Abu Garcia Orra S 20

/ 4 odpowiedzi
Witam, 
mam zamiar kupić nowy kołowrotek na spinning i zastanawiam się nad Abu Garcia Orra S 20.
Miał ktoś z was do czynienia z tym kołowrotkiem? Docelowo na sandacze, szczupaki do metra.
Pozdrawiam.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Pierre87

Wg mnie na takie ryby za mały... (2015/08/19 21:58)

Sith

Zdecydowanie za słaby. To kołowrotek do ultralekkiego spinningu (okoń, wzdręga, kleń, jaź).
Poza tym bardzo drogi http://copino.pl/pl_PL/p/KOLOWROTEK-ABU-ORA-SX-FD-20-8BB1RB/31055 ale płaci się za firmę. (2015/08/20 07:25)

aldente

proponuję przejrzeć fora z informacjami, na jaki sprzęt poławia się szczupaki (...do metra). (2015/08/20 11:55)

kawon1409

Witam. Posiadam ten kołowrotek tylko ze model 30. Stosuje go do spinningu na srednie przynety. Od zakupu po jakims miesiącu zaczął delikatnie terkotac. Rozebrałem wytarłem fabryczny smar i przesmarowałem smarem w sprayu (nie pamietam jakiej firmy), terkotanie znikło i użytkuje go juz 3 rok bez żadnych luzów, ale staram sie go nie przeciążac. największą przynętą jaka była na plecionce to salmo slider 7cm 21g. Takze osobiscie polecam do sredniego spinningu ale pewnie przy większym "Orraniu" nie przezyje za długo. Pozdrawiam:) (2015/08/27 20:24)