Zaloguj się do konta

4000 fanów - konkurs Dragon

utworzono: 2012/12/10 16:05

DragonDziś jedno pytanie bardzo łatwe, drugie średnio trudne, a trzecie wymaga chyba najwięcej wiedzy lub czasu na szukanie :) Kto pierwszy - ten lepszy, jednakże - UWAGA! - można "strzelać" tylko 3 razy, odpowiadajacy więcej razy nie będą brani pod uwagę przy podsumowywaniu konkursu. Odpowiedzi (wszystkie 3 w jednym komentarzu) należy wpisywać pod tą notatką. Liczą się oczywiście jedynie komentarze zawierajace komplet poprawnych odpowiedzi. Szukajcie, piszcie - nie będziemy podpowiadać ;) Wyniki podamy jutro z samego rana. Oto pytania: Podaj nazwę kraju, który - poza Polską - ma swój najliczniejszy team Dragona Podaj 3 modele "ochotkowych" haczyków Mustada z naszej oferty Wymień 2 tytuły wędkarskich czasopism, które współprodukował Dragon Oto nagrody (kolejność przyznawania zgodna z pierwszeństwem odpowiedzi):  1. Wędka podlodowa Sensible Ice + kołowrotek Magnum Ice + czapka + żyłka Millenium Winter + zestaw filmów wędkarskich DVD + zestaw naklejek Dragon 2. Wędka podlodowa Sensible Ice + kolce asekuracyjne + czapka + zestaw filmów wędkarskich DVD + zestaw naklejek Dragon 3. Plecionka Ice Braid + kolce asekuracyjne + czapka + zestaw filmów wędkarskich DVD + zestaw naklejek Dragon POWODZENIA! :)
Odpowiedzi pisać na :  https://www.facebook.com/notes/dragon-fishing-equipment/4000-fan%C3%B3w-konkurs/459598454076242
Źródło: https://www.facebook.com/notes/dragon-fishing-equipment/4000-fan%C3%B3w-konkurs/459598454076242 [2012-12-10 16:05]

Korzon95

Znowu ten pi**** facebook czemu wszytko jest związane z nim nie można po prostu dawać takich konkursów tu na forum?
Pozdrawiam i prosiłbym w moim ale i myślę że w większości członków tego forum żeby takie konkursy były na forum albo mam inną propozycję jeżeli chcecie je mieć na facebooku to tam je zamieszczajcie
[2012-12-10 19:07]

Draq

Bo Dragon nie zalozy specjalnie tutaj konta żeby ogłosić taki konkursik. Opublikuje go sobie jak już to na swojej stronie lub właśnie na stronie na fb. Odnoście konkursów to czekam na jakiś ciekawy, może nawet jakieś rozdanie vipowskie :)
[2012-12-10 21:53]

marecki27-1979



Znowu ten pi**** facebook czemu wszytko jest związane z nim nie można po prostu dawać takich konkursów tu na forum?
Pozdrawiam i prosiłbym w moim ale i myślę że w większości członków tego forum żeby takie konkursy były na forum albo mam inną propozycję jeżeli chcecie je mieć na facebooku to tam je zamieszczajcie


Też tak myślę,nie znoszę dewiacyjnych facebooków i iinnych naszych klas.


[2013-03-22 19:42]

89krzysztof

Dlaczego facebook a nie forum ? Ponieważ facebooka ma co 6 osoba na świecie, a konto na tym forum nie. Co za tym idzie większa popularność dragona jest tam, a nie tutaj.
[2013-03-22 19:59]

robban

Facebook ,to taki sam szajs jak NK. A,jak ktos z Dragona chcialby ,aby ten konkurs byl na tym portalu to tez by nie bylo problemu. Sa tu ludzie od nich zalogowani i bez najmniejszego problemu, mogli by tu ten konkurs zamiescic. [2013-03-22 23:05]

luzy

Kur.a kupuję mleko w kartonie a tu na opakowaniu piszę facebook "lubię to" rzygać mi się chcę facebookiem !!!
[2013-03-22 23:48]

Lin1992

Ja tam też nie jestem fanem Facebooka ale on jak by to powiedzieć... zrzesza wiele ludzi jednym miejscu i czy się chce czy nie to tak jest i nic z tym fantem nie zrobimy.
A to że Dragon ogłasza tam konkurs to nic dziwnego - promocja odgrywa dużą rolę w handlu czy reklamie - wiele firm tak się ogłasza czy reklamuje.
[2013-03-23 13:20]

tripod

Facebook robi brzydki numer z pomocą programistów, tak preparuje nagłówek e-maila, że nie sposób go wrzucić do definicji Spamu w programach blokujących spam w poczcie.
[2013-03-23 21:38]