Moje zakupy wędkarskie

/ 18 odpowiedzi
Hej wszystkim dziś byłem w sklepi wędkarskim i zakupiłem parę drobnostek .Sygnalizator brań,SYGNALIZATOR BRAŃ na sznurku średni, haczyki od 1 do 5,Ciężarki od 0,4 g do 1,25 g, Przypon wędkarski 30 cm 16 kg, plecionka 0,14 10 m. 9,00 kg bardzo dobra i jeszcze spławik na żywca 18 g .AA i w Niedziele może pojadę na rybki ale jeszcze nie wiem bo pogoda nie dopisuje łowił bym na feederka bym zarzucił to może by się coś złowiło, ale jeszcze nie jestem pewien. Podzdrawiam

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik139006


No dobra.....ale co w związku z tym? Mamy się zachwycać? (2015/03/29 18:46)

u?ytkownik26223


Spławik szczupakowy ci się nie przyda bo szczupak ma okres ochronny.To samo jeśli o przypony wolframowe chodzi.
Jeśli chcesz łowić na feeder (sygnalizatorem będzie miękka szczytówka) to nawet ci sie ten sygnalizator na sznureczku nie przyda. (2015/03/29 19:04)

Artur z Ketrzyna


Hej wszystkim dziś byłem w sklepi wędkarskim i zakupiłem parę drobnostek .Sygnalizator brań,SYGNALIZATOR BRAŃ na sznurku średni, haczyki od 1 do 5,Ciężarki od 0,4 g do 1,25 g, Przypon wędkarski 30 cm 16 kg, plecionka 0,14 10 m. 9,00 kg bardzo dobra i jeszcze spławik na żywca 18 g .AA i w Niedziele może pojadę na rybki ale jeszcze nie wiem bo pogoda nie dopisuje łowił bym na feederka bym zarzucił to może by się coś złowiło, ale jeszcze nie jestem pewien. Podzdrawiam

Dziwne te zakupy, i nie wiadomo na co. Wszytko z innej półki (do różnych metod).

 bym zarzucił to może by się coś złowiło, ale jeszcze nie jestem pewien. Podzdrawiam

I co miało by z tego wyjść i na co? (2015/03/29 19:06)

Jakub Woś


Panowie, chłopak ma 13 lat. W jego wieku pewnie podobne zakupy robiliśmy o ile nie uboższe. Dajmy mu się nacieszyć sprzętem. (2015/03/29 19:43)

89krzysztof


Ma 13 lat, spoko. Ale w sklepie, w którym to kupował są sprzedawcy jacyś, tak? Powinni doradzić, przecież to się kupy nie trzyma. (2015/03/29 20:07)

Jakub Woś


Ma 13 lat, spoko. Ale w sklepie, w którym to kupował są sprzedawcy jacyś, tak? Powinni doradzić, przecież to się kupy nie trzyma.

Każda rzecz z innej parafii to fakt, ale może tylko uzupełniał braki... (2015/03/29 20:12)

u?ytkownik139006


Dla sprzedawcy liczy się zysk, jest już mało sklepów prowadzonych przez hobbystów. (2015/03/29 20:41)

JARASACKI


Za kieszonkowe czy tam za zarobione nieistotne to, najwazniejsze ze kupił coś tam i się cieszy , też kiedyś mieliśmy tak :)
Zawsze możesz poradzić się doświadczonych zawsze coś doradzą a nie zbędne komentarze jak powyżej . (2015/03/29 21:10)

89krzysztof


Dla sprzedawcy liczy się zysk, jest już mało sklepów prowadzonych przez hobbystów.


Ja tam zawsze doradzę, nigdy nie wciskam klientowi byle czego, byle tylko sprzedać.
Wciśniesz kit klientowi, następnym razem nie przyjdzie, bo będzie niezadowolony. Nie na tym to polega. (2015/03/29 21:15)

NETBAY24




Ja tam zawsze doradzę, nigdy nie wciskam klientowi byle czego, byle tylko sprzedać.
Wciśniesz kit klientowi, następnym razem nie przyjdzie, bo będzie niezadowolony. Nie na tym to polega.


Święte słowa. Ja także staram się zawsze pomóc klientowi. Dzięki temu coraz więcej ich mamy. A zadowolony klient to PODSTAWA w dzisiejszych czasach. (2015/03/29 21:23)

Artur z Ketrzyna


Za kieszonkowe czy tam za zarobione nieistotne to, najwazniejsze ze kupił coś tam i się cieszy , też kiedyś mieliśmy tak :)
Zawsze możesz poradzić się doświadczonych zawsze coś doradzą a nie zbędne komentarze jak powyżej .


Dlatego pytam się:
I co miało by z tego wyjść i na co?
Jak się odezwie, to może coś się i doradzi.
Może te zakupy były jednak przemyślane, tylko my tego nie widzimy. (2015/03/29 21:33)

metelik


JA pamietam moje pierwsze przydasie wedkarskie cwierc wieku temu: wedka bambusowa, kolowrotek muchowy splawik jebutny (czarny z zolto-pomaranczowa koncowka wydawal sie duzy ale ja tez duzo mniejszy bylem) i pomimo zbirajacego sie placzu (walka z zylka, ktora trzeba bylo odwinac te 5 metrow azeby zarzucic) pamietam jak plocie i okonie braly na dzdzownice wykopane :D Ale wtedy braly... Najlepsze bylo to, ze wedkarzowi staremu wyjadaczowi 5 metrow dala TAAK GUL SKAKAL ale nie  powiem pomogl mi z podbierakiem pare razy ;)

Pozdrawiam wszystkich kombinatorow
    Tomasz (2015/03/31 23:42)

jaskul


Witam Panów. Nie chciałem zakładać nowego tematu więc piszę tutaj. Dzisiaj nadszedł dzień, w którym postanowiłem dokonać zakupu sprzętu na karpia. Jako że nigdy nie łowiłem tej ryby, nie nastawiałem się na nią nawet postanowiłem, że kupię wędkę i kołowrotek za około 150 zł, żeby zobaczyć po prostu czy mi się taki sposób łowienia spodoba. Wędzisko jakie sobie sprawiłem to JAXON BLACK ARROW CARP 3,6m , 3,5 lbs. Nigdy nie miałem do czynienia z karpiówkami, ale ta jak za swoją cenę(70zł) wydawała się rozsądna. Na kołowrotek zostało mi więc 80 zł, jednakże gdy pokręciłem kołowrotkiem za tą cenę to stwierdziłem, że jednak "coś nie halo". Dla porównania wziąłem do ręki kołowrotek OKUMA TACTIC BF 545i i stwierdziłem, że warto dołożyć tą stówkę. Tak więc mam pytanie do posiadaczy moich dzisiejszych nabytków. Jak sprawuje się wam ten sprzęt? Czy wystarczy na początek zabawy z karpiowaniem? Pozdrawiam Serdecznie (2015/04/01 14:40)