Zmiany i ulepszenia na wedkuje.pl

/ 778 odpowiedzi / 31 zdjęć
adler


Witam. 
Guzik! NIC nie działa dalej pod ikonką - KONTO - . Kompletna ruina.  (2015/11/27 11:11)

Artur z Ketrzyna


Witam. 
Guzik! NIC nie działa dalej pod ikonką - KONTO - . Kompletna ruina. 

Kur... działało i znów nie działa.

Droga redakcjo, jak wam naprawde zależy na tym by forum itd było aktywne. To poprawcie działanie banera konta

Bo znów nie działa.
A dokładniej nie mogę dodawać wątków na forum, musiałem edytować forum i tam szukać opcji założenia nowego wątku.

PARODIA I TYLE

(2015/12/18 17:08)

luxxxis


Fakt,działało i pizło,olać te drobne niedociagnięcia,ja się cieszę z tego że w końcu od x lat można z ONYMI jakiś dialog nawiązać ,pojawił się babol na głównej-jedno halo i babola wcieło.Jestem tu chyba od początku i powiem wam że czegoś takiego nigdy tu nie zaobserwowałem,zawsze było jak grochem o ścianę a teraz proszę....Sprawa ma sens-sprawa załatwiona.Oby tak dalej a może wędkuje.pl powstanie z popiołów i wrócą czasy najaranych linów:) kto pamięta ten wie i napewno już szczerzy kły:) (2015/12/18 17:35)

JancioW


Fakt,działało i pizło,olać te drobne niedociagnięcia,ja się cieszę z tego że w końcu od x lat można z ONYMI jakiś dialog nawiązać ,pojawił się babol na głównej-jedno halo i babola wcieło.Jestem tu chyba od początku i powiem wam że czegoś takiego nigdy tu nie zaobserwowałem,zawsze było jak grochem o ścianę a teraz proszę....Sprawa ma sens-sprawa załatwiona.Oby tak dalej a może wędkuje.pl powstanie z popiołów i wrócą czasy najaranych linów:) kto pamięta ten wie i napewno już szczerzy kły:)





Liny jakoś toleruję ale ....łapcie płocie....już nie:)))

(2015/12/18 18:09)

Jakub Woś


Nadal nie mogę zmienić tła w nagłówku. Zgłaszałem to 2 listopada i nic. A przecież płacę za to, to miała być jedna z zalet posiadania VIP. (2015/12/19 21:40)

adler


Witam. 
Sprawdzam codziennie, niestety jest jak mówicie, tylko raz, jeden dzień działały "guziki" pod rozwiniętym menu   Konto.
Wysiadam panowie. Czytają, słuchają nas tu aby? Myślę że pod choinkę dadzą nam ten prezent w postaci sprawnego panelu, bo Mikołaj głupa przygrał.





(2015/12/22 15:23)

Artur z Ketrzyna


Nadal nie mogę zmienić tła w nagłówku. Zgłaszałem to 2 listopada i nic. A przecież płacę za to, to miała być jedna z zalet posiadania VIP.

Ja już dałem se na spokój z tym kontem.
Nie poprawi to działania panelu konta i innych bubli.

Ps. Krzysztof, nie łudził bym się.

Edycje wpisu robię przez edycję postu. Inaczej nie dam rady.

Do ...
(2015/12/23 18:25)

pakul1206


Ja pier...le od godziny jakiś gość parzy kawę w reklamie, chcę sobie coś przeczytać w skupieniu a tu ciągle to samo, gdzie nie kliknę kawa, kawa i kór...a kawa. (2015/12/23 18:36)

Artur z Ketrzyna


Ja pier...le od godziny jakiś gość parzy kawę w reklamie, chcę sobie coś przeczytać w skupieniu a tu ciągle to samo, gdzie nie kliknę kawa, kawa i kór...a kawa.

Bo to przerwa na kawę ;-)
(2015/12/23 20:00)

Iras1975


Ja pier...le od godziny jakiś gość parzy kawę w reklamie, chcę sobie coś przeczytać w skupieniu a tu ciągle to samo, gdzie nie kliknę kawa, kawa i kór...a kawa.



Wyciszyłem laptopa do zera i spokój.  Chociaż jedną rzecz można ulepszyć.. samemu. :) (2015/12/23 21:58)

luxxxis


Ja pier...le od godziny jakiś gość parzy kawę w reklamie, chcę sobie coś przeczytać w skupieniu a tu ciągle to samo, gdzie nie kliknę kawa, kawa i kór...a kawa.





Ta reklama jeży mi już włosy....jest ostatnią kawą jaką bym w życiu kupił
(2016/01/03 17:51)

ogtw


Reklamy przyklejają się do przeglądarek, trzeba zeskanować komputer za pomocą programu AdwCleaner, przeczytać raport. Jeżeli w raporcie pisze: znaleziono, to trzeba kliknąć: usuń. U mnie to działa. (2016/01/03 18:37)

bluehornet


Jaka znowu kawa ?! https://www.google.pl/?gfe_rd=cr&ei=tRbnVNzyHIeh8wff7YDICQ&gws_rd=ssl#q=uBlock

(2016/01/03 21:48)

Artur z Ketrzyna


Dziś coś ciekawego mnie spotkało.

Piszę "c ytatem", a po zapisaniu postu i nawet jego edycji widnieje słowo: "blockquoteem"


(2016/01/05 08:30)

Sith


Dziś coś ciekawego mnie spotkało.

Piszę "blockquoteem", a po zapisaniu postu i nawet jego edycji widnieje słowo: "blockquoteem"



Po kliknięciu zakładki cytuj pokazuje się prawidłowo słowo c y t a t e m ale po wysyłce postu znowu blockquoteem. To faktycznie ciekawe. Wygląda na to, że coś jest sknocone.
(2016/01/05 08:38)

u?ytkownik146847


Jak ten sum ma 6,20 kg to ja jestem ciacho , no ja już kilka sumów złowiłem ale jak ta kijanka ma tyle to moje są potworami (2016/01/06 16:00)

Kowal73


Sławku hihihihhiiii , to nie ten portal hehehehe , uśmiałem się  :)  Tu jest o zmianach i ulepszeniach na Wędkuję, a nie o nabieraniu wagi u ryb :)))))    Pozdro i pisz co u Ciebie na @,,,, (2016/01/16 16:01)

zbynio 33


Jak ten sum ma 6,20 kg to ja jestem ciacho , no ja już kilka sumów złowiłem ale jak ta kijanka ma tyle to moje są potworami


kilogram w to, czy w tamto ;)))))))
(2016/01/17 11:19)

ryukon1975


Dokładnie nie bawmy się w gramy. Zaś co do autora zdjęcia równie dobrze mógłby napisać 62 kg. :))) (2016/01/17 15:08)

Artur z Ketrzyna


Droga Redakcjo.

Błędnie działa dodawanie wątków na forum:
- Nie działa baner "dodaj".


By dodać msze wejść na swoim blogu w zakładkę "Aktywność", i tam kliknąć "dodaj nowy wątek"

Oki, jakoś z problemami i dodany.
klikamy zapisz, i już ni wrócimy ani do edycji, ani nie mamy możliwości obejrzenia dodanego watku na forum, jak to było przed zmianami.
(2016/01/26 18:10)

Jakub Woś


Droga Redakcjo.

Błędnie działa dodawanie wątków na forum:
- Nie działa baner "dodaj".


By dodać msze wejść na swoim blogu w zakładkę "Aktywność", i tam kliknąć "dodaj nowy wątek"

Oki, jakoś z problemami i dodany.
klikamy zapisz, i już ni wrócimy ani do edycji, ani nie mamy możliwości obejrzenia dodanego watku na forum, jak to było przed zmianami.

Mi działa ten baner, właśnie dodałem
(2016/01/26 23:21)

Artur z Ketrzyna


Droga Redakcjo.

Błędnie działa dodawanie wątków na forum:
- Nie działa baner "dodaj".


By dodać msze wejść na swoim blogu w zakładkę "Aktywność", i tam kliknąć "dodaj nowy wątek"

Oki, jakoś z problemami i dodany.
klikamy zapisz, i już ni wrócimy ani do edycji, ani nie mamy możliwości obejrzenia dodanego watku na forum, jak to było przed zmianami.

Mi działa ten baner, właśnie dodałem

A mi nadal NIE
(2016/01/27 18:25)

bluehornet


No działa - raz dobrze, raz w ten sposób  ;) (2016/01/27 19:18)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.