69 dni pod ziemią

/ 54 odpowiedzi
u?ytkownik56080


Grynszpan - czy zrakdew, jak wolisz. Jak bede sobie chciał wikipedii poczytać to wiem gdzie jest. A szambo to podziemny zbiornik wypełniony odchodami czyli kopalnia zawalona Twoim gównem będzie szambem.
Przede wszystkim nie jestem żadnym zarkdewem . Nie wiem o co Ci w ogóle chodzi . Po drugie - doprawdy nie wiem jak i w jaki sposób czytać Twą wypowiedź . Od tyłu  czytać nie sposób  bo śmierdzi samym gównem ( jako że o gównie traktujesz ) od przodu też  nie da rady bo na kilometr zalatuje nonsensem . Słowem mówiąc knot że aż zęby bolą . (2010/10/17 12:09)

u?ytkownik35088


Ot widzisz Verdad potrafił odnaleźć analogię. (2010/10/17 12:11)

u?ytkownik38843


Skoro nie wiesz o co mi chodzi to po jakiego grzyba silisz się na komentarz? A i lecz się człowieku bo rozdwojenie jaźni przy Twoim przypadku to lekka dolegliwość. (2010/10/17 12:13)

u?ytkownik56080


Nie miałem zamiaru nikogo tutaj obrażać . Po prostu wskazałem na fakt że nie zawsze piszemy sensownie . Wszystkim zdarza się czasem bredzić od rzeczy  . W powyższej wypowiedzi wyraźnie podkreśliłem swoje  gafy . Ponadto obśmialem również Twoją wypowiedź , w której daremnie szukać sensu . Pozdrawiam .  (2010/10/17 12:32)