Najciekawsze i najśmieszniejsze cytaty z wedkuje.

/ 228 odpowiedzi / 2 zdjęć
Jędrula


hehehe , widzę , że nie tylko ja to zauważyłem . (2014/06/07 14:48)

Bernard51


ten to zawsze na forach do wszystkich sie ....dala nic nowego:-) :-) :-) :-)

Własną pomyłkę trzeba umieć przyjąć na klatę bez urazy, nie można szukać winnych tego aby siebie podbudować. A naprawdę pomyliłś bo to jest kleń a nie jelec. (2014/06/07 15:45)

Iras1975


ten to zawsze na forach do wszystkich sie ....dala nic nowego:-) :-) :-) :-)

Własną pomyłkę trzeba umieć przyjąć na klatę bez urazy, nie można szukać winnych tego aby siebie podbudować. A naprawdę pomyliłś bo to jest kleń a nie jelec.

Jak się nie ma głowy na karku, to trzeba mieć chociaż klatę. A tu brakuje jednego i drugiego. Powywalałbym z for wędkarskich takich osobników, w d*pie był, g*wno wie, a rzuca się jak pchła na grzebieniu.  To jest właśnie magia internetu.. tu byle ofiara może pisać bzdury i uważać się za najmądrzejszego. 
Ciekawe jakim bagażem doświadczeń może poszczycić się ten delikwent.. ? (2014/06/07 20:45)

darek-salamon


ten to zawsze na forach do wszystkich sie ....dala nic nowego:-) :-) :-) :-)

Własną pomyłkę trzeba umieć przyjąć na klatę bez urazy, nie można szukać winnych tego aby siebie podbudować. A naprawdę pomyliłś bo to jest kleń a nie jelec.

Jak się nie ma głowy na karku, to trzeba mieć chociaż klatę. A tu brakuje jednego i drugiego. Powywalałbym z for wędkarskich takich osobników, w d*pie był, g*wno wie, a rzuca się jak pchła na grzebieniu.  To jest właśnie magia internetu.. tu byle ofiara może pisać bzdury i uważać się za najmądrzejszego. 
Ciekawe jakim bagażem doświadczeń może poszczycić się ten delikwent.. ?

Widze po wpisach ze lubisz zaczepiac ludzi na forum pogardliwie glupie wpisy ,taka moda czy popisy? Moze szpan przed kolegami? Czepiam sie kolego Ciebie? Bo chyba lubisz być rzepem. (2014/06/07 21:02)

Iras1975


Cytowałem Bernarda, a na dyskusję ze mną musisz sobie zasłużyć lub do niej dorosnąć(dorosnąć "wędkarsko"). Dobranoc. (2014/06/07 21:10)

Diablo


A więc tak od 2 lat łowie ryby na pewnej rzeczce... i przepraszam że się tak wyrażę ale ******* mnie to że jedyne ryby jakie tam są to pstrąg i kleń, na prawdę mam ich pod dziurki w nosie.Rzeka ma charakter górski jest głęboka na 2m płynie bardzo ale to bardzo powoli, ma kilka wodospadów, nie zamarza w zimie w całości, jest dość duża i szeroka.Mam pytanie jaką rybę ew mógłbym tam wpuścić? Oprócz szczupaka i okonia bo to wiem że wytrzymają, chodzi mi bardziej o białą rybę, może karaski? a karpie?
http://forum.wedkuje.pl/f,zarybianie-rzeki,771376,0.html#0 (2014/07/12 21:45)

ryukon1975


#772108
wysłano: 2014/07/15 23:31


Artur z Ketrzyna
W tym kraju tak dlugo beda klusowac jak dlugo swinie beda rzadzic z poziomu koryta.

Mówisz że świnie. A czy głosowałeś byłeś na walnym wyborczym. Mogłeś spróbować to zmienić...

U mnie w kole jesienią ludzie będą mogli zdecydować kto ma zasiadać w zarządzie koła, kto ma być delegatem.
Jak myślisz ilu się wstawi?
Spotykam ich na mieście i na rybach. Narzekają że hej. Że nic nie robią a kasę biorą! i takie tam...
I nawet troszkę racji mają.
Ale ilu z tych krzykaczy jest na takim zebraniu? Ani jeden. Zawsze znajdą wymówkę...

A w tym momencie będzie ważyć się wszytko. Na co ich składki będą szły. Czy będą bronione ich prawa do dostępu do łowiska, budowane pomosty do wędkowania i cumowania łódek. Czy zarząd będzie otwary na to co proponują. I czy będą godnie reprezentowani w okręgu. I czy członkowie na bieżąco będoa informowani o tym co się ich tyczy.
Ja co mogłem przekazałem, to przez stronkę koła. A jakie mam rewelacje teraz do przekazania, to to już przegięcie...
http://forum.wedkuje.pl/f,handel-sieciami-na-targu,771797,0.html
 
 
Niech mnie ktoś oświeci i wytłumaczy co ma walne zebranie do handlu sieciami ?
 
Skoro wróciłem to z przytupem :))))
(2014/07/16 15:10)

JKarp


Z walnym to ma wszystko związek i z wstawieniem się wszystkich ;-)JK (2014/07/16 15:39)

u?ytkownik32263


#796637
wysłano: 2014/12/11 20:43


Artur z Ketrzyna
Pomost pływający lepszy ;-)
Jednak musicie brać uwagę na jeden fakt.
Pływające pomosty będące własnością firm w użytku publicznym, stowarzyszeń itp. należy rejestrować jako komercyjne jednostki pływające w urzędzie żeglugi śródlądowej.

????????????????????

A może Ci chodzi o promy?



(2014/12/11 21:07)

u?ytkownik32263


#796637
wysłano: 2014/12/11 20:43


Artur z Ketrzyna
Pomost pływający lepszy ;-)
Jednak musicie brać uwagę na jeden fakt.
Pływające pomosty będące własnością firm w użytku publicznym, stowarzyszeń itp. należy rejestrować jako komercyjne jednostki pływające w urzędzie żeglugi śródlądowej.

????????????????????

A może Ci chodzi o promy?




Nasz "miszcz" dalej w formie ;-)

http://forum.wedkuje.pl/f,pomost-czy-lodka,796312,0.html#796641 (2014/12/11 21:14)

Bernard51


Pogoda jest jaka jest. Ale gdzie szukać sandacza? Płytsza czy głębsza woda? Bliżej plaż czy może kamiennych opasek?
Podobnie ze szczupakiem. Różnica tylko jest taka, że szukam go w wodach stojących. Ale gdzie teraz przebywa? Głębiej??

 Wszystko zależy od pogody. No i doświadczenia.
Jak tez skusić go do brania nie takie proste. Chyba że trafisz na ten moment... 

http://forum.wedkuje.pl/f,sandacz-i-szczupak-w-listopadziegrudniu,793523,0.html

(2014/12/12 20:40)

Bernard51


Ale wędkarze z byłego Płocko- Włocławskiego nie powinni nażekać bo płacimy prawie 100pln taniej niż jeszcze dwa lata temu i jest sporo więcej wody, no i zalew Włocławski jest dalej w pzw( ogromny choć podobno prawie bez ryb ) ale przecież płacimy za wodę nie rybę :)

http://forum.wedkuje.pl/f,oplaty-2015-a-warunki-do-wedkowania,798871,0.html (2014/12/26 19:53)

ryukon1975


Zapraszam wszystkich członków koła Cerntrum na Walne zebranie sprawozdawcze. W dniu 18.01 0.15 I termin godz. 9.00 II termin 9.30. Jeżeli zależy Ci na tym, by ochrona wód, ochrona przyrody była , przestrzeganie  regulamionu ARPR to przyjdz podziel się z nami spostrzezeniami. Jeśli masz coś do powiedzenia ptrzyjdzdo Koła. Z wędkarskim pozdrowieniem wodą cześć.


                          

 W ostatnim czasie z wiadomych wszystkim przyczyn mocno uaktywniły się osoby funkcyjne Polskiego Związku Wędkarskiego. Niestety czytając ich posty czy zakładane przez nich wątki muszę mocno "uruchamiać myślenie". Reprezentujecie swoje Koło i PZW, piszcie poprawnie.


(2015/01/13 08:03)

JKarp


Jestę sekretarzę koła i moim obonionskiem jest pisac na forumie i zapraszać na zebrania ;-)
JK (2015/01/13 08:34)

Bernard51


Największy jakiego złapałem na rzece pstrągowej miał ok 30 cm i zanim go wyciągnąłem, byłem przekonany, że ma co najmniej 35 cm.
http://forum.wedkuje.pl/f,najsilniejsze-ryby,804808,0.html (2015/01/24 06:11)

ryukon1975




Artur z Ketrzyna
Na wstępie dziękuje za tak liczne przybycie na walne. 18 osób wraz z zarządem koła, na 323 członków.
kilka wzniosów do budżetu koła na rok przeszło.
Między innymi;
- ograniczenie kosztów zawodów do 25 zł na zawodnika (koszty po stronie koła)
- opłacenie składek przez koła dla członków uczestników którego rodzić czy dziadek jest pełnym członkiem  koła.
- staranie się o dotacje z urzędu gminy, starostwa powiatowego, i urzędu miasta. (mój wniosek)
- Założenie strony internetowej koła (mój wniosek)
odrzucono;
- wniosek co do zakupu łódek dla członków koła.
-powołanie szkółki przy kole, bo został zbojkotowany... -O tym napisze wpis, bo dużo pisać (tak świadomość i niezły bojkot i pomówienia wpłynęły na wynik, jak tez znajomość statutu PZW osób bojkotujących!
 


http://forum.wedkuje.pl/f,zmiany-w-kole-pzw-miasto-ketrzyn,771465,0.html

Skąd Koło bierze pieniądze ? Bierze je od wędkarzy którzy do niego należą. Więc te śmieszne "koszty po stronie Koła" poniosą tak naprawdę wszyscy ci wędkarze. Na zawody przyjdzie może  ta osiemnastka ci co na zebranie a inni ich zasponsorują.
W Kętrzynie faktycznie trzeba chodzić na zebrania dlatego że jak się nie pójdzie to ci wezmą co się da.
Nie ma nic za darmo, żeby komuś dać to trzeba innemu zabrać - informacja dla członków zarządu tego Koła.:)
(2015/01/24 14:25)

ryukon1975


utworzony: 2015/01/26 21:27


               
Braddock95

Chcę zakupić jakiś tani spinning do nauki. Aktualnie próbowałem spinningować 3m teleskopem wykonanym w włókna węglowego (spławikówka). Udało sie złapac pierwszego szczupaka (20cm) i kilka okoni. Z racji tego ze spodobała mi się ta metoda chce zakupić kijak do tej metody. Myślałem nad Konger Carbomaxx, bo ma dobre opinie jak na taki kijek. Zastanawiam się tylko nad długością wędziska i cw. Łowię tylko na jeziorach i stawach w brzegu. nie nastawiam się ja jakieś ogromne sztuki raczej w większości okonie i mniejsze szczupaki do 50cm. Więc chyba taka do 15g wyrzutu powinna się nadać ? tylko czy długość 3m będzie odpowiednia ? Bo tylko 3 metrowe są z wyrzutem 15g. (na Allegro)

wysłano: 2015/01/27 20:51


Braddock95
Biorąc za i przeciw, wybrałem i zakupiłem I-COR ONE 2,7m cw. 3-18g jak przyjdzie to znać co i jak. Jeżeli mi się naprawdę spodoba ta metoda połowu to planuję wtedy zakupić drugą wędkę tylko już wtedy lepszą, bardziej adekwatną moich umiejętności. Tyle że przeznaczoną już raczej typowo pod większe rybki. Mam jeszcze jedno pytanie o kołowrotek na razie będę używał innego, lecz za jakiś czas będę chciał zakupić nowy kręciołek. Który rozmiar z tych najlepiej wyważy mi to wędzisko ? 

http://www.wedkarskisprzet.pl/product_info.php?products_id=1586

Będę używał żyłki 0,18 150m. Skłaniał bym się raczej ku rozmiarowi 20.




http://forum.wedkuje.pl/f,jaki-spinning-bedzie-odpowiedni,805426,0.html


Ten portal mnie wciąż zaskakuje. W ciągu niespełna doby z całkowitego laika zrobił profesjonalistę który chce kupić "drugą wędkę tylko już wtedy lepszą, bardziej adekwatną moich umiejętności. " :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
(2015/01/27 21:09)

Bernard51


e nic na ten temat nie pisze pize tylko że nie można łowić nocą do 16 roku życia proszę o odp z góry dzięki ;-)
"Nic na ten temat NIE JEST NAPISANE. JEST NAPISANE tylko" wiem, ze tak jest dluzej i wogole bez sensu ale za to poprawnie ;) (2015/02/17 07:29)

zbynio5o


Bercik wybacz, ale rozbawiłeś mnie do łez :)))))))
 
Bernard51
U mnie jak się stado trafi to 22-25 sarenek a tu imponująca ilość, jest na co popatrzeć. (2015/02/18 17:12)

Bernard51


Nic nie szkodzi każdy z nas ma powody aby się pośmiać czy ubawić, tylko nie łapię co takiego jest w tym śmieszne, to stado 25 szt.   Ha ha już wiem, jednak w brylach i tak człowiek ślepy.
(2015/02/18 18:35)