Jezioro Ciechomickie opinie o łowisku

/ 19 odpowiedzi
Witam. Wybieram sie na rybki nad jezioro ciechomickie. znalazlem w lesie fantastyczne meijsce do łowienia. Jest do oczko wodno wsrod trzcin , z jednej strony jest tylko otwarte na jezioro. Byłem juz tam raz i łowiłem na grunt , wiadc bylo ze ryby sie splawialy ,wiec zarzucilem dwa zestawy z koszyczkiem , dno tam jest czyste , przez caly pobyt nie zlowilem zadnej ryby . pod koniec wysypalem cala zanete , rzucajac kule jak najdalej moglem. Odrazu zobacyzlem we wodzie ogony oraz wyskakujace ryby . DOdam ze lwoielm na bialego robaka . Zdecydowalem ze nastpenym razem wezme wędke na spławik . I zanęce duzo . Co o tym sądzicie prosze o rady
jurek


Witam , ta miejscówka w lesie nazywana jest potocznie  "skrzynka " ---- , to fakt jest tam dużo ryb i w miarę dosyć głęboko , można złowić duże liny , płocie , leszcze ponad 4 kg i wiele szczupaków oraz jest sporo okoni i 2 gatunków węgorzy . Polecam to miejscówkę , obok niej mój kolega zawsze łowi wielkie karpie i amury ( ponad 20 kg i je wypuszcza z powrotem )

Musisz dobrze podnęcać , bo w jeziorach ryby krążą po całym jeziorze w ciągu doby i jeżeli napotkają na żarcie ( zanętę ) , to zawsze będą ją odwiedzać i zostawać na dłużej.
(2011/09/06 10:43)

u?ytkownik89033


Jeżeli chodzi o białą rybę jaką metodę i przynętę by pan polecał? (2011/09/06 15:20)

przemeksz


Witam, a jak sezon w tym roku 2012? Na tym jeziorze jak i na jez. Soczewka oraz Zdworskie ? (2012/06/02 14:37)

przemeksz


Witam i jak na Ciechomickim, był ktoś już? (2012/06/19 17:12)

piko75


Niestety narazie słabo na skrzynce 4 dni nęcenia kuku+łubin zasiadka na noc i zero brań ,przynęty najróżniejsze.Rano na spławik na półgruncie skubała drobnica przez całą noc i poranek nawet jednego spławienia wiekszej ryby.
PS>Jak ktoś ma już w tym roku na ciechomickim i górskim efekty tez prosiłbym o info . (2012/06/27 20:32)

przemeksz


to faktycznie lipa i ogólnie u nas w rejonie jakaś tragedia z rybami gdzie by nie pojechał (2012/07/04 00:06)

przemeksz


a ciekawe jak Grabina?? (2012/07/13 20:45)

klerykk


zna ktoś jakiś fajne miejsca na Ciechomickim żeby można pomoczyć kija, odpalić grila i rozkoszować się przyrodą? chodzi mi o dobry dostęp do wody. (2012/07/13 23:47)

klerykk


Dziś byłem na Ciechomickim, 2 tygodnie temu i nic. Tylko okonie 8cm, płoć tej samej wielkości i ukleja. Jeżeli szukasz miejsca z dobrym dostępem do wody i miejscem na gril to masz namiary. Jeżeli ktoś coś złapi na tym jeziorku to proszę o info.
GPS: 52.465524,19.677693 (2013/05/18 13:18)

wojteks90


witam czy te miejsce na które podałeś współrzędne to tzw. skrzynka ?? i na co sie można w tym miejscu nastawić jakiś spławik, spinning czy może gruntówka?? (2013/05/19 17:31)

klerykk


nie, skrzynka jest chyba po przeciwnej stronie (2014/04/24 17:40)

dyziak13


Witam,
Potrzebuję informację, gdzie można zwodować łódkę na jeziorze Ciechomickim. Będę jechał od strony Łodzi-Gostynina. (2015/06/20 12:17)

Krzychu82


Niestety na jeziorze nie ma zbyt wielu miejsc na zwodowanie lodki ja dojezdzam do wody od strony miejscowosci Rumunki w miejscu gdzie jez.Ciechomickie laczy sie z jez.Gorskim droga jest piaszczysta wiec trzeba uwazac szczegolnie na zjezdzie tuz nad woda jezli masz niewielki okret to radze zostawic auto przed zjazdem i dalej pojechac sama przyczepka ja tak robie i dla dwoch osob nie stanowi to zadnego problemu plywajac po jeziorze zauwazylem dobre miejsce do wodowania dokladnie po drugiej stronie jeziora od mojej miejscowki niestety nie wiem jak tam dojechac. (2015/07/01 18:14)

Krzychu82


A przy okazji probowal ktos lowic sandacze na spining na jez.Ciechomickim lub Zdworskim (2015/07/01 18:19)

Krzychu82


A przy okazji probowal ktos lowic sandacze na spining na jez.Ciechomickim lub Zdworskim (2015/07/01 18:20)

Krzychu82


Niestety na jeziorze nie ma zbyt wielu miejsc na zwodowanie lodki ja dojezdzam do wody od strony miejscowosci Rumunki w miejscu gdzie jez.Ciechomickie laczy sie z jez.Gorskim droga jest piaszczysta wiec trzeba uwazac szczegolnie na zjezdzie tuz nad woda jezli masz niewielki okret to radze zostawic auto przed zjazdem i dalej pojechac sama przyczepka ja tak robie i dla dwoch osob nie stanowi to zadnego problemu plywajac po jeziorze zauwazylem dobre miejsce do wodowania dokladnie po drugiej stronie jeziora od mojej miejscowki niestety nie wiem jak tam dojechac. (2015/07/01 18:20)

Pinek99


Witam,
Czy ktoś z kolegów/koleżanek wędkarzy może podać jakieś aktualne informacje nt. rybostanu w jeziorze ?
Wybieramy się tam na 3-4 dni (opcjonalnie jezioro Zdworskie).
Chciałbym wiedzieć, czy warto obrać to jezioro za cel pod kątem wędkarskim.

z góry dziękuję za informację. (2017/08/07 10:46)