A jakie plany po Bożym Narodzeniu?

/ 9 odpowiedzi
Witam, proponuję napisać, kto co planuje po świętach; Czy wędki w odstawkę, czy może na miętusa czy inną ciekawą rybę. Zachęcam do wynurzeń ;) będzie to też radą dla wędkarzy, ustawionych do tej pory na jeden gatunek, lub porę roku, która nie jest ... zimą ;) pozdrawiam
Bop


ja bym z chęcią wybrał się na łowienie z pod lodu ale znając nasz klimat w ostatnim czasie pewnie znów nie będzie lodu. kiedy to ostatnio był bezpieczny lód?? chyba z 3 moze 4 lata temu. (2008/11/06 09:51)

Bop


no pojawiał się ale na krótko(tak z 2tyg) jak mogłem bo już miałem czas sie wybrać to już go nie było. (2008/11/06 09:55)

kalmar


faktycznie, w Szczecinie, to lodu jak na lekarstwo, a jak jest to też strach wchodzić, pozostaje z gruntu na miętuska czy coś podobnego. Lin śpi więc odpada :) jakie tam ryby jeszcze zapadają w letarg i nie żerują?? (2008/11/06 11:50)

t12tom


Andrzejku, jak zetnie lodem, wybierz się na rozlewiska koło podjuch, lub Daleszewa. Fajnie by było połowić na Międzyodrzu, na kanałkach i rozlewiskach. To chyba ostatnie dzikie miejsca w kraju. Jak tylko jestem w okolicy Szczecina zawsze muszę tam zajrzeć. Choć na chwilkę. (2008/11/06 23:15)

Szalona


Z tym miętusem to radziłabym poczekać do marca... (2008/11/07 11:58)

Bop


chyba zostaje tylko leszcz, płoć i okoń przynajmniej mi takie tylko brały o tej porze. (2008/11/07 13:07)

kalmar


;) będę pamiętał ;) można na Odyńcu jeszcze spróbować :) tam najczystsza woda (biją podziemne źródła) (2008/11/11 09:47)

kalmar


oj koleżanko, jak czekać, jak czekać, to nie można już teraz rozsiąść się wygodnie nad wartkim nurtem ;) pozdrawiam (2008/11/11 09:47)

dariuszdyl


raczej po Sylwestrze :-) planuje wypad na rozpoczęcie sezonu trociowego, no i czekam na to czy GRŁ (prywatny właściciel Łomżyńskiego odcinka Narwi i jej dopływów) nie zmieni daty początku sezonu pstrągowego, bo wtedy jak nie wypala trocie jadę 1 stycznia na pstrągi ;-) (2008/11/12 14:55)