18-08-2012 Władysławowo wyjazd na dorsze kto był?

/ 9 odpowiedzi
koledzy byl ktos z was tego dnia na dorszykach?na naszej jednostce totalna klapa.popiszcie jak bylo bo nie wiem czy to nasz szyper nawalil czy tego dnia dorszyk nie chcial wspolpracowac.
swiezy

Na jakiej jednostce byleś? (2012/08/22 22:05)

kogut29

na arkunie.nigdy sie nie zawiodlem na tej jednostce ale tym razem byla porazka totalna. (2012/08/23 03:21)

zywiec0

Byłem 19.08.pierwszy raz na Dorszach,jacht Arkun.Jestem zadowolony z połowu i tej jednostki,lecz mówili że był słaby dzień. (2012/08/26 09:40)

Randal

W sobotę, 01.09.2012, byłem we Władysławowie na kutrze ,,Denega 1,,. Łowiłem z tej jednostki kilka razy, zawsze mam wrażenie że szyper nie chce aby wędkujący na jego kutrze złowili zbyt wiele dorszy. Potrafi odpłynąć z łowiska, mimo że wszyscy wędkarze wyciągają niezłe sztuki. Zaczyna się pływanie które nie daje rezultatów. (2012/09/03 13:52)

RomanSidlo

Nigdy nie byłem na dorszach z kutra to nie wiem jakie tam panują zasady, ale nie można szyprowi zgłosić decyzji większości, że zostajemy na tym miejscu? Skoro wędkarze płacą za rejs, to chyba mogą zdecydować o tym, żeby w miejscówce, w której łowią ryby zostać dłużej, nie? Jak tak czytam Wasze posty, to mam wrażenie, że szyprowie to co najmniej półbogowie, mający wędkarzy w dupie. (2012/09/03 14:55)

Randal

Szyper nie liczył się z opinią uczestników wyprawy. Jedyne co możemy zrobić to więcej z nim nie popłynąć. Ps. Muszę dodać że reszta załogi stawała na wysokości zadania. (2012/09/03 15:04)

zywiec0

Miałem 07.10 jechać na dorsza,leczył sztorm był.Więc pojechałem na zawody spiningowe z mojego koła pt."Szczupak Jesieni".Tam dowiedziałem się że do Władka przestali jeżdzić na Dorsza i cytuję"Tam same Bolki biorą,po 9-11 sztuk łowią i to wszystko",jakbym dostał w łeb młotem.Bo tak jak mi mówili tak było i zaproponowali mi wypad na dorsza do Darłowa i do tego tańszy o 10zł.Łowią tam na 70m,kilogramowe i większe,więcej.Głębokość we Władku od 20 do 40m na której łowiliśmy.

(2012/10/07 14:52)

rejman1000

Co Ty wygadujesz! Byłem we władysławowie na kutrze Nautic i bylem zadowolony z polowów.Wyplynelismy 50km od brzegu i do dna bylo 80 do 100metrów a nie tak jak piszesz (2012/10/08 12:36)

Marek1958

Miałem 07.10 jechać na dorsza,leczył sztorm był.Więc pojechałem na zawody spiningowe z mojego koła pt."Szczupak Jesieni".Tam dowiedziałem się że do Władka przestali jeżdzić na Dorsza i cytuję"Tam same Bolki biorą,po 9-11 sztuk łowią i to wszystko",jakbym dostał w łeb młotem.Bo tak jak mi mówili tak było i zaproponowali mi wypad na dorsza do Darłowa i do tego tańszy o 10zł.Łowią tam na 70m,kilogramowe i większe,więcej.Głębokość we Władku od 20 do 40m na której łowiliśmy.

Ja byłem 22 września we Władysławowie i brały jak szalone na 40 metrach mimo, że pogoda nie była najlepsza i takie kutry jak ORION czy Admirał II zostały w porcie. Brały na wszystko, najlepiej na różne przywieszki. Łowiliśmy nie tylko bolki choć dużych ryb nie było. Ci co byli wcześniej tego dnia na 80 metrach mówili, ze tam nic tego dnia nie brało. (2012/10/10 16:20)