Zaloguj się do konta

A jakby tak wiedzieć kiedy się umrze...

utworzono: 2011/09/04 14:13
laleczkaczaki

Cześć, jestem tutaj nowa, witam wszystkich!

czytałam ostatnio artykuł o tym, że przepowiedziana data śmierci się sprawdza.(!)byłam w szoku. chodziło o polski serwis internetowy przepowiadania kary śmierci, który rzekomo co do dnia podyktował trafną datę. cały artykuł jest tutaj

sites.google.com/site/349news/

Na stronie można znaleźć jeszcze kilka innych ciekawych artykułów.

[2011-09-04 14:13]

ryukon1975

Wierz mi dla większości lepiej jest nie wiedzieć.Do takiej wiedzy potrzebna by była naprawdę mocna psychika.Słabsi którzy by nie mogli żyć z taką wiedzą i świadomością co stanie się za kilka miesięcy,tygodni czy dni porywali by się na rzeczy o których nawet nie chcę myśleć.
[2011-09-04 14:23]

Cześć, jestem tutaj nowa, witam wszystkich!

czytałam ostatnio artykuł o tym, że przepowiedziana data śmierci się sprawdza.(!)byłam w szoku. chodziło o polski serwis internetowy przepowiadania kary śmierci, który rzekomo co do dnia podyktował trafną datę. cały artykuł jest tutaj

sites.google.com/site/349news/

Na stronie można znaleźć jeszcze kilka innych ciekawych artykułów.



To ja Ci już bez tego przepowiem datę Twojego zejścia. Jak dostaniesz rachunek za tel za sms-a którego wysłałaś żeby sobie to sprawdzić na necie, to będzie ten dzień :))))



[2011-09-04 14:26]

sauber

Cześć, jestem tutaj nowa, witam wszystkich!

czytałam ostatnio artykuł o tym, że przepowiedziana data śmierci się sprawdza.(!)byłam w szoku. chodziło o polski serwis internetowy przepowiadania kary śmierci, który rzekomo co do dnia podyktował trafną datę. cały artykuł jest tutaj

sites.google.com/site/349news/

Na stronie można znaleźć jeszcze kilka innych ciekawych artykułów.





To ja Ci już bez tego przepowiem datę Twojego zejścia. Jak dostaniesz rachunek za tel za sms-a którego wysłałaś żeby sobie to sprawdzić na necie, to będzie ten dzień :))))

tak albo rachunek za gaz... :)



[2011-09-04 14:33]

ayem

Ktoś miał łeb aby takie bzdury wymyślać , tak jak z końcem świata .
[2011-09-04 15:40]

ayem

Jakby tak każdy wiedział kiedy umrze to niezły by był bałagan bo przed śmiercią pewnie na nie jedno by się zdecydował i coś wywinął np napad na bank i tydzień porządnie pożyć ;)
[2011-09-04 15:43]

CZzesio

Witam :) Ale szanowna Koleżanka wymyśliła ...hehehe , my tu myślimy jak na maxa uprzyjemnić sobie życie ,odstresować się ...a tu masz; data śmierci ...umieranie ,to będzie chyba ostatnią rzeczą jaką zrobię ;P 
 Pozdrawiam i życzę Nam wszystkim stu lat w zdrowiu i super braniach -cokolwiek to znaczy;)          Czesio:)
[2011-09-04 16:15]

ayem

Otóż to ....
[2011-09-04 16:23]

ryukon1975

Witam :) Ale szanowna Koleżanka wymyśliła ...hehehe , my tu myślimy jak na maxa uprzyjemnić sobie życie ,odstresować się ...a tu masz; data śmierci ...umieranie ,to będzie chyba ostatnią rzeczą jaką zrobię ;P 
 Pozdrawiam i życzę Nam wszystkim stu lat w zdrowiu i super braniach -cokolwiek to znaczy;)          Czesio:)

I niech tak będzie.Koniec.Kropka.Amen.Czesio powiedział.Sto lat, a te brania:):):):):):).
Pozdrawiam.
[2011-09-04 16:25]

ayem

To co teraz napiszę może będzie nie stosowne ale co tam  :
Chciałem napisać o tym czy ktoś chciałby umrzeć w chwili przyjemnej dla nas czyli na rybkach ale przypomniała mi się historia śmierci ojca mojego znajomego . Otóż jego ojciec zmarł na rybach a konkretnie wpadł z agregatem do wody i się utopił .
[2011-09-04 16:28]

jurek

Brawo , Czesio ------ w samo sedno sprawy
[2011-09-05 12:10]

JaroDaw

To co teraz napiszę może będzie nie stosowne ale co tam  :
Chciałem napisać o tym czy ktoś chciałby umrzeć w chwili przyjemnej dla nas czyli na rybkach ale przypomniała mi się historia śmierci ojca mojego znajomego . Otóż jego ojciec zmarł na rybach a konkretnie wpadł z agregatem do wody i się utopił .

Sorka, wiem że to nietakt, ale ...... oplułem kawą monitor, jak to przeczytałem ;). [2011-09-05 12:21]

robcio2535

Wiadomo ze tu to jest Hydepark ale tu też wrzuca sie ze tak powiem takie pierdo...y :(
Moja żonka też kiedyś chciała to sprawdzić -całe szczęscie byłem na miejscu i jej to z głowy wybiłem :)
[2011-09-05 12:28]

rusikus

typowe wyciaganie kasy przez sms
autorka postu tez ma w tym jakis interes skoro tak reklamuje ta stronke ^^
[2011-09-05 12:46]

Cześć, jestem tutaj nowa, witam wszystkich!

czytałam ostatnio artykuł o tym, że przepowiedziana data śmierci się sprawdza.(!)byłam w szoku. chodziło o polski serwis internetowy przepowiadania kary śmierci, który rzekomo co do dnia podyktował trafną datę. cały artykuł jest tutaj

sites.google.com/site/349news/

Na stronie można znaleźć jeszcze kilka innych ciekawych artykułów.



Jak dla mnie to zwykły spam. Dziwne, że jeszcze go nie usunięto. [2011-09-05 12:52]

Lolkowa

Polecam stronę http://vsevidno.com
Jest naprawdę ciekawa i można się wiele dowiedziec + zadarmo poznać datę śmierci
[2011-11-17 20:24]

Franek1987

A zna koleżanka stronę gdzie dowiem się kiedy zaczną brać ryby ale te wielkie medalowe okazy wyślę nawet smsa :-)

[2011-11-17 20:33]

Koleżanko pomyliłaś fora, to forum wędkarskie i nie wiem jak inni ale ja niezamierzam czytac tych bzdur, na tym forum rozmawiamy o połowach ryb i niech tak zostanie, więc nie zaśmiecaj tego portalu takimi tematami. [2011-11-17 20:35]

Sitownik

Jak chcesz znać swoją date śmierci to... to się nie dowiesz! Skąd jakaś głupia grupa ludzi ma wiedzieć kiedy ja umre..? Ja mam zamiar żyć dłuuugo i z dużymi okazami na końcie ;) Wszystkim wam tego życze ;) [2011-11-17 20:54]

koksik2703

To wszystko jest tylko ustawiane pod kase ustawiają sobie odp (losowe tak jak na ,,4fun tv,,) byle jak i biorą za to pieniądze i na pewno nie na szczytne cele!

A ty pomyliłaś fora!
[2012-02-09 19:53]

Kangur1979

I temat zapodała osoba światła,nauczycielka języka angielskiego...Hehhh...Jedyne co mi przychodzi na myśl to,że jak ktoś wcześniej napisał,musi Ona mieć w tym jakowyś interes...Bo przecież normalny człowiek nie wypisywałby takich bzdur...Nie żyjemy w średniowieczu,gdzie przesądy i gusła przysłaniały umysłu i często zaważały o kogoś losie...

 Chociaż jak się posłucha polityków to człowiek się też zastanawia :czy oni są nienormalni i żyją w innym świecie czy może to ja...

[2012-02-09 20:54]

Żarcie tu drożeje, kołowrotek ledwo wydarłem im po promocji , a oni będą śmierć przepowiadać , a szlag niech trafi ten internet, tylko niech wędkuję.pl nie zabiera ze sobą [2012-02-09 21:51]

My tu chcemy żyć i łowić. Do krainy wiecznego wędkowania chyba wszystkim nam nie śpieszno!!!!


…gdzie ten BAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2012-02-09 21:58]

a idźta w cho***e przed chwilą oglądałem horror !!!!!
[2012-02-09 22:51]

wojtek75

Cześć, jestem tutaj nowa, witam wszystkich!

czytałam ostatnio artykuł o tym, że przepowiedziana data śmierci się sprawdza.(!)byłam w szoku. chodziło o polski serwis internetowy przepowiadania kary śmierci, który rzekomo co do dnia podyktował trafną datę. cały artykuł jest tutaj

sites.google.com/site/349news/

Na stronie można znaleźć jeszcze kilka innych ciekawych artykułów.



to przewiduje date smierci czy kare smierci buahaha:):):):P [2012-02-10 18:21]

Klosu31

Ten portal coraz niżej upada.... Naprawdę niewiele ciekawych rzeczy można tu przeczytać ostatnio. A tego typu śmieci powinny być od razu usuwane.  [2012-02-17 00:35]