Żyłka, przypon i haczyk na jesiotra?

/ 6 odpowiedzi
Tak wiec jak w temacie tyle ze posiadam zylke firmy "Phantom Speciline  test9,7kg 0,35mm" to zylka na karpia a do tego gotowy przypon z haczykiem i z wlosem z plecionki tez na karpia firmy "Owner size No6 , Lenght 20cm , Line Size 25Ib" pytanie czy moge sie na to wybrac w nocy 4go Kwietnia (gdy bedzie Stör (jesiotr)Event) na Jesiotra :) z göry pozdrawiam i dzieki za ewentualne info :)
u?ytkownik147765


Myślę że będzie ok. tylko lepszy by był trochę dłuższy przypon. (2013/04/28 19:33)

Ka-buuum


Ja w swoim życiu złowiłem tylko jednego sterleta, miał ok. 7 kg i pamiętam, że mój zestaw był bardzo podobny do Twojego, tyle, że hak nr. 2, bez włosa i z trzema rosówkami (2013/04/28 21:49)

ForellenKiller


Kazda odpowiedz wiele dla mnie znaczy tak ze dzieki oczywiscie , bede sprawdzal jeszcze co jakis czas 4 kwietnia juz niedlugo a ja musze jak cos 3ciego miec wszystko przygotowane tu gdzie mieszkam niemam karty a takie eventy sa bardzo fajne ostatni byl 13maja 600kg pstraga a staw niewielki wiec wpadlo 20sztuk po 40cm i 5 po 60cm a jesiotra jeszcze nie lowilem tak ze kazda odpowiedz sie dlamnie liczy pozdrawiam i Grubej ryby zycze !!! (2013/04/28 22:18)

piotr-strzalkow


Widocznego na zdjęciu jesiotra, kolega po kiju wyciągnął na średni zestaw feederowy (łowisko "Okoń"). Trochę go pomęczył, ale bez problemu wylądował w podbieraku.

Na Twój zestaw można byłoby go ciągnąć siłowo. (2013/04/28 22:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik85399


to dobry zestaw ale masz troche krutki przypon na podobny zestaw złowiłem te dwa jesiotry (2013/05/17 13:13)