Zmiany i ulepszenia na wedkuje.pl

/ 778 odpowiedzi / 31 zdjęć
u?ytkownik142580


Czy redakcja może coś zrobić z tym problemem, że wchodząc w wiadomości wyskakuje reklama APARTAMENTY COSMOPOLITAN i dopiero za kilkukrotnym kliknięciem na wiadomość otwiera się poczta? Trochę to jest wkurzające (delikatnie napisane). Czy tak ma wyglądać ulepszenie? Dziękuję - forum powoli zaczyna przypominać polsat - same reklamy. Piękne ulepszenia zmierzające do poprawy atrakcyjności forum. Pozdrawiam. (2015/11/11 15:37)

zbynio 33


@KrzysiekJanek: sprawdziłem z telefonu i rzeczywiście nie można otworzyć poczty. Wskakuje jakaś reklama... Z kompa na Firefox nie ma problema... Może redakcja z tym nic nie robi, bo u nich jest wszystko oki... Może to od czegoś zależy...  (2015/11/11 17:02)

u?ytkownik142580


Cześć. Ja przeglądam wszystko za pomocą Opery ale przełączyłem teraz na FireFoxa i to samo. Na Operze aby dostać się do poczty klikałem z uporem maniaka 17 razy i za każdym razem wyskakiwała ta durna reklama. W końcu sobie odpuściłem bo zaczęło mnie to irytować. A może z drugiej strony im więcej kliknięć/wyświetleń reklamy tym lepiej? ;) - dla redakcji oczywiście. Pozdrawiam. (2015/11/11 17:25)

Robson86


Witam. koledzy nie doprowadza was do szału to wyskakujące okienko po ocenie artykułu, zdjęcia itp "podziel się" fb itp dziadostwo? aż mi się nie chce oceniać i przeglądać fotek okazów bo albo podziel się albo nie moge zamknąć galerii tylko nastepne zdjęcie pokazuje..... mnie to juz do szału doprowadza... (2015/11/11 18:31)

Artur z Ketrzyna


Kilka dni temu dowiedziałem koledze na forum, i chciałem zobaczyć co tam nowego. Ale zapomniałem tytułu, więc na swego bloga w aktywność.
A tam: POMIESZANE WĄTKI Z ARTYKUŁAMI, porostu parodia...

Ps. wcześniej było to opisane w rożnych rubrykach, nie jak teraz wrzucone do jednego do gara. (2015/11/13 18:52)

bluehornet


Witam. koledzy nie doprowadza was do szału to wyskakujące okienko po ocenie artykułu, zdjęcia itp "podziel się" fb itp dziadostwo? aż mi się nie chce oceniać i przeglądać fotek okazów bo albo podziel się albo nie moge zamknąć galerii tylko nastepne zdjęcie pokazuje..... mnie to juz do szału doprowadza...


https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/ublock/ - po problemie :)


(2015/11/13 19:59)

ryukon1975


Zdjęcia dodawane do wpisów "kładą się na boczek" i leżą. :) (2015/11/14 07:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jakub Woś


Po dodaniu wpisu na blog muszę edytować tekst bo jakieś hieroglify co kilka wyrazów się wtrącają. \r\n\nn (2015/11/14 08:08)

luxxxis


Takich kwiatków jak opisane wyżej jest wiele,w sumie zawsze było w tej czy innej postaci to chyba nieuniknione,jednak i tak ten portal jest jednym z lepiej oprawionych w sieci.Weżcie też pod uwagę liczbę użytkowników....
Mnie natomiast rzuca się w oczy jedna rzecz-w końcu ktoś z góry TU zagląda,systematycznie idzie poprawa na lepsze,admin nie jest już tylko duchem,moderatorzy działają,burdel się nie tworzy.To dobre zmiany,jestem tu kupę lat,sam już nawet nie wiem ile bo data w profilu jest inna z przyczyn politycznych:) i z tej perspektywy widzę że forum przestało się sypać i kuśtykać,zmieniłem zdanie na jego temat.:)
(2015/11/15 08:56)

luxxxis


Irytuje mnie bajzel w moich galeriach,chciałbym sobie jakoś posegregować zdjęcia,dałbym się pociąć za opcję-przenieś......a tak jest tylko usuń. (2015/11/18 16:57)

pstrag222


jak dodać zdjecia do wpisu??? (2015/11/18 17:59)

zbynio 33


Ktoś wpadł na pomysł i pomieszał komentarze do wpisów z postami na forum i nic nie mogę znaleźć. Co komu przeszkadzało, że oddzielnie była aktywność na forum, a oddzielnie komentarz? (2015/11/19 17:19)

grzegorz not


Witam,nie wiem czy problem tylko u mnie występuje ale od jakiegoś czasu nie mogę wyświetlić wiadomości (zarówno tych wysłanych jak i tych odebranych). Ma ktoś podobny problem? Po kliknięciu na wiadomość wyskakuje komunikat, że nie można wyświetlić strony...:-( (2015/11/20 13:13)

luxxxis


Ja mam to często przy cofaniu strony albo przy próbie dodania komentarza pod jakimś zdjęciem,dodatkowo cały czas wchodzę w swój profil przez forum klikając na siebie a dodanie zdjęcia do galeri jest istnym horrorem-ponawiam próby po kilkanaście razy,opcja dodaj zdjęcia z wypraw otwiera edycję galerii,sam już nawet nie wiem jak udaje mi się tam wejść,klikam x razy,wracam na forum,zaś wchodzę i za którymś razem się uda.Zaznaczenie w panelu czegokolwiek,tj pod ikonką -konto-nie działa,nie otwiera nic.
Ostatnio miałem jakąś strefę mroku czy cuś-wszedłem w profil Sitha a przeniosło mnie do moich znajomych....archiwum X czy co?
(2015/11/20 18:18)

Artur z Ketrzyna


Widzę że wszystkim tak chodzi baner konta :-)

Czyli nie działa.... (2015/11/23 18:29)

adler


Witam.
Koledzy przecież cały czas o tym piszę że nie mogę wejść na swe konto inaczej niż klikając na swój awatar lecz wpierw muszę go znaleźć gdzieś w postach. Do redakcji to się już napisałem że hej! I nic! Wystarczy tu przejrzeć do tyłu kilka stron. Redakcja twierdzi że wszystko jest OK-y. Masakra i żenada. 
Pozdrawiam wszystkich zawiedzionych. Hej !.    (2015/11/25 12:41)

luxxxis


Mam to samo i tez pisałem do redakcji-dali to programistom do rozpracowania tydzień temu,u mnie w panelu cokolwiek kliknę to nie działa,mam na mysli wszystko pod ikonką konto. (2015/11/25 12:48)

adler


Właśnie pod tą ikonką Konto nic nie działa. To się dzieje od początku zmiany szaty strony. (2015/11/25 13:26)

Artur z Ketrzyna


Mam to samo i tez pisałem do redakcji-dali to programistom do rozpracowania tydzień temu,u mnie w panelu cokolwiek kliknę to nie działa,mam na mysli wszystko pod ikonką konto.

U mnie nawet pod ikoną dodaj, i muszę to robić z mego bloga w którego wchodzę przez ikonkę.

A potem piszą że pretensjonalni jesteśmy ;-(
(2015/11/25 18:08)

Jędrula


Mam to samo i tez pisałem do redakcji-dali to programistom do rozpracowania tydzień temu,u mnie w panelu cokolwiek kliknę to nie działa,mam na mysli wszystko pod ikonką konto.

U mnie nawet pod ikoną dodaj, i muszę to robić z mego bloga w którego wchodzę przez ikonkę.

A potem piszą że pretensjonalni jesteśmy ;-(




A w jakim sensie tak Ci Artur napisali ?

                                    


                                    (2015/11/25 18:15)

luxxxis


Teraz patrzę że -dodaj -też nie kacza...w zasadzie nic nie działa-martwica panelowa z przerzutami.Tylko ten fejsbukowy baner działa,muśniesz i już lecisz.... (2015/11/25 19:43)

Piotr 100574


Dawaj Daniel na facebucka,tylu pierdół na raz nie widziałeś jeszcze  (2015/11/25 21:00)

zbynio 33


U mnie wszystko działa..., aby z tel. linków nieraz nie mogę otwierać i filmów z YT.... Tak to wszystko lata pięknie...  (2015/11/25 23:37)

Artur z Ketrzyna




A potem piszą że pretensjonalni jesteśmy ;-(




A w jakim sensie tak Ci Artur napisali ?

                                    


                                   

Jak się zgłasza to co nie działa poprawnie, czy zostało zpi....

No i u mnie też zaczęło działać...
Teraz resztę poprawić...
(2015/11/26 09:45)