Zestaw spinnigowy za max.800 zł.

/ 33 odpowiedzi
pakul1206


1- wyznacz sobie kwotę jaką możesz przeznaczyć na wędeczkę / kołowrotek
2- przeszukaj " aledrogo" i wybierz sobie max z dziesięć sztuk które wpadły Ci w oko, bo i tak nie kupisz wędki która Ci się nie spodoba choćby była wysadzana diamentami, zazwyczaj najpierw oczy kupują potem rozum :)
3-segregacja : rodzaj materiału, przelotek, rękojeści, waga ..... - poczytaj trochę o materiałach i ich jakości
4-odzucasz z pięć najsłabszych
5-dopiero teraz przychodzi czas na czytanie opinni i kolejna segregacja, zostaną ze dwie,trzy które będą do siebie zapewne bardzo podobne
6- teraz musisz już wybrać, jak nie możesz pomacać zostaje Twoia intuicja

Sposób który obecnie wybrałeś jest do kitu bo chłopaki polecili Ci chyba wszystkich producentów i tak na dobrą sprawę nie ruszyłeś z miejsca, każdy z nas ma swoje upodobania, swoich ulubionych producentów i to co dla kogoś jest super dla Ciebie może okazać się porażką :) (2017/01/03 09:51)

filip-wierzbicki


Zrozumiałem po waszych słowach że to co jest dla innych komfortowe dla mnie może okazać się słabe. Dziękuje za przykłady. Temat zamykam (2017/01/04 17:08)

SlawekNikt


Zrozumiałem po waszych słowach że to co jest dla innych komfortowe dla mnie może okazać się słabe.
Dokładnie tak, dlatego z uwagi na nadchodzące zimno w piątek, sobotę i niedzielę wskakuj w autobus i jedź macać wędeczki :-)
  (2017/01/04 17:16)

filip-wierzbicki


Cześć dzisiaj doszła mi wędeczka typowo pod wzdręgi. Jest to Mikado Hirameki Xtra light spin do 8g c.w 240 cm. Na sucho sprawia znakomite wrażenia.


PS. Poleciłby mi ktoś stronę z mikro jigami? (2017/01/31 20:29)

filip-wierzbicki


Dzięki Sith. Z tego co widziałem też łowisz tak leciutko. Podobno też masz Mikado Hirameki. Jakie są twoje odczucia? (2017/02/02 22:06)

filip-wierzbicki


A i moje pytanie czy takim sprzętem można łowić też pstrągi? (2017/02/02 22:08)