500kg ryb w sieciach kłusowników

/ 13 odpowiedzi
SlawekNikt


Tołpyga jak tołpyga, ale sandały metrowe ... kurczę esoxa takiego chciałbym złowić, o takim sandaczu nawet nie marzę ... (2016/11/25 18:50)

ogtw


Nóż się w kieszeni otwiera (takie powiedzenie) (2016/11/25 19:04)

MACKO76


Panowie PZW swoimi Sieciami robi wieksze spustoszenie w naszych wodach niz nie jeden kłusownik. A nikt jednak afery nie robi, jak PZW legalnie dewastuje NASZE POLSKIE WODY- tyle......
  (2016/11/25 19:09)

erykom


Kilkanaście lat temu na Odrze w okręgu Wrocławskim PSR złapało 3 kłusowników.Okazalo sie że to koledzy z PSR po pracy pojechali połowić na siaty...:)))) (2016/11/25 20:50)

pakul1206


Niemal na każdej wodzie są kłusownicy, na wielu wodach kłusole z PZW, strażnicy są jak Yeti, wszyscy o nich słyszeli ale nikt ich nie widział,to jak ma być ryba? 120, 500 kg. z jednej stawki a ile razy w roku stawiają? co tydzień? A jakiś jeden przygłup z drugim pisze " złów i wypuść" będą rybne wody, wstawiając zdjęcie z rybą w domu jadą od mięsiarzy, odejdzcie co niektórzy czasem od komputerów i zobaczcie co naprawdę się wokół was dzieje, bo poza tym co przeczytacie mam wrażenie że gówno wiecie. Na wioskach nad jeziorami setki metrów siatek się na płotach suszą i nie trzeba być jakimś bystrzakiem żeby to dostrzec. (2016/11/25 22:33)

ryukon1975


Bardzo dobry znak dla wędkarzy. Czyli ryba jest. U mnie na łowisku specjalnym koła podobno też szczupak i sandacz żre jak głupi. Szkoda tylko że łowisko jest zamknięte dla wędkarzy bo pewnie bym wykupił kilka dniówek. (2016/11/26 07:39)

JKarp


Niemal na każdej wodzie są kłusownicy, na wielu wodach kłusole z PZW, strażnicy są jak Yeti, wszyscy o nich słyszeli ale nikt ich nie widział,to jak ma być ryba? 120, 500 kg. z jednej stawki a ile razy w roku stawiają? co tydzień? A jakiś jeden przygłup z drugim pisze " złów i wypuść" będą rybne wody, wstawiając zdjęcie z rybą w domu jadą od mięsiarzy, odejdzcie co niektórzy czasem od komputerów i zobaczcie co naprawdę się wokół was dzieje, bo poza tym co przeczytacie mam wrażenie że gówno wiecie. Na wioskach nad jeziorami setki metrów siatek się na płotach suszą i nie trzeba być jakimś bystrzakiem żeby to dostrzec.

1. Jestem takim przygłupem i jeszcze raz powtórzę " Złów I wypuść " i nie oglądaj się co robią inni. Na dobrych koemracjach ( nie na bajorach ) ryba jest bo jest Złów I Wypuść. Woda jest rybna i zadbana.
2. Skoro znasz takie fakty to chyba nie muszę pisać co ma zrobić wędkarz w takiej sytuacji?
JK (2016/11/26 08:55)

pakul1206


2. Skoro znasz takie fakty to chyba nie muszę pisać co ma zrobić wędkarz w takiej sytuacji?

Żeby tego nie widzieć to albo trzeba być ślepym albo znać życie wyłącznie z internetu (2016/11/26 19:54)

JKarp


W Legionowie na płotach siatki nie wiszą. 
Skoro znasz takie fakty to dzwoń na 112 chyba, że uważasz, że to normalne. 
Jak na Zegrzu znaleźliśmy siaty w wodzie zrobiłem co trzeba, jak kłusowali też zrobiłem co trzeba, jak łowili ponad limit też wiedziałem co zrobić ale nie wypisywałem w necie, że kłusownicy, nie etyczni wedkarze i takie inne typy frazesy. 
JK (2016/11/27 10:19)

Piotraszek442


Popieram, jeśli ktoś widzi kłusowników musi zareagowac! Przyzwalanie na taki proceder to jak branie w nim udziału. Pomóżmy naszym wodom. (2017/01/27 01:50)

Robert1911


a pierwszą strone to kormorany zjadły?
  (2017/01/27 19:20)

u?ytkownik200880


Są wody bez klusoli, bez rybaków a ryb tez nie ma. (2017/01/27 21:22)

barrakuda81


Są wody bez klusoli, bez rybaków a ryb tez nie ma.

Coś w tym jest...Przykład: "moja" Wisła.
Jest kiepsko chociaż nie beznadziejnie a ani rybaków ani kłusowników nie ma.Tzn ci ostatni pewnie są ale nie jest to częste zjawisko.
Za kłusownictwo powinny być surowe kary z odsiadką włacznie i wysoką grzywną.Są jeziorka gdzie dziady na pontonach siaty stawiają i wszyscy udaja że nic się nie dzieje bo kto miejscowym podskoczy?Przyjedzie sam na ryby to mu potem opony przebija albo wpierdziel spuszczą i tak umiera akt bohaterstwa:-)To sprawa dla policji i PSR.Nie oszukujmy się  - nie wszyscy chcą się narażać.

  (2017/01/29 11:20)