Agroturystyka z łowiskiem karpiowym

/ 16 odpowiedzi
Witam Koledzy, poszukuję informacji o łowiskach karpiowych z możliwością wynajęcia pokoju na tydzień, może dwa. Liczę na opinie tych z Was, którzy spędzili urlop w takim miejscu.
Pozdrawiam!
eazy-e-1997


w Jarosławkach (woj.zachodniopomorskie) jest super łowisko jest możliwośc wynajęcia ,,pokoju,, lecz nie są to luksusy  ryby są całkiem duże jak byłem tam ostatnio to facet przez 1h wyciągnął 3 karpie na oko 6-9kg http://jaroslawki.pl/ (2012/02/15 21:12)

Marek Tczew


Borowna Wielkie kolo Skarszew woj. Pomorskie. Mozliwosc wynajecia domku blisko jeziora sklep sporzywczy, knajpki. Ryba jest i to niemala. Karp napewno , leszcz i wiele innych. Woda nalezy do PZW. Polecam bylem tam ostatnie dwa sezony. (2012/02/15 21:24)

gaardian


Witam Koledzy, poszukuję informacji o łowiskach karpiowych z możliwością wynajęcia pokoju na tydzień, może dwa. Liczę na opinie tych z Was, którzy spędzili urlop w takim miejscu.
Pozdrawiam!

http://www.wedkuje.pl/lowisko,jezioro-dudeckie,27093 (2012/02/15 22:18)

mielec


Witam Koledzy, poszukuję informacji o łowiskach karpiowych z możliwością wynajęcia pokoju na tydzień, może dwa. Liczę na opinie tych z Was, którzy spędzili urlop w takim miejscu.
Pozdrawiam!



Jaki rejon Polski Cie interesuję, jeżeli cały kraj to polecam miejscowość Wola Chorzelowska koło Mielca są ładne 2 ładne stawy piękne karpie i amury oraz potężne liniska, szczupaki również.:):) Obok łowiska jest domek z pokojami do wynajęcia. Standard pokoi b. wysoki klasa 1-2. Od 35 d 45 zł za dobę zależy od pokoju i jaki bo i jest apartament:):) Doba od wędki 10zł w tym limity połowowe. W razie zainteresowania dam więcej info.

Pozdrawiam. (2012/02/16 08:15)

goryl25


Moge polecić łowisko KORMORAN :) ja nie byłem ale kolega był :) mówił że bardzo fajnie tam jest i dobrze biorą duże rybki :) Ośrodek znajduje się w Sulęcinie w województwie Lubuskim :) www.kormoran.org.pl (2012/02/16 10:15)

czarnypum


Dzięki koledzy za info i czekam na więcej. Pozdrawiam! (2012/02/16 21:22)

goryl25


Jeszcze jak lubisz rzeki to masz tutaj też fajne miejsce nad rzeką wartą :) www.nadwarta.com , w pokojach nie spałem ale łowiłem tam bo to blisko mnie i odcinek rzeki bardzo rybny :) ale ze zdjęć widać że ładne pokoje :) niema syfu :) nawet może moglibyśmy się spotkać :D bo lasem mam tam 10km :) a drogą 40 km :) (2012/02/17 09:48)

goryl25


No to jeszcze może coś takiego

- http://www.reges.home.pl/wilczedoly.htm


To jest u mnie w miejscowości i nie polecam tego :( owszem noclegi są ale właściciel ma stawy ale nie pozwala łowić :( kiedyś było można ale teraz już nie pozwala łowić :( także ja tego nie polecam a mieszkam 2km od tych stawów :) (2012/02/17 09:55)

DM 101


Aha czyli właścicielowi się w d...poprzewracało? (2012/02/17 10:25)

goryl25


Aha czyli właścicielowi się w d...poprzewracało?


No raczej tak :) i nawet znajomym nie daje łowić :) ja u niego zawsze łowiłem a któryś dzień przychodze i mówie : "Panie można na stawik połowić ??" a on do mnie : "Nikt już niemoże i nikt nie będzie mógł " a pare dni wcześniej byłem u niego i nawet słowa nie powiedział :) a teraz mu coś odbiło :) Może ta nowa żona jego mu poprzewracała w głowie :D (2012/02/17 12:17)

czarnypum


Niestety, jeżeli jest właścicielem to ma prawo zabronić ludziom połowu na własnej wodzie. (2012/02/17 15:33)

goryl25


Niestety, jeżeli jest właścicielem to ma prawo zabronić ludziom połowu na własnej wodzie.


no ma takie prawo więc odpuściłem sobie te stawy :) zresztą itak miał same maluchy poniżej 2 kg (karpie) a w okolicy mam 13 jezior i 2 rzeki (noteć,warta) (2012/02/17 20:13)

goryl25


Niestety, jeżeli jest właścicielem to ma prawo zabronić ludziom połowu na własnej wodzie.


no ma takie prawo więc odpuściłem sobie te stawy :) zresztą itak miał same maluchy poniżej 2 kg (karpie) a w okolicy mam 13 jezior i 2 rzeki (noteć,warta) (2012/02/17 20:14)

czarnypum


Wielkie dzięki koledzy, ja w zeszłym roku byłem w Śladkowie Małym, gospodarstwo u Gawlików, dał bym im 4na5pkt. gdyż mimo zapewnień, że jest duży karp nie złapałem nic ponad 3kg i pozostali wędkarze również przez tydzień nic szczególnego. (2012/02/18 14:05)