Zaloguj się do konta

5 sposobów na wędkarstwo

utworzono: 2015/05/12 16:08

Nie chodzi by dopiec, to nie literówka tylko brak szacunku do czytelników pisanie z oczywistymi błędami, zawsze jest możliwość poprawienia. A kolega ż się tak nie spina, tak samo mogę napisać, że w/w wpis też jest durnowaty bo tak naprawdę co wniósł? Pięć przynęt, które prowadzą do raju wędkarskiego? Mam prawo do komentowania jak i także do wyboru awatara jaki chcę więc chłopie licz się ze słowami ja ciebie nie obrażam i nie oceniam twojego intelektu więc nie oceniaj i ty.

Rozchodzi mi się o to, że nie zbyt często tu ostatnio zaglądam, otwieram jeden wątek na konkretny temat, a tam spina...następny spina...ten otworzyłem jako trzeci...i co??? też zaczepka...No i napisałem co myślę, też mam do tego prawo. Nie piszmy w temacie w którym nie mamy nic do powiedzenia! Dość bzdur w necie krąży. Literówkę każdy może walnąć, jak i błąd ortograficzny. Ja polonistą jak większość userów nie jestem, więc też mi się zdarzają. Jakie to niby obrażanie innych??? Bez jaj...Z resztą w swoim poście też kolego walnąłeś gafę...i co??? nie szło edytować? Też teraz obrażasz innych...wedle własnego uznania.

nie pisze ze nie robia bleduw ale stram sie tego nie robic, wiec kolego nie poruwnuj mnie do tyh useruw kturzy zawsze maja wytlumaczenie ze maja jakas ulomnosc medycna. powodzenia i pozdrawiam [2015-05-15 19:16]

wartoslaw

Dzienki terz ci sie pszyda:)
[2015-05-15 19:35]

widse ze sie rozomiemy , tobie tez [2015-05-15 19:55]

zabalukasz

1) koryto
2) kebab
3) sen
4) europa
5) szkolny autobus
[2015-05-23 12:32]