Zaloguj się do konta

19 marca 2010- Dzień Wędkarza

utworzono: 2010/03/16 18:50
splaw

Witam wszystkich wędkarzy i nie tylko.
Pragnę przypomnieć o Dniu Wędkarza, który nastąpi w najbliższy piątek. Przypominam o tym, nie z tego względu, by ten dzień przysłowiowo opić.
Jest to doskonała okazja do zorganizowania swojej lokalnej społeczności do czynu wędkarskiego. Pogoda się ociepliła i odkryła, niestety, brudy zimowych wypraw na łowiska. Najbliższy weekend będzie idealny na posprzątanie swoich ulubionych łowisk.
Przykładem takiego zorganizowania może być moje Koło 'METALURG'. W sobotę, z okazji naszago Święta, planujemy zawody wędkarskie o 'Puchar Prezesa', po nich czyn wędkarski (sprzątanie obrzeży łowiska i tego co jest na lodzie) a na koniec wspólny posiłek.
Zachęcam do podobnych inicjatyw i życzę owocnego spędzenia naszego Dnia!
[2010-03-16 18:50]

marinkar

Na sprzątanie łowisk jest jeszcze za wcześnie, dopóki śnieg pokrywający brzegi nie zejdzie. Przyjaciele Białej Tarnowskiej chcieli zorganizować w najbliższy weekend akcje sprzątania brzegów tej pięknej rzeki lecz opady śniegu w poprzednich dniach trochę je pokomplikowały, dlatego akcja została została przełożona. Jeżeli tylko wygospodaruje czas to na pewno się zjawie.  Zachęcam do brania udziału w podobnych akcjach.
[2010-03-16 20:14]

Moje koło organizuje podlodowe zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży. Młodzież jest przyszłością związku. I oby zmieniła ten nasz związek jak dorośnie. Ja chyba tego nie doczekam...
[2010-03-16 20:29]

Murcielago

Trzeba być optymista i wierzyć. A swoją drogą dlaczego cały czas piszesz czcionką bold?
[2010-03-16 20:33]

Bo mam już coś z oczami. Nadwzroczność  wynikająca z wieku, czyli potrzebuję okularów do czytania. Muszę widzieć wyraźnie co piszę. Nie chcę wysłać posta z błędami...
[2010-03-16 20:51]

Murcielago

OK - rozumiem , bo przez chwilę myślałem, że chcesz się wyróżniać. Ale cofam tą myśl.
[2010-03-16 21:15]

splaw

Na sprzątanie łowisk jest jeszcze za wcześnie, dopóki śnieg pokrywający brzegi nie zejdzie.


Wydaje mi się to błędnym stwierdzeniem :). W piątek ma być nawet 14 stopni a w weekend jeszcze więcej. 



[2010-03-17 20:40]