Złów-wypuść.....odłowimy-sprzedamy - strona 8

udostępnij: 
ANDRZEJ BETCHER
umicha
(2017/01/11 20:16) 0

Chodzi mi o to że pzw handluje rybami z odłowów kontrolnych ,, co zrobicie z tymi rybami ? Jak to co sprzedamy '' . Muszą być jakieś ślady , tylu jest wędkarzy a niema nikogo z wiedzą prawną jak im się dobrać do skóry ? Tak idealnie jest tam prowadzona rachunkowość ? Kto daje zlecenie odłowów , sprzedaży i jak księgowane są dochody ze sprzedaży tych ryb ? PZW to chyba nie działalność gospodarcza bo jeśli tak to vat czy ryczałt . Zachłanność , łakomstwo ,chciwość, pycha , chamstwo . W końcu ktoś się musi udławić . Chce być w normalnym pzw .

Artur Sadłowski
Artur z Ketrzyna
(2017/01/14 12:57) 0

Chodzi mi o to że pzw handluje rybami z odłowów kontrolnych ,, co zrobicie z tymi rybami ? Jak to co sprzedamy '' . Muszą być jakieś ślady , tylu jest wędkarzy a niema nikogo z wiedzą prawną jak im się dobrać do skóry ? Tak idealnie jest tam prowadzona rachunkowość ? Kto daje zlecenie odłowów , sprzedaży i jak księgowane są dochody ze sprzedaży tych ryb ? PZW to chyba nie działalność gospodarcza bo jeśli tak to vat czy ryczałt . Zachłanność , łakomstwo ,chciwość, pycha , chamstwo . W końcu ktoś się musi udławić . Chce być w normalnym pzw .

Udławią się jak pójdziesz na wybory, i oddasz głos na innych, a tym nie udzielisz absolutorium.
Inna droga to uchwała i wniosek do Krajowego zjazdu delegatów. Ale najpierw ten wniosek muszą poprzeć inni wędkarze obecni na walnym.

A jak moje słowa nie wystarczą by przekonać innych. To może Rzecznika Praw Obywatelskich?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Artur Sadłowski
Witek Kądziela
kedzio
(2017/01/15 12:24) 0

Ja, to cię Artur z jednej strony podziwiam. Tak zatwardziałego wroga PZW jeszcze nie spotkałem na swojej drodze. Życzę dużo zdrowia, bo będzie ci potrzebne.  Ale wspomnisz moje słowa i to już niedługo, a powiadam ci,  - twoje kości będą bielały wśród szarych, zakurzonych otmętów przeszłości i nawet pies z kulawą noga nie przyjdzie na nie nalać. Tak skończysz - albo w czeluściach zapomnienia, albo w wariatkowie.
Obym był złym prorokiem, bo nawet wrogowi tak źle nie życzyłbym w życiu.

ANDRZEJ BETCHER
umicha
(2017/01/15 22:57) +3

Kedzio  przesadza , przepraszam Cię ale to typowa wypowiedź kanapowej pierdoły - czyli lepiej nie robić nic i krytykować tych co robią cokolwiek i tak jest najbezpieczniej . Nie podobno że Artur ,,wróg pzw'' stał się naszym wrogiem , no chyba że stołka się dorobi . 
Artur jeśli znasz się na paragrafach to dobrze i jeśli potrafisz je wykorzystać dla poprawy naszych łowisk to jeszcze lepiej . Do mnie te tzw. ordynacje nie przemawiają -chodze na zebrania co roku,  ale co mam Ci powiedzieć jak w kole jest tylko powietrze a tu silnik szlag trafił . A ja mówię szrot - do wymiany.

Witek Kądziela
kedzio
(2017/01/19 06:07) 0

Artur o paragrafach wie tyle, co statystyczny Kowalski, a jego wojna z PZW to tylko kupa bezsensownych tekstów na portalach wędkarskich. Tylu jest reformatorów, ale jakoś armii nie widać, jeno tego jenerała bez buławy. Jesteś taki bojownik, to spiknijcie sie razem do kupy, zbierzcie kilkanaście tysięcy takich jak wy bojowników i zróbcie porządek.  Moze i jestem kanapowym pierdołą, ale po trzydziestu kilku latach działalności społecznej, gdzie traciłem własną kasę, poświęcałem czas, zarywałem noce, doszedłem do wniosku, ze jeśli ktoś chce działać społecznie, to działa... az mu się odwidzi. I na tym koniec. Zaś szczekaczy, podburzaczy, krzykaczy, ujadaczy.... jest wielu! Tylko żaden z nich nie ma pojęcia, jak się za to zabrać. Jestem już za stary na podobne gierki - życzę powodzenia.

Jakub W
Jakub Woś
(2017/01/19 18:18) +4

Artur stara się zrobić coś dobrego. Raz robi to lepiej raz gorzej.  Jak ktoś nie chce pomagać ok, nie ma sprawy ale nie wiem czemu ma służyć czepianie się go i porównywanie? Co mądrego czy dobrego z tego wyniknie? Chcesz - pomóż, nie chcesz pomagać to choć nie przeszkadzaj.

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja