3 stawy w Brzesku

/ 8 odpowiedzi
Witam.

     Mam pytanie do kolegów czy łowi ktoś może na 3 stawach w Brzesku??, slyszałem od jednego wędkarza który dawniej tam jeździł, że jest tam ładna populacja karpia, lina i szczupaka dlatego zastanawiam się nad kupnem pozwolenia na to łowisko ale nigdy wcześniej nie miałem okazji tam łowić gdyż od kilkunastu lat  wędkuje tylko na rzekach. Pozdrawiam
tajnos


Witam ,faktycznie ryby jest tam dużo ale w tym roku były pogłębiane stawy i cały syf z dna jest położony na wałach i wędkowanie odbywa się w błocie po kolana a i cena za licencje znowu się podniosła (2010/05/16 12:00)

dzery


witam   w jakiej cenie  wynosi  teraz  zezwolenie na 3  stawy  i  gdzie  to  wykupie     ja  jestem z koła  Bochnia miasto ???????????????????????? (2010/05/25 21:02)

zawer


Witam.

Ja w tym roku opłacałem pozwolenie też jestem z koła Bochnia a koszt to 140 zł dziś byłem tam na rybkach niestety brania były słabe. (2010/05/25 22:27)

tajnos


Hej Zawer na którym stawie łowiłeś i na jaką rybę się nastawiałeś ,ja tez byłem na stawach w poniedziałek. (2010/05/26 22:36)

zawer


Witam.

Łowię przeważnie na tym 1 najwiekszym stawie w okolicy trzcin narazie byłem tam 4 razy brań bardzo dużo ale niestety to małe ryby rzucają się odrazu na przynęte... a jak u Ciebie z efektami na tym łowisku?? Ja łowię przede wszytskim na kukurydze 2 ziarna plus biały robak zastanawiam się czy nie spróbować na kulki proteinowe tylko niestety nie ma czasu na wcześniejsze nęcienie więc efekt może być mizerny. Pozdro
(2010/05/27 09:34)

DjPi


Chłopaki ma tym największym jest dużo ryb. Karpi, Leszczy, Szczupaków, podobno Sumy, Węgorze i Tołpygi. Mniej więcej takie do 2kg łowiłem Karpie. Szczupaki są duże.
Na drugim przeważa populacja Szczupaka. Na trzecim najbardziej zarośniętym przez trzcinę są podobno największe ryby takie +20 kg. (2010/10/08 20:21)

zawer


Witam.

Ja w tym sezonie trochę połowiłem na 3 stawach fajne łowisko ale presja wędkarska jest tutaj bardzo duża i większa ryba której jest nie mało jest bardzo sprytna. Ogólnie dobre efekty daje połów na kulki proteinowe bo na kukurydze bierze przeważnie drobnica.Myślę że w przyszłym sezonie też tam połowię. Pozdro (2010/10/09 22:09)

DjPi


Ja wczoraj bylem ale nawet jednego bania nie maiałem.

A kolega obok 2 razy zucił na obrowówke i Sandacza złapał 50 cm ehh,

Jak tam jezdziłem z kolegami to czasem były dobre brania lecz ryby sa bardzo sprytne. 

I trudno je zaciąć.


Pozdro [^,^]

(2010/10/10 13:29)