Zaloguj się do konta

1 zawody spławikowe

utworzono: 2010/05/21 20:30
Jedrzejk

Witam

mam przystąpic do zawodów wędkarskich spławikowych z pracy i nie wiem jak sie do takich zawodów przygotować oraz mam kilka pytań jak to wygląda podczas takich zawodów każdą rybe nawet niewymiarową sie zatrzymuje do tego warzenia na koniec zawodów i jak z tym nenceniem jest 9załączone zdjęcie

[2010-05-21 20:30]

jeśli nie są to poważne zawody tylko organizowane przez twojego pracodawce to podejrzewam że będzie większy luz to co opublikowałeś tyczy się zawodów wyższej rangi a tutaj to organizator informuje o tym co wolno i kiedy pozdrawiam i życze sukcesów
[2010-05-21 20:44]

gusto

tak jak kolega napisał jest to wyciąg z regulaminu zawodów spławikowych wyższej rangi. zawody twoje bendo to raczej zawody towarzyskiej u nas wygląnda to tak:
pierwszy sygnał-rozejście się na stanowiska
drugi-można nęcić
trzeci-start
czwarty-5minut do końca
piąty-koniec
Zawodnik pozostaje na stanowisku czekając na sędziego wagowego.Ryby według regulaminu wędkarskiego(okres ochronny,wymiar)
[2010-05-21 20:58]

Boncki

na pewno organizatorzy tusz przed zawodami was o wszystkim poinformują.:)
[2010-05-21 22:58]

gustaw1300

Kolego co do ryb niewymiarowych to niestety nie mozna ich wrzucac do siatki i czekac do konca zawodow musisz od razu zmierzyc i jezeli jest niewymiarowa to wypuscic bo w przeciwnym razie dolicza Ci punkty karne jeden punkt za kazdy gram ryby [2010-05-22 22:19]

grzegorzewski

kolego . jesli organizuje te zawody twoj pracodawca to bedziesz mial spoko luzu . lecz jezeli to kolo organizuje to mysle ze bedziesz sie musial trzymac regulaminu o zawodach .
[2010-05-25 17:20]