Zaloguj się do konta

4 gole Lewandowskiego

utworzono: 2013/04/24 22:39
przemo1980

Chyba nie lada wyczyn ?!
W takim meczu z taką drużyną jak Real...
No i wynik 4:1
Co o tym myślicie ?

[2013-04-24 22:39]

wojtoos27

Wiadomo ;>. Tylko teraz jaki klub proponujecie dla niego ;> ? [2013-04-24 23:08]

89krzysztof

Najlepszy byłby klub, który potrzebuje napastnika, ale też walczy o najwyższe cele.
Borussia wydaje się być odpowiednia, ale $$$ ...
[2013-04-24 23:14]

Vayshan

Za te 4 bramki powinien w końcu usiąść z przodu tego opla! [2013-04-24 23:15]

Romuald55

POLONIA Dortmund górą! [2013-04-24 23:18]

miszczu1145

Lew4ndowski :) [2013-04-24 23:23]

ARTMAR1

najlepszy komentator goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool. hahaha pieknie Borussia :)
[2013-04-25 00:08]

Bernard51

Przy trzeciej bramce pokazał klasę rasowego napastnika ,spokój i wyrachowanie,
Piszczek też z Ronaldo radził sobie b.ładnie ? Nie dając mu pograć szczególnie w pierwszej połowie.
[2013-04-25 05:15]

szczepcio

Tam umie strzelać gole a u nas nóżki boi się podłożyć,bo kontuzję może dostać.Stawiać na młodzież,młodzież,młodzież.................................................................................................................................
[2013-04-25 07:03]

grisza-78

Czapki z głów ! Piękny czteropak, w dodatku z tak renomowanym zespołem.
[2013-04-25 08:52]

yba

Jeżeli borussia awansuje a wszystko na to wskazuje Lewandowski będzie jeszcze wiekszym bohaterem. [2013-04-25 09:03]

teo

Wczoraj po tym meczu byłem w szoku. Myślę że powinni mu dopalić do kaski i powinien zostać  w BVB. Po co szukać czegoś jak się to ma.Jest szansa na finał LM ,a w tym sporcie o to chodzi.
[2013-04-25 09:41]

Pięknie grał ale tylko w Borusi w reprezentacji ciulowo jakby grać nie umiał i nie wiem po co oni go biorą do reprezentacji jak boi się grać  [2013-04-25 09:48]

Dadoss

Śmiali się z Barcelony.. sami dostali baty ;) ale sam mecz mi się bardzo podobał :D A jeśli chodzi o to, czemu on tak nie gra w reprezentacji.. to.. "Sam meczu nie wygra" ;) W wczorajszym spotkaniu dużą rolę odegrał Reus, Goetze ;) Tam grała cała drużyna, u nas gra 4 może 5 zawodników ;) [2013-04-25 09:53]

zaru

pierd.....sz SZczepcio! na grę składa się 11. a nie sam Lewandoski. zobacz ile razy podczas meczu on wraca na swoja połowę , prawie wcale są inni od tego on czeka na akcje i ją wykańcza takie zadanie. a nasza reprezentacja nie potrafi akcji wyprowadzić i potem pieprzenie ze Lewandowski nie strzela goli. każdy ma wyznaczoną pozycje na boisku.  A gadanie ze tam za lepszą kasę i dla tego tam strzela a u nas nie, to proszę daję sobie obciąć ręce że gdyby ktos dał naszej reprezentacji taka kase  że nigdy nie musieli by nic robić do końca swych dni za wygranie jakiegoś turnieju to nawet z grupy nie wyjdą. są  nie zgrani ze sobą i szkoleniowiec do dupy! tyle .  A WCZORAJSZY MECZ BYŁ ŚWIETNY. oj podniósł ciśnienie kolegom z madrytu podniósł. pozdrawiam. [2013-04-25 09:57]

krychu26

Tam umie strzelać gole a u nas nóżki boi się podłożyć,bo kontuzję może dostać.Stawiać na młodzież,młodzież,młodzież.................................................................................................................................

Tak jak ktoś kiedyś powiedział: Nie ma szans, żeby jeden Lewandowski strzelał bramki, gdy otacza go 3 obrońców. W reprezentacji stoi tam sam jak kołek, i dlatego nie strzela. W Borussi zawsze w polu karnym jest ich kilku, toteż Robert częściej strzela. Piękny mecz, oczywiście byłem za Dortmundem. A tak szczerze mówiąc, to (bez obrazy) nie interesuje mnie już reprezentacja. Zawiodłem się na nich nie raz. Oby tylko dobrze grali w swoich klubach. Robert bardziej reprezentuje(razem z Piszczkiem i Kubą) Polskę grając w Borussi, niż cała jedenastka grając w reprezentacji.To samo z bramkarzami.
[2013-04-25 10:51]

Pięknie grał ale tylko w Borusi w reprezentacji ciulowo jakby grać nie umiał i nie wiem po co oni go biorą do reprezentacji jak boi się grać 

Pytasz po co go biorą do Reprezentacji? Może dlatego, że potrafi zaaplikować 4 bramki Realowi? Niby masz już 15 lat a takie durne pytania zadajesz. Kto Ci naopowiadał że boi się grać? Naczytałeś się mediów, szmatławców co wypisują głupoty i wycierają kible? Myśl chłopie. Takich Lewandowskich potrzebuje każda reprezentacja. Problem naszej reprezentacji nazywa się FORNALIK!!! Ma ludzi a nie ma drużyny. Zero autorytetu, zero doświadczenia jako selekcjoner, przez to zero kolektywu w drużynie i zerowe wyniki.
[2013-04-25 11:33]

zbynio5o

Wątpie żeby Fornalik był tym problemem. Temat trenerów (selekcjonerów) był już wielokrotnie przerabiany :) [2013-04-25 12:01]

Bernard51

Z pustego i Salamon nie naleje, Borusis to jest DRUŻYNA napewno Fornalik w ciemno by ją wział na repr Polski. A my mamy to co mamy zlepek nazwisk ale do drużyna to jeszcze daleko.
Ale za to mamy extraklasę w której chłopcy biegaja za piłką a nie grają piłką.
[2013-04-25 12:46]

RadosnyRabarbar

W LM 4 bramki a z San Marino 2 gole i to jeszcze z karnego, beka. Na Santiago Real pokaże kto jest górą :> . Pozdrawiam  [2013-04-25 14:16]

Lewy wczoraj ładnie pojechał z tematem, real fuksem strzelił tego jednego gola. [2013-04-25 14:21]

bluehornet

Patrzyłem i nie wierzyłem ...
[2013-04-25 14:40]

Grzesiek75

wojtoos27 Wiadomo ;>. Tylko teraz jaki klub proponujecie dla niego ;> ?
     Pogoń Prabuty. [2013-04-25 15:08]

Wątpie żeby Fornalik był tym problemem. Temat trenerów (selekcjonerów) był już wielokrotnie przerabiany :)

Więc gdzie dopatrujesz się problemu? Chętnie podejmę polemikę.
[2013-04-25 15:44]

Kodiak44

A według mnie problem tkwi w bardzo małej ilości meczy towarzyskich ( z lepszymi/równymi ) rywalami ( tak jak robi to Brazylia przed Mistrzostwami - jak ktoś się nie orientuje to grali z Rosją i Włochami. ) oraz w małej ilości treningów. Trenuję piłkę i miałem taką sytuacje, że z braku zawodników w innej drużynie zagrałem z nimi i  w ogóle nie mogłem się odnaleźć... Według mnie tu jest podobna sytuacja - nie są ze sobą zgrani, nie wiedzą czy mogą zaufać umiejętnością kolegi z drużyny itd.... [2013-04-25 16:24]

Kubaaa

Taa wieczór może i miał udany.Brawo , szkoda tylko, że z orzełkiem na piersi grac nie umie ...
[2013-04-25 16:32]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia