Przynęty pstrągowe na 2018 rok

/ 5 odpowiedzi
A więc mamy nowy sezon pstragowy! Jaka przynęta będzie najlepsza? Tradycyjne wahadło, wirówki, a może woblery. Czy może warto zastosować przynęty gumowe? Czeka na wasze wypowiedzi.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kaban

Nie ma tej jedynej i znając dobrze swoje łowiska mam ograniczoną liczbę "kilerów" a na nie znanych różnorodność w pudełkach nie zawadzi. (2018/01/03 19:31)

Jakub Woś

zacznij od tych skutecznych w 2017 (2018/01/03 19:35)

Sith

Pawle, zerknij tutaj: http://jerkbait.pl/topic/102374-nasze-pudelka-pstragowe/ (2018/01/04 06:02)

toxicman992

witam ;) jako ze sezon na spinning zawsze zaczynałem w maju nie mam doświadczenia przy rzucaniu na kropki... podpowiedzcie jakie przynęty stosujecie. 
z góry dzięki  (2018/01/04 21:47)

luxxxis

Killery z roku na rok są inne,ewoluują,pojawiają się nowe wypierając stare i tak w kółko...Kiedyś moje pudło miało 6 przegródek-dwa wachadła,dwa woblery i dwie obrotówki,a teraz? w plecaku z x systemem noszę 4 pudła zbiorcze,dwa luzem na "dziwadła",w pasie biodrowym kolejne dwa których używam plus ze 20 paczek gumisi-różnych.Do tego dwa pudła główek,jakieś agrafki-chociaż 2 rodzaje,dwa krążki fluo,obciążenie,nimfy,kogutków ino garść...
Z tych w obecnym użyciu mogę wymienić predatory mannsa 7-ki,perła z czerw grzbietem,niesmiertelne Belly fish od dragona oraz na niski stan wody i mróz-Rigworm od Savage gear-takie liszki dziwne,w paczkach po 18-20szt,trzy kolory.

(2018/01/07 16:09)