2013 lat to za mało by się porozumieć?

/ 5 odpowiedzi
Jak co roku o tej porze ten sam problem, karty możemy kupić a nawet zezwolenia tylko zarządy nadal nie mogą się porozumieć.My nie wiemy gdzie łowić, zarządy nas łowią w kołach,sklepach wędkarskich... a jak tu wędkarz "nie bierze" , to nad wodą weźmie (mandat). Cóż, z ryb już tylko wędkarze zostali.
borsuk 6x9


byliśmy z kumplem 1 stycznia rano na rybkach. on łowił na kartę rowerową a ja na bankomatową. a z nami na oko z 50 chłopa i każdy na inną kartą. jeden nawet na kartę woźnicy :D a tak na serio to chore te okręgi podziały itp. z jednej strony rzeki takie województwo a z drugiej inne. albo skoro jestem z łodzi to na kiego grzyba mi porozumienie z gdańskiem czy słupskiem skoro nie ma skierniewic i sieradza ?? powinno być jedno ogólnopolskie i już bo nie będę jeździł 300 km co weekend a najwyżej 50-60. a jak raz w roku pojadę nawet i połowię 300-400 km od domu przez dwa tygodnie na urlopie to okręg chyba nie zbiednieje. (2013/01/10 14:56)

Iras1975


Jak co roku o tej porze ten sam problem, karty możemy kupić a nawet zezwolenia tylko zarządy nadal nie mogą się porozumieć.My nie wiemy gdzie łowić, zarządy nas łowią w kołach,sklepach wędkarskich... a jak tu wędkarz "nie bierze" , to nad wodą weźmie (mandat). Cóż, z ryb już tylko wędkarze zostali.

Dostałeś kiedyś mandat za brak dokumentów itp? Mnie jeszcze żaden nie złapał.;))) (2013/01/10 15:08)

ryukon1975


Czasy ogólnopolskiego "porozumienia" w PZW odeszły wraz z komuną i nie znajdzie się gospodarz który będzie zarządzał ogólnokrajowym areałem wód.Choć PZW żyje złudzeniem że zarządza.:) Co zaś do dokumentów nad wodą to raz mam raz zapomnę,nigdy nie miałem z tego powodu żadnego "zgrzytu". Irek pisze że nikt go nie złapał z tego powodu ja się posunę dalej i powiem że mnie nawet nikt nie próbował ścigać.:) Większą wagę przywiązuję to tego by mieć sprzęt,przynęty itp.. Aaaa... i trzeba jechać na trzeźwo bo na drodze w tym temacie może "zgrzytnąć" i to grubą monetą.:) (2013/01/10 15:24)

Iras1975


A ze mnie to zwykła gapa, powinienem wcześniej zmienić nick na Nieuchwytny1975...:):):) (2013/01/10 15:27)

pakul1206


To jasne ze powinna być opłata ogólnokrajowa z podziałem na wędkowanie z łodzi lub z brzegu.Tylko że Pzw istnieje sam dla siebie a nie dla wędkarzy.Porozumiewają się między sobą bo chodzi o kasę.Osobiście czekam kiedy ktoś zacznie porozumiewać sie ze mną,zapytać czy mam gdzie zostawić samochód nad jeziorem,czy jest wogóle jakieś dojście do jeziora.A najlepsze jest to ze płacimy niemałą kasę a przed wędkowaniem każą nam najpierw posprzątać śmieci . (2013/01/10 16:32)