1 Maja - WARCHOŁY (obok Niska)

/ 6 odpowiedzi
Witam Serdecznie. Co powiecie, abyśmy się zebrali i razem powędkowali upragnionego dnia kiedy nasz kochany kaczozębny straci tarło ? myślę, że miło byśmy spędzili czas wolny i razem powędkowali ;) mam też takie pytanie, czy oprócz mnie ktoś preferuję metodę spinningu ? ;) Pozdrawiam.
jarluk


Gdy nie będziemy na zasiadce karpiowej to się piszę oczywiście. Zobaczymy jak wyjdzie ponieważ planujemy obadac taki nowy zbiorniczek...ale bedziemy na kontakcie w razie czego. (2009/04/03 17:07)

radoslawcz


może kolego na PW podam mój numer kontaktowy ? w razie wspólnego wędkowania na Warchołach ? ;) (2009/04/07 19:05)

jarluk


Jak najbardziej, może jakiś lepszy zbiorniczek wyczaję w okolicy??? Bo zanosi się w tym roku, że poznamy dużo nowych... (2009/04/08 07:25)

jarluk


ewentualnie możemy ruszyc na Wilczą Wolę. Chociaż tam jest zatrzęsienie wędkarzy, gdy znieśli opłaty, ale ja mam pontonik z silniczkiem i możemy pospinowac po całym zbiorniku. Spodniobuty się weźmie i albo tak, albo tak... (2009/04/08 18:12)

radoslawcz


o proszę no fajnie fajnie :) (2009/04/09 12:48)

jarluk


Byliśmy na Warchołach w poniedziałek i wtorek. Sporo karpi połapaliśmy. Nawet miałem podciągniecie na kulkę. Troszkę wariacki wyjazd, ale spoko... (2009/04/23 17:59)