2x feeder

/ 7 odpowiedzi

  • konto usunięte

Wędkarstwo gruntoweLeszcz
Witam. W najbliższym czasie zamierzam zakupić 2 feedery w cenie. ok 180 zł szt.Myślałem nad c.w. 90/100 oraz 120/150.Łowię głównie na wodach stojących oraz czasami na rzece(odra). Oczywiście do tego 1x kołowrotek w cenie ok.150 złCo byście mi zaproponowali ?Sprzęt będzie dość często używany....Chciałbym żeby ze 2-3 sezony wytrzymał...
Co do kołowrotka to myślałem nad jeszcze jednym Robinsonie FreeRuner'ze którego mam przy aktualnym feederze i bardzo mi się spodobał... Jeśli chodzi o kij to nie mam żadnych propozycji...Wędki będą służyły do połowu leszcza lecz może zdarzyć się karp ....
Pozdrawiam Kacper.
przemo1980


Jeśli chodzi o troszkę mocniejsze feedery to ja zaproponuję taki mój standardzik , czyli Mikado Golden Bay Feeder do 140g może o długości 390cm. Spokojnie powinieneś się wyrobić w wymienionej kwocie, lub ewentualnie trochę droższy Mikado Scr Heavy Feeder do 150g . Moim zdaniem są to jedne z lepszych feederków Mikado jeśli chodzi o przedział cenowy.
Jeśli chodzi o delikatniejszy kijek , to może Mikado Tachibana Light Feeder do 90g, tyle że cena też troszkę wyższa.
Jeśli chodzi o kołowrotki to w cenie +- 150zł , może być Spro Drag Master X-Class. Przy moich feederkach służą już kilka sezonów, bez zastrzeżeń (8300 i 8500).
Ewentualnie z wolnym biegiem Okuma Travertine Baitfeeder,tyle że też może troszkę przekroczyć kwotę, zwłaszcza że przy ewentualnym kupnie byś musiał się decydować na rozmiar nie mniejszy jak 40.

(2012/10/24 20:23)

u?ytkownik104372


Co do feederków to rozejrzyj się za czymś z Mikado, może coś z serii Tachibana lub Ultraviolet? (2012/10/24 20:25)

lysy44


Polecam Ci konger Medalist 3,60 cw do 120g mam dwa takie juz drugi sezon i nadal są w świetnej formie :P a co do kołowrotka to Dragon Maxima Fr1050i bardzo dobra  maszyna jak za tą cenę Pozdrawiam  (2012/10/24 22:58)

chrostek


polecam jaxon inspiral feeder!!!! (2012/10/25 13:14)

u?ytkownik134007


Jaxona nie chcę ;/A co byście o wędce Robinson Tritium ? Czytałem wiele pozytywnych opinii na jej temat a co wy o nie powiecie ?  (2012/10/25 22:11)

Przemo-77


Mam z Robinsona feeder serii Diplomat. Miałem także przyjemność łowić na Tritiuma 390/150. Jak dla mnie to świetny kijaszek za nie wygórowaną cenę. Na forum koledzy polecają sprzęt marki Mikado i Konger który także jest w moim arsenale, ale na własnej skórze przekonałem się, że wrato używac sprzętu Robinsona. Ten Tritium będzie mom kolejnym zakupem (lub kolejny Diplomat) Z Mikado poleciłbym Ci Scr Heavy Feeder do 150g o którym pisze Przemo1980 lub troszkę niższą półeczkę Mikado Golden Bay.

Wszystkie te kije były w moim użytkowaniu i wszystkie sa godne polecenia, ale Diplomat to feederowa poezja.

(2012/10/26 06:55)

u?ytkownik97230


Witam!!!
Ja także zastanawiam się nad kupnem nowego feedera i z tego co widziałem to najwięcej osób poleca Tachibianę Heavy Mikado. Ja chyba sam ją wezmę. Pozdrawiam i połamania (2012/10/27 00:07)