parę tysięcy złotych,ale wiedz,że one same łowić nie będą.Najważniejsze są umiejętności.Wędki o których piszesz są wędkami uniwersalnymi.Można nimi łowić zarówno na spławik białą rybę jak i drapieżniki oraz na grunt.Wszystko zależy od zasobności kieszeni i czy musisz szpanować wśród kolegów wędkarzy.Kołowrotek z wolnym biegiem to taki kołowrotek,z którego wysnuwa się linka bez otwarcia pałąka.Posiada hamulec z przodu a tylny służy do regulacji luzu wysnuwanej linki.Używa się go głównie do połowu karpi oraz sandaczy.Chodzi o to,żeby ostro biorąca ryba nie zdążyła zabrać wędki czy też nie poczuła oporu/w przypadku sandacza/ (2011/04/04 14:24)

marczyna


Jak dla mnie szkoda kasy!Za te pieniądze można kupić jeden ale porządny kijek i kręciołek. (2011/04/04 14:25)

ayem


Nie jestem przeciwny takim zestawom , sam kiedyś kupiłem podobny zestaw tyle , że z jedną wędką i tak pomału zacząłem dokupywać zmieniać sprzęt w trakcie wciągania się w to hobby . Nie ma nic złego w tym aby początkujacy wędkarz zaczynał od tanich wędek jednak jeśli miałbym kupić taki zestaw kupiłbym właśnie z jedną wędką ponieważ wciągając się w wędkarstwo zacznie się z czasem kombinowanie z różnymi metodami połowu a co za tym idzie zacznie się kupować wędziska do danej metody. (2011/04/04 16:10)

JKarp


Cześć
Konia z rzędem temu kto znajdzie zapis o gwarancji.
Lepiej iść do sklepu, popatrzeć co można kupić za 189+20zł i kupić.
Janusz JKarp (2011/04/04 16:18)