Zaloguj się do konta

ABU GARCIA POLSKA zakupu 2 kołowrotków

utworzono: 2010/04/02 16:35
dan984

Witam, kolegów mam takie pytanie, mianowicie przymierzam się do zakupu 2 kołowrotków
ABU GARCIA BC 20RD i tu moje pytanie czy ktoś ma jakieś opinie na temat w/w kręciołków, obecnie używam kołowrotków DAM oraz Shimano, mam bardzo dobrą opinie na temat w/w firm, ale chcę spróbować ABU będe bardzo wdzięczny za opinie i spostrzeżenia o ABU, dodam jeszcze że chcę zastosować ABU do feedera, Pozdrawiam u czekam na odpowiedź  

[2010-04-02 16:35]

turu4

Witaj kolego.Ja posiadam wędki oraz kołowrotki Abu.Chcę powiedzieć że są znakomite.NIgdy mnie nie zawiodły choć służą mi już sporo czasu.Teraz ostatnio z mojej winy poszła korbka,podczas transportu.Mam Abu przy feederkach i spinningu ale modeli nie pamietam,wątpie czy są jeszcze takie w sprzedaży bo już je pare lat mam.A wiec jak sam widzisz w/w firma jest naprawdę warta polecenia.
Pozdrawiam
[2010-04-02 22:58]

dan984

Oki....dzięki wielkie za opinię ......myślę że na 100% teraz kupie ABU, zaczynamy zbierać fundusze:) może jeszcze w tym miesiącu dam rade....pozdrawiam :))
[2010-04-03 01:24]

staszek873

Kolego Dan...czy warto zbierać te fundusze?,mam wędkę Abu która mi nie "leży"i od lat trzymam ją w komórce,wiele razy próbowałem sie do niej przekonać i nic z tego nie wyszło(jest to spining)Kołowrotki i wędki Shimano to chyba najlepszy obecnie wybór na rynku,z każdej półki i na kazdą kieszeń...znam natomiast takich wędkarzy którzy mają sprzęt 5-cio gwiazdkowy a na ryby nie jeżdzą a jak jadą to po to by "poszpanować" sprzętem a rybkę zjeść w pobliskiej smażalni,mam nadzieję,że nie jesteś takim (bez obrazy!)wędkarzem.
Trzeci sezon używam kręciołów shimano exage 2500 z podwójną korbką,po kilka godzin dziennie rzucam ciężkimi kogutami i...nic!-jak nowe! polecam i pozdrawiam życząc powodzenia w wyborze sprzętu
[2010-04-03 08:51]

dan984

Hehe..nie kolego nie jestem takim wędkarzem jakiego opisujesz na 100%:) zainteresowałem się ABU bo dziadek...stary wędkarz ma do dziś 20-30 letnie Abu i dalej na nich łowi. Dlatego też moje pytanie się nasunęło czy obecnie produkowane ABU są równie dobre. myślę że cena około 150zł za kręcioł nie jest jeszcze zbyt wygórowana a jeśli będą się tam samo sprawować jak shimano to napewno się do nich przekonam. Pozdrawiam 
[2010-04-03 09:26]

Grucha80

Witam kolego ja używam tylko szprzętu firmy ABU i nic złego niedam sobie na tą firme powiedzieć, sprzęt firmy ABU z pewnoscią będzie ci służył wiele lat.Z całą pewnością polecam firmę ABU Pozdrawiam!!! [2010-04-03 10:27]

dan984

Ok dzięki koledzy za porady :)
[2010-04-03 10:48]

kingu

Ja mam kołowrotek Abu nie cały rok (Ultracast 4000) kosztowal po rabacie jakies 115 zł. Dzisiaj go zaniosłem na serwis: duże luzy na korbce i rozwalone łożysko!Jeśli kupić ABU to tylko modele ktore kosztują powyżej 400zł, bo te tańsze tak jak w moim przypadku są niskiej jakości. Raz podczas spiningowania zablokował się kołowrotek, okazało się że odpadło wyważenie rotora i ciężarek zablokował rotor (odkręciła się śrubeczka która go trzymała). Generalnie nie jestem z niego zadowolony :-(Wygląd samego kołowrotka super, ale jakość materiałów pozostawia wiele do życzenia.
pozdrawiamMichał [2011-02-08 14:49]