A może by tak nagradzać?

/ 3 odpowiedzi
Witam w tym poście chciałbym zaproponować coś nowego.Skłonilo mnie do tego czytanie wszystkich,często negatywnych opini na temat władz PZW.Ale powolutku,jak może ktoś wie,w policji co roku przyznawane są Złote Pały.Jest to wyróżnienie dla osoby,która krótko mówiąc,w minionym roku popisała się najgłupszą wypowiedzią,rozkazem,poleceniem służbowym itd...Mój pomysł dotyczy naszej społeczności,może i my,wędkarze zaczniemy w ten sposób nagradzać nasze władze,za wszystkie banalne poczynania.Może taka "nagroda" skłoni naszych działaczy do bardziej rozsądnej polityki,gdyż nie chcąc stać się pośmiewiskiem,zaczną myśleć nad tym co robią.Co wy na to koledzy?
kocisko


Pomysł dobry i z odpowiednią oprawą medialną powinien dotrzeć w jakiś sposób do wyróżnionych ;) Tylko czy nie łatwiej będzie nagradzać tych faktycznie zasłużonych? bo to i lista będzie krótsza i łatwiej zapamiętać :D (2009/03/18 23:40)

szimejks


nie sądzę, żeby naśmiewanie się z błędów, lub wytykanie ich wzruszy beton. Pozdro dla kumatych (2009/03/18 23:47)

u?ytkownik7474


jak na beton nie działa cała ta nagonka którą tu uskuteczniamy to nie sądzę że poruszy ich jakaś wyśmiewająca nagroda juz lepiej nagradzać tych co zasłużyli na nią w sposób pozytywny. Z resztą tak jak pisze kocisko (2009/03/18 23:52)