1 maja- Kto pobił rekord szczupaka ? :)

/ 108 odpowiedzi / 17 zdjęć
u?ytkownik72013


Z kumplem na Narwi przez cały weekend majowy wyjęliśmy 26 szczupłych, z czego koło 15 miało wymiar, jeden 62 cm i największy 67 cm. Byliśmy zdziwieni częstotliwością brań przez cały weekend. 30 jeszcze jak był okres ochronny brały jak szalone, była więc zabawa :D. Majówkowy początek sezonu bardzo udany! (2011/05/05 23:02)

Tomaswww


Czesc i co z nimi zrobiliscie ? (2011/05/05 23:12)

Tomaswww


Byl na moim wędkowanu typek co miał 5,5 kg zębatego na począrku sezonu ma sie rozumiec Panowie (2011/05/05 23:21)

u?ytkownik7324


Teraz jestem jak to powiedziałeś " mięsiarz " . A tak miedzy nami smaczny był . (2011/05/08 18:04)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

hbll


Aż boję się pomysleć ile szczupaków tak ogólnie (tylko dzisiaj) poległo na wszystkich łowiskach...... Rzeź.

Jeżeli wszystko zgodnie z REGULAMINEM to jest OK! Więc nie bój się.




A o co ja mam się bać? Martwi mnie tylko rzeź tylu szczupaków i to wszystko. Zgodnie z RAPR, czy nie, to pogłowie szczupaka poszło dzisiaj na dno i nie wiem czy to takie OK. Nikogo nie krytykuję, że zabrał na kolację ryby, bo sam też zabieram, ale stwierdzam jedynie fakt spadku pogłowia szczupaka dzisiaj w całym kraju. Może nie?


Setki tysięcy ludzi w Polsce płaci składki i wody powinny być zarybiane. Zabranie wymiarowego szczupaka jest jak najbardziej OK. Nie powinno się zabierać tych wielkich okazów od +80 w górę no i tych niewymiarowych rzecz jasna. Takie 50-70 cm moim zdaniem można wziąć oczywiście w rozsądnych ilościach. (2012/04/07 16:45)

JOPEK1971


Aż boję się pomysleć ile szczupaków tak ogólnie (tylko dzisiaj) poległo na wszystkich łowiskach...... Rzeź.

Jeżeli wszystko zgodnie z REGULAMINEM to jest OK! Więc nie bój się.




A o co ja mam się bać? Martwi mnie tylko rzeź tylu szczupaków i to wszystko. Zgodnie z RAPR, czy nie, to pogłowie szczupaka poszło dzisiaj na dno i nie wiem czy to takie OK. Nikogo nie krytykuję, że zabrał na kolację ryby, bo sam też zabieram, ale stwierdzam jedynie fakt spadku pogłowia szczupaka dzisiaj w całym kraju. Może nie?


Setki tysięcy ludzi w Polsce płaci składki i wody powinny być zarybiane. Zabranie wymiarowego szczupaka jest jak najbardziej OK. Nie powinno się zabierać tych wielkich okazów od +80 w górę no i tych niewymiarowych rzecz jasna. Takie 50-70 cm moim zdaniem można wziąć oczywiście w rozsądnych ilościach.


Chce Ci się czekac tak długo by narybek podrósł do odpowiednich rozmiarów?Zarybienie to tylko ratowanie tego czego już nie ma,dzikie ryby bardzo dobrze sobie poradzą z rozmnażaniem,tylko te które się rozmnażac będą muszą byc w wodzie a nie na patelni.
(2012/04/07 17:10)

hoorn


smacznego (2012/06/05 15:59)

Fesiek


Ładnie ubarwiony:) (2013/04/08 13:06)