Zaloguj się do konta

200 złotych mandatu za zaczep

utworzono: 2011/05/10 20:49
margor1976

kolega spinningując na jez gremzdy trafił na bardzo ciężki zaczep, jak się później okazało był to żak który musiał stać już parę lat bo podczas podnoszenia go do góry poczuli nie opisany smród, żak był tak zamulony i obgloniały że datę jego postawienia można by było szacować na wczesny Gierek, podnoszenie tego żaka miało na celu odczepienie mepsa lecz niestety meps przepadł razem z żakiem bo nadciągnęła kawaleria i zaaplikowała sztraf w wysokości 200zł za kłusownictwo. czy to jest zdrowe podejście do wędkarza?,..... a co by było gdyby zaczepił trupa?, dostał by 25 lat za morderstwo? w głowach się już dla PSRu się po przewalało.
[2011-05-10 20:49]

kargul

kolega spinningując na jez gremzdy trafił na bardzo ciężki zaczep, jak się później okazało był to żak który musiał stać już parę lat bo podczas podnoszenia go do góry poczuli nie opisany smród, żak był tak zamulony i obgloniały że datę jego postawienia można by było szacować na wczesny Gierek, podnoszenie tego żaka miało na celu odczepienie mepsa lecz niestety meps przepadł razem z żakiem bo nadciągnęła kawaleria i zaaplikowała sztraf w wysokości 200zł za kłusownictwo. czy to jest zdrowe podejście do wędkarza?,..... a co by było gdyby zaczepił trupa?, dostał by 25 lat za morderstwo? w głowach się już dla PSRu się poprzewalało.


żak ? co to ja w tamtym ro ku bylem swiadkiem jak koles spinningujac kolo mnie wyciagnol sztywniaka kopara mi do ziemi opadla ale..... [2011-05-10 20:54]

No to się trafiło totalne chamstwo, nie straż lecz bezmózgie gnoje. Inaczej tego nie można nazwać. Choć z drugiej strony ja bym nie przyjął mandatu lecz kazał palantom wypisywać papiery dla sądu. I nawet jakby przegrał co pewnie byłoby mało prawdopodobne to i tak miałbym satysfakcję, że mieli dużo więcej roboty niż w przypadku mandatu. [2011-05-10 20:56]

skoment

Jaki z tego wniosek? PSR pilnuje sprzętów rybackich, aby nikt ich broń Boże nie dotykał. Proponuję każdy większy zaczep w jeziorze traktować jako potencjalny sprzęt rybacki, który udało nam sie zanaleźć. Zwyczajnie dzwonić po policję i meldować, że chyba mam siatkę kłusowniczą na haku i proszę o interwencję. Zobaczymy jak długo będą mądrzyć się z bloczkami mandatowymi. [2011-05-10 20:57]

arekde

O kurde....to może cieszmy się, że to nie szkopski u-bot z 25 trupami bo byłoby 25x25 lat. Ło matko! [2011-05-10 21:24]

Jaki z tego wniosek? PSR pilnuje sprzętów rybackich, aby nikt ich broń Boże nie dotykał. Proponuję każdy większy zaczep w jeziorze traktować jako potencjalny sprzęt rybacki, który udało nam sie zanaleźć. Zwyczajnie dzwonić po policję i meldować, że chyba mam siatkę kłusowniczą na haku i proszę o interwencję. Zobaczymy jak długo będą mądrzyć się z bloczkami mandatowymi.

Nie po policję lecz po PSR. Wtedy może zmądrzeją. Choć ja osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa o tej instutuji, zawsze pełna kulturka. Zero chamstwa. No może poza tym że za mało chodzą nad wodą. Ale tak chyba wszyscy mówią.

[2011-05-10 21:26]

O kurde....to może cieszmy się, że to nie szkopski u-bot z 25 trupami bo byłoby 25x25 lat. Ło matko!


No nie? albo KURSK z 132-oma
[2011-05-10 21:36]

ryukon1975

Ci nieudacznicy zwani strażnikami wykorzystali okazję by zapunktować, ale zawsze można się bronić.Ja bym nie przyjął takiego mandatu a to skończyło by się sprawą w sądzie gdzie można obronić.
[2011-05-10 21:38]

albo Titanic
[2011-05-10 21:40]

bursztyn

Koledzy a co to jest owy "żak"?
[2011-05-10 21:44]

MaN90

Koledzy a co to jest owy "żak"?

http://www.marwis.hekko.pl/img/p/266-622-thickbox.jpg
coś takiego;p [2011-05-10 21:47]

jacek34

co to za straznicy co, oni tylko sa straznikami bo maja znizki w opłatach takich to tylko tępic tak jak kłusoli [2011-05-10 21:51]

okonek112

po prostu zarobić chcieli tępaki jedne, nie lubię takich ludzi, z policją też tak czasami bywa....
im większy "utarg" w ciągu dnia, tym większy "+" do wypłaty....
[2011-05-10 21:57]

Diablo

co to za straznicy co, oni tylko sa straznikami bo maja znizki w opłatach takich to tylko tępic tak jak kłusoli




racja
[2011-05-10 21:59]

jbkka

Nawet nie chce mi się komentować.
[2011-05-10 22:11]

MARCIN010281

BRAK SŁÓW PO PROSTU [2011-05-10 22:14]

sliwka15

I kolega przyjął mandat?
[2011-05-10 23:24]

ayem

Jak słyszę takie historie z takimi cwaniaczkami w roli głównej to aż mnie krew zalewa jak można być takim imbecylem bezmózgim. Dość często słyszy się jacy to tam ludzie niby chronią nasze wody i fakt , że o tych normalnych raczej się nie mówi . Ale zgadza się , że powinno zrobić się porządek z kłusownikami i takimi strażnikami.
[2011-05-10 23:40]

sliwka15

Andrzej dobrze mówisz, ale z drugiej strony to jeśli ktoś godzi się na taki mandat to najwyraźniej  coś jest z nim nie tak ..
Ja bym takich przygłupów wyśmiał , kazał wypisać sprawę do sądu, albo dzwonił od razu na policję , w celu wyjaśnienia i złożenia skargi na PRZYGŁUPÓW .
[2011-05-10 23:45]

Andrzej dobrze mówisz, ale z drugiej strony to jeśli ktoś godzi się na taki mandat to najwyraźniej  coś jest z nim nie tak ..
Ja bym takich przygłupów wyśmiał , kazał wypisać sprawę do sądu, albo dzwonił od razu na policję , w celu wyjaśnienia i złożenia skargi na PRZYGŁUPÓW .


Nie wydaje mi się aby coś z nim nie tak było. Facet po prostu stwierdził, że ma gdzieś włóczenie się po sądach i użeranie z "przygłupami"-spodobał mi sie ten tekst. Lepiej było mu zapłacić te 2 stówy niż potem brać urlopy, jeździć. Rozumien go. Ale ja jak już wyżej pisałem od razu bym im kazał pisać skierowanie do sądu. Im też byłoby to nie na rękę:)))

[2011-05-11 00:33]

Uzasadnienie do wystawienia mandatu w takiej sytuacji mógł wymyśleć tylko tępy przebieraniec. Trzeba było wziąć kołka i walić w ryj. [2011-05-11 08:16]

baloonstyle

kolega spinningując na jez gremzdy trafił na bardzo ciężki zaczep, jak się później okazało był to żak który musiał stać już parę lat bo podczas podnoszenia go do góry poczuli nie opisany smród, żak był tak zamulony i obgloniały że datę jego postawienia można by było szacować na wczesny Gierek, podnoszenie tego żaka miało na celu odczepienie mepsa lecz niestety meps przepadł razem z żakiem bo nadciągnęła kawaleria i zaaplikowała sztraf w wysokości 200zł za kłusownictwo. czy to jest zdrowe podejście do wędkarza?,..... a co by było gdyby zaczepił trupa?, dostał by 25 lat za morderstwo? w głowach się już dla PSRu się po przewalało.

Trafił na poje**w i tyle, inna sprawa ze u mnie podejście do wędkarzy jest podobne. Przed kontrola już maja wypisany druk i tylko czekają aż noga się powinie wędkarzowi bądź wędkarz będzie miał jakieś nie przewidziane zajście.


[2011-05-11 08:29]

ayem

No dobrze skoro wędką to wyciągnął to powinni mu zabrać wedkę jako przedmiot służący do kłusownictwa ;)
[2011-05-11 08:41]

sliwka15

Tomek, może i tak , ale w każdym razie ja bym nie odpuścił..
Zamiast ruszyć dupę , tropić, organizować akcję w celu zatrzymania prawdziwych kłusowników, zachowują się jak bezmózgie Yeti...
Strażnicy powinni współpracować z PRAWDZIWYMI wędkarzami a nie uprzykrzać im życie.!!!
Przyjmując ten mandat to tak jakby przyznał się do winy, ja bym w życiu nie odpuścił , gdyby spotkała mnie taka sytuacja, jeszcze starał bym się i robił wszystko żeby dostało im się porządnie to tych pustych głowach...
[2011-05-11 09:28]

sliwka15

żeby mnie nikt źle nie zrozumiał " żeby dostało im się po tych pustych głowach " - żeby ponieśli konsekwencje swojego czynu ;)
[2011-05-11 09:30]

Jędrula

       Nie za bardzo rozumiem o co chodzi w tej historii ? Używanie żaków to chyba przestępstwo więc jaki mandat ? Co to znaczy , że meps przepadł z żakiem , całe to ustrojstwo się zerwało i spłynęło na dno , widząc strażników Twoi koledzy w popłochu wyrzucili żaka z mepsem do wody czy jak ? Albo - jak się urwało to w jaki sposób zauważyli to strażnicy ? ????

   

[2011-05-11 10:58]