90 procent członków PZW nie utożsamia się ze Związ

/ 5 odpowiedzi
ryukon1975


Pozostaje jednak 10 % który to "wyprowadza sztandary" i zbiera "odznaki" ten związek jest dla nich. :) (2020/12/16 01:22)

Sith


Żenada... (2020/12/16 06:49)

Julian


Typowe Perpetum Mobile . Reformatorzy zreformują to co poprzedni reformatorzy nie zreformowali ponieważ jeszcze wcześniejsi reformatorzy nie zreformowali tego co wcześniejsi reformatorzy niedopatrzyli w wyniku zbyt szybkiej reformy reformatorów którzy w pospiechu nie zobaczyli tego co dało się w oczywisty sposób zreformować tym którym przyświecała dobroć zreformanego wędkarstwa etc,etc, itd,itp . W muzyce del capo al fine .
I patrzcie mieszam ,mieszam a cukru q......wa nie przybywa. (2020/12/16 13:39)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kaban


Pan Heliniak jest prezesem mojego okręgu ale jakoś nie widzę poprawy działalności jeśli chodzi o dbanie o rzeki okręgu i ich rybostan. Z tego co rozmawiam z kolegami to koło jest im potrzebne tylko w osobie skarbnika aby uiścić składki. (2020/12/17 10:59)

barrakuda81


Ja znam tylko skarbnika...:-) Pozostałych niektórych kolegów znad wody.Słyszę oddolne głosy ( a nad wodą je dobrze słychać ) ,że koledzy chętnie zajęliby się ochroną swoich lokalnych wód.Jest taka inicjatywa tylko trudno o konkrety.Warto by pilnować własnego jeziora przed pazernymi przyjezdnymi beretującymi co podleci.Widać że lokalni wędkarze rozumieją potrzebę szanowania wody.Zrozumieli że ona i jej zasoby są ich dobrem.Podzielą się ale tylko z tymi którzy okażą szacunek wodzie, rybom i cudzej ciężkiej pracy.Chyba czas oddać więcej w ręce lokalnych kół.Poszerzenie kompetencji będzie sprawdzianem odpowiedzialności.Oni ( w sumie to "my" ) jesteśmy juz gotowi.Piłeczka po stronie góry...Cieszy mnie ta przemiana tak samo jak cieszy fakt że choć nie zawsze bierze to ryby jakby więcej. (2020/12/17 21:35)