Zmiana czasu - kto jest przeciw - strona 2

udostępnij: 
Sławek Nikt
SlawekNikt
(2016/10/29 18:22) 0

Już jutro będą dwie korzyści: można dłużej spać i można wcześniej być na rybach. 
Taaa, a na wiosnę krócej pośpisz i później będziesz na rybach ;-)
Dla mnie osobiście zmiana czasu to pomyłka.
Ps. Szacunek za wpisy w istniejących tematach, a nie zakładanie nowych wątków na ten sam temat.

Jakub Naklicki
pstrag222
(2016/10/29 18:55) 0

Narzekacie jakby walił sie wam świat :)

Grzegorz Bałchan
kaban
(2016/10/29 20:17) 0

Zmiana czasu nie robi na mnie większego wrażenia i przestawiam się dość szybko ale jakby co to wolałbym żyć w czasie "letnim" niż "zimowym" który jako tako jest przypisany dla naszej strefy czasowej. 

Sławek Nikt
SlawekNikt
(2016/10/30 05:24) 0

Nie narzekam, stwierdzam fakt. A tak przy okazji to jakie niby korzyści ta zmiana czasu przynosi ? Bo według mnie żadne. No chyba, że lubisz jak wstając do "pracy" i wracając z niej jest non stop ciemno ...

Jakub W
Jakub Woś
(2016/10/30 09:59) +2

Nie narzekam, stwierdzam fakt. A tak przy okazji to jakie niby korzyści ta zmiana czasu przynosi ? Bo według mnie żadne. No chyba, że lubisz jak wstając do "pracy" i wracając z niej jest non stop ciemno ...

Zdaje się, że cofanie czasu w zimie ma zapobiegać temu żeby było ciemno jak wstajesz i wracasz z roboty. Gdyby zostawić czas letni w grudniu słońce wstawałoby o godz 9. O tej porze to dawno kazdy w robocie. Gdyby zostawić czas zimowy to w czerwcu sońce paliłoby już o 3 godzinie. Czyli wtedy kiedy większość ludzi smacznie śpi. Zmiana czasu ma na celu abyśmy jak najwięcej mogli skorzystać na świetle słonecznym.

Jakub Naklicki
pstrag222
(2016/10/30 12:00) 0

Często wracam do domu po pracy kiedy jest ciemno , wstaje tez również , za nocy.
Mimo to nie przeszkadza mi to w niczym , ba nawet znajduje czas po pracy na wypad z wędkami.
Jesienna noc to czas grubych ryb :)

Sławek Nikt
SlawekNikt
(2016/10/30 17:34) 0

Nie mam czasu pruć ponad 100 km. (potem wracać rzecz jasna trzeba) aby godzinkę połowić ... nie ekonomiczne to wybitnie i ze szkodą dla środowiska ...

Aplikacja